TFF 2. LİG 31. HAFTA | Hacettepe Spor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 07 Nisan 2019, 22:09:24

« önceki - sonraki »

ata55

55__Gurbet__55

Ihtimal olduğu sürece inanmakta fayda var. Çok düşük bir ihtimal olsa bile. Şimdiden play-off'u düşünmenin anlamı yok. Elimizdeki takım bu ve değiştirme imkanımız yok. İçerdeki Sancaktepe maçıdan beri sürekli bir olumsuz hava var camia'da ve bu takıma yansıyor. Sadece sportif açıdan değil, tekrar Başkan olmasını yıllarca beklediğimiz İsmail Uyanık'a isim sponsporluğu yüzünden demediğmizi bırakmadık. Bu imkanlar ve kadro başka bir takımda olsaydı açık ara liderdi ama biz daha 3.Hafta'da evimizdeki kaybedilen bir maç yüzünden hemen ümitsizliğe düşüp  ,, bu takım çıkamaz", ,, bu senede gitti" gibi söylemlerde bulunduk.

İnanmak başarmanın yarısı derler, bu liglerde ise inamak başarının kendisi.

orucreis

08 Nisan 2019, 02:25:10 #3 Son düzenlenme: 08 Nisan 2019, 02:37:56 orucreis
Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 08 Nisan 2019, 01:58:27
Ihtimal olduğu sürece inanmakta fayda var. Çok düşük bir ihtimal olsa bile. Şimdiden play-off'u düşünmenin anlamı yok. Elimizdeki takım bu ve değiştirme imkanımız yok. İçerdeki Sancaktepe maçıdan beri sürekli bir olumsuz hava var camia'da ve bu takıma yansıyor. Sadece sportif açıdan değil, tekrar Başkan olmasını yıllarca beklediğimiz İsmail Uyanık'a isim sponsporluğu yüzünden demediğmizi bırakmadık. Bu imkanlar ve kadro başka bir takımda olsaydı açık ara liderdi ama biz daha 3.Hafta'da evimizdeki kaybedilen bir maç yüzünden hemen ümitsizliğe düşüp  ,, bu takım çıkamaz", ,, bu senede gitti" gibi söylemlerde bulunduk.

İnanmak başarmanın yarısı derler, bu liglerde ise inamak başarının kendisi.

Hocam eyvallah ama şöyle bir mantıklı bakalım. Kastamonuyu saymiyorum bir şekilde puan kaybeder.

Şuan Keçiöreni geçmen için keçinin 2 hafta kaybetmesi yada 1 hafta kaybedip 1 hafta berabere kalması gerekir. Bu hiç mantıklı değil, kalmış 4 hafta. Hadi diyelim ki oldu. Bu sefer bizimle beraber Sakaryayı da bu sefer yarışa ortak edeceksin. E son hafta Sakarya maçı. Biz bu şekilde top oynadığımız sürece, hele ki bu sezon direk rakiplerinden bir tek kastamonuyu burada yendin oda zorla, liderlik hikaye bu saatten sonra.

Hocanın ne yapıp edip takımı play-off a hazırlaması lazım. Liderlik için havlu attık o geçti. Tek ümidimiz play off. Play-off maceralarımız belli. 1 sıçradık olmadı 2 sıçradık olmadı belki 3. De tutar.

Bugün takım içinde sorun olduğunun kanaatine ishakın 3. Oyuncu değiştirme hakkın bitmiş beni değiştir hareketinden anladım. Futbolcuların kafası çok başka yerde ne düşünüyorlar ne yapmak istiyorlar bilemiyoruz. 2 haftadır oyun içinde İlyas ve hoca arasında bir sorun olduğu açıkça gözlendi.

O yüzden tek şansımız play-off şuan başka tutar yanı yok. He finale kalırsak ki bu futbolla imkansız diğer gruptan nasıl bir rakip geleceği muaamma.

brigand

Şampiyonluk %99 gitti, geriye kalan %1 hala matematiksel olarak bitmemesinden dolayı.
Bu takım (güya takım) play-off'a hazırlanacaksa, bu İsmet'le maalesef olmaz.
Bu sefer hatalardan ders çıkarılıp, havayı değiştirecek takımı silkeleyecek bir hoca ile anlaşılıp, play-off'lara kadar 4 maçlık bir hazırlık için zaman yaratılması lazım.
Ancak bana kalırsa başkan iş işten geçene kadar hoca değişikliğine gitmeyecek, umarım yanılırım.

ngonge

Şu son maçlara hala şansımız var, ne olursa olsun mücadele edelim düşüncesi ile çıkarsak büyük hata yaparız.

