Vukan Savicevic

Başlatan _SoN_, 24 Temmuz 2020, 22:58:12

« önceki - sonraki »

_SoN_

Polonya'nın Wisla Krakow takımında oynayan Karadağ Milli Takımı'nın orta saha oyuncusu Vukan Savicevic ile 3 yıllık anlaşma sağlanmıştır.
Yıldırım Tower'da yapılan imza törenine 26 yaşındaki oyuncu Vukan Savicevic'in yanı sıra Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal katılmıştır.
Oyuncumuzun camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

2020-2021 sezonu ilk transferimiz, takımımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Allah utandırmasın.

Başarılar.

tyyaman

Karadağ ve Polonya basınına göre 300-350 bin avro civarı bonservis ödenmiş.

55_OrHaN_55

İnşallah bahsedildiği gibi kolay sakatlanmıyordur.

Stoper

Geçen yıl 23 maç görmüş.
Çok büyük katkısı olacak bence.

jean

Transfer yasagindan bonservis parasi verilip transfer yapmaya dondu is cok sukur hayirli olsun

brigand

Hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğimiz bir isim değil ancak istatistik ve verilerine bakıldığında, oyuncuya ödenen bonservis göz önünde tutulduğunda potansiyeli yüksek bir oyuncu olarak göze çarpıyor. Umarım en üst seviyede katkı sağlar sürece. Hayırlı olsun.

_SoN_

Sitilini bizim Enes'e benzettim,Geçmis senelerde de söylediğim gibi,mental ve sportif anlamda destek olunursa Enes'ten de çok faydalanabilirdik.

Stoper

_samsunspor_

Estetik oyunu var,pasları da isabetli

55.hakan

Ben beğendim çok temiz oynuyor.

cembaba

Ben şahsen beğenmedim. İhtiyacımız olan Savicevic değil gibi. Bunda Gökhan Alsan'ın da dün Altay karşısında etkisiz oyunu da eklenince...

Ayberk

Bkz. Samed Hakan Kılıç.
İnşallah açılır ilerleyen haftalarda.

Sol Açık

Altay maçı üzerinden fikir yürütürken Saviçeviç konusunda gerçekten kararsız kaldım.

Çok kuvvetli bir orta saha olmadığı belli ve bu sıkıntı yaratabilir.
Ama tekniği iyi olduğu da açık. Hem kısa, hem de uzun mesafeli iyi paslar attı.

Bu tip oyuncular için belirleyici olan ise oyun zekasıdır. Bu konuda yorum yapmak için henüz çok erken. Bu pas kabiliyetini zekice kullanır ve biraz da yeri geldiğinde etkili driplingler yapabilirse (bence yapabilecek gibi görünüyor) çok faydalı olacaktır...

5trawberry

Hakan Çalhanoğlu mantığında oynuyor. Fiziken de benziyor.
Teknik.. Top ayağına yakışıyor. İnsiyatif aldığında pasları etkili olur...

Ama gel gör ki bal yapmayan arı modunda takılıyor.

Transfer edilirken 8 numara dendi ama, bu adam 8 numara pozisyonunda ezilir gömülür kalır. Mücadele gücü yeterli değil.

ata55

Altay maçı performansını beğenmediğim oyuncumuz. Ekstrası olması lazım, göremedik.