Brice Dja Djédjé

Başlatan kaan, 06 Ocak 2021, 00:53:32

« önceki - sonraki »

cembaba

Ligin başında eğer gelseydi şuan Süper Lig transferlerini konuşuyor olurduk. Gerçekten bizim oyunumuzu 1-2 tık yukarı taşıdı. Seneye yanındaki 8 numara Mert Hakan gibi Gazişehirli Maxim gibi bir oyuncuyla çok başka bir ön liberoya dönüşecektir. Savicevic için çevresi kötü diyorduk. Asıl Dje Dje'nin çevresi kötü. :)

eprianu

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 28 Şubat 2021, 15:36:33Je Je bitti. 3 - 4 maç oynadı ve bitti. Zaten o futbolu görüpte bu adam nasıl AG de kayseride Kalamamış demiştim. Ahlak sıkıntısı olabilir. Bi dahi ki maçta k.gücündeki gib gezinirse sahada bilin li bu adam tokatcı. Şimdi Ertuğrul bi umut gene o futbolu oynar diye oynatacak. Oynatmasa zaten maç başı ücret aldığı için ipler kopacak.... Ulen ne şans var bizde de... 4 ü çürük çıktı 1 i sakat çıktı 1 i kötünün iyisi kontenjanından kaldı buda tokatçı çıktı....

Şu yorumu okuduğum zaman o kadar uçuk ve saçma gelmişti ki anlatamam. Meğer ne kadar doğru tespitmiş...

s_uzunkaya

Saçma demeyeydin eyiydi 😏

cakir55

Şu macı sakin kafayla izleyin orta sahada yalnız bir şekilde kafası kesilmiş tavuk gibi koşan adam göreceksiniz adam o kadar yalnız kaldı ki kimse yardıma gelmedi ordan oraya koştu durdu, tutmuş adama tokatçı diyorsunuz komik.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: cakir55 - 06 Mart 2021, 21:19:26Şu macı sakin kafayla izleyin orta sahada yalnız bir şekilde kafası kesilmiş tavuk gibi koşan adam göreceksiniz adam o kadar yalnız kaldı ki kimse yardıma gelmedi ordan oraya koştu durdu, tutmuş adama tokatçı diyorsunuz komik.

Katiliyorum.

cakir55

Hele ikinci yarı Caner eli belinde top oynuyor mafya. Oğuz desen bitik. Sonra Kubilay falan girdi iyice koşmayan bi takıma döndük.
Dakika 70-80 arası tam hatırlamıyorum Caner'in kanadında Ads üçgen kurdu herkes bekliyor bizim DjeDje şamaroglanı oldu o üçgende ordan oraya ordan oraya.

Bu arada Vukanın takım savunmasına çok yardımı varmış bunu bir kere daha görmüş olduk.

s_uzunkaya

Bence de bu maç gayretliydi. K. Ören maçında son dakika deparı dışında hiç mücadele etmedi, koşmadı. Biz yanılalım yeter ki.

brigand

Oynamaya başladığı günden itibaren maç başı kaç km mesafe kat etmiş çok merak ediyorum. Şahsen izlediğim her maçta en çok koşan, en çok alan kapatmaya gayret eden oyuncu.
Ancak Savicevic'in olmadığı her maçta, Oğuz'un boşalttığı her m2 alanı da doldurmaya çalışan, rakip pas trafiğinin arasında tek başına kalan, tek başına mücadele etmeye çalışan bir oyuncu görüldüğünde, nasıl oluyor da kaçak oynuyor damgası yiyor hayret ediyorum. Pas kalitesinin düştüğü, arttığı maçlar olacak. Arttığı maçlar bize ekstra hücum gücü sağlar çünkü yan pas neredeyse hiç düşünmüyor, genellikle dikine ve kanatlara önüne paslar düşünüyor. Maç temposunu hala bulamadığını da düşünürsek, ligin sonuna doğru takım içi değeri çok daha fazla anlaşılacaktır. Olmayacağı bir maçta ki senaryomuzu düşünemiyorum. Düşünmek de istemiyorum.

s_uzunkaya

3 maçta takıma ayak uydurdu! 2. Yarı samsunspor un oyun anlayışını değiştiren futbolcu oldu ama sadece 3 maç. Topu takip eden, devamlı arkadaşlarına yardım eden, aldığı topları direk yüzünü rakip kaleye dönerek dikine oynayıp arkadaşlarınıda gayrete getiren futbolu sadece 3 maç sürdü. K.ören maçıyla tam bir samsunspor futbolcusu(!) hüvviyetine girdi. Top gelirse alırım geriye olmadı en fazla bir iki adım sürüp yana bi tık ileriye adama veririm o naaparsa yapsın! İtirazı olan arkadaş ilk 3 maçından birini sonrada 3 maç dışında bugün iyiydi dediği bir maçı üstüste koyup seyretsin.
Dje Dje yi gördükten ve futbol anlayışımızı nasıl değiştirdiğini seyrettikten sonra bu iş tamam demiştim. Maalesef gine bize hüsran düştü.

Sadece Samsunspor

Takımdaki diğer oyuncular bulduk deliyi bizim koşmamıza gerek kalmadı derse böyle olur. adam baktı diğer oyuncularda onun kadar hırs mücadele yok safmıyım dedi ne gerek var dedi saldı

Sadece Samsunspor

O sacma serbest vurusu sonrasi veli sari gordu. Umraniye macinda da yine boyle bomba yapti bekledi falan kural hatasi olsada golu yedik. Biraz daha dikkatli olsa cok iyi olacak. Mucadelene hayranim o ayri. Masallah.

Sercan

_SoN_

Bire bir temaslı oyunda bizi rahatlatması kadar, oyunun sıkıştığı zamanlarda aldığı faullerde takıma nefes aldırıyor, fiziği kadar aklı da keskin, tabi kural hatasına giden hareketini saymazsak .

Elyesa

adam sakat oyuncuyu kenara tasiyo ceza olarak ertugrulda cikartiyor onu macin en iyi adamiyken!!!Macin adamiydi hoca hanki gozuyle izlediyse oynamayanlari degil oynayani cikartti..Bu adam defansada yardim ediyo etmezse biz en az her mac 5 gol yeriz 5  yalcin mali oldugu muddetce ..caner ise artik futbolu biraksin ondan gecmis rakibi rezil etti onu

KocumVolkan

Caner gitti kaptanlık için en iyi isim bence Djedje. Erkam da iyi birisi ama Djedje daha fazla hakediyor.