Şöyle bir düşününce 40 günümüz var play off'a. Diğer takımlarda olmayacak kadar geniş bir kadromuz var. Evet, formsuzu da var ruhsuzu da var, kondisyon sorunu olan da var. Ama iyi bir t.direktörle bu önümüzdeki 4 maça hazırlık maçı olarak bakıp taıkmı play off larda taşıyacak kadroyu belirleyip hazırlanırsak vura vura alırız maçları.

İlk 5'teki rakiplerimize üstünlük kuramamış olabiliriz. Ama bakın Keçiören dışında oynadığımız rakiplerin hepsi bizde zayıftı. Hatta bariz zayıftı ama biz kötü olduğumuz için istediğimiz sonuçları alamadık. Bence iyi hazırlanan bir takım bu 4 rakibi rahatça alt eder.

Tek yapılması gereken bu düşünce ile ilk olarak t.direktör değişikliği yapıp tecrübeli ve hırslı bir ismi takıma getirmek.

eprianu

Alıntı yapılan: ngonge - 08 Nisan 2019, 11:57:53
Ama iyi bir t.direktörle bu önümüzdeki 4 maça hazırlık maçı olarak bakıp taıkmı play off larda taşıyacak kadroyu belirleyip hazırlanırsak vura vura alırız maçları.

Bu kadro ve "vura vura maç almak"... Hevesinizi kırmak istemem ama çok büyük hayal kırıklığı yaşarsınız. Kimsenin umrunda değil, olan bize oluyor, biz üzülüyoruz.

ngonge

Alıntı yapılan: eprianu - 08 Nisan 2019, 12:11:54
Bu kadro ve "vura vura maç almak"... Hevesinizi kırmak istemem ama çok büyük hayal kırıklığı yaşarsınız. Kimsenin umrunda değil, olan bize oluyor, biz üzülüyoruz.

Valla sözümün arkasındayım. İş iyi hocaya bakar. Yeterli bir süre var. Oyuncunun performansı hocaya göre çok değişiyor.
Bu arada yıllarca hayal kırıklığı yaşadık zaten artık kırılacak bir şey kalmadı. :)

cakir55

Bu hocayla olmaz olmaz olmaz kimya bozuldu abi bir kere İsmet'in şuan play-off'tan bile çıkacağına dair umudu yok eminim. Psikolojisi bitik. Hemen bir hoca değişikliği ile yeni bir sinerji yaratılmalı.

ata55

isa55

Okanin yerine Savaş oynar ama ilyasin alternatifi yok. Onur yetersiz kalır.

cakir55

Alıntı yapılan: isa55 - 08 Nisan 2019, 22:36:58
Onur mu ? Mis gibi E.Ş varken ne Onuru ?

Shane_Falco

Alıntı yapılan: isa55 - 08 Nisan 2019, 22:36:58

Bana kalırsa İlyas'ın yerine ne Onur nede Oğuz Gürbulak oynamalı.

İlyas'ın yerine forvet arkasında Abdülkadir'i oynatıp forvette Bahattin'le oynamalıyız.

Ön liberolarda da Savaş ve Yılmaz ile başlayıp bu ikiliyi play-off'lara kadar birbirine alıştırmalıyız.

s_uzunkaya

sarıyer maçında takımın oyunun büyük bölümünde hatta sonuna kadar mücadelesi gayet güzeldi. bence doğru yolda takım. sarıyer beraberliği tamamıyla kazaydı. oyuncuların bu mücadelesi devam ederse özellikle gol pozisyonlarında ve daha sonra kademelerdeki yanlışlıklar ve panikler de düzelecektir. ben futbolculara inanıyorum. onlarda neler olduğunu bi türlü anlayamıyorlardır eminim. kalite var, mücadele var, pozisyon var ama sonuç gene hüsran! oyunumuzdaki istikrar devam etsin istenilen sonuçlarda gelecektir.
       bana öyle geliyor ki  playoff maçlarında ancak takım olacağız. iki grubtada bu ligden çıkmayı hak eden ilk takım SAMSUNSPOR dur. normal sezon sonuna kadar 90 dakika ısıran bi futbol oynayabilme adına kondisyonumuzu arttırmalı ve oynanacak bu 4 maçıda gol yollarındaki bencilliklerden, defanstaki panik ve kademe hatalarından ve öne geçtiğimiz zamanlarda ki laubaliliklerden kurtulma adına prova maçıymış gibi düşünerek eleme maçlarına tam bir takım olarak hazır hale gelmeliyiz...

evolution55

kaleye vurmamız gereken yerde kaleye vurmalıyız, ekstra bir pas sevdasına girdiğimizde pası alacak olanın da beklemediği bir pas oluyor, defans biraz daha yerleşiyor ve bu da son vuruşlarımızı etkiliyor diye düşünüyorum. hareketli topa iyi vuran oyuncularımız var.