TFF 2. LİG 31. HAFTA | Hacettepe Spor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 07 Nisan 2019, 22:09:24

« önceki - sonraki »

ngonge

Maça A klasman hakem Hakan Ceylan atanmış. Resmen dalga geçiyorlar.

Baskent_Samsunspor

Taraftarimizi fazla karamsar buluyorum, keçi ilkyari sariyer 60 dakika olmak üzere gayet güzel bir oyun vardi. Ancak girmeyince girmiyor. Rakiplerimizi yenemiyoruz demekde bence yanliş sanki rakipler ezdi gecti birbirini, herkes denk.Hacettepeyi farkli yenip diger maclarin skorlarina göre haftaya daha bi heyecanli olacagimiza inaniyorum.

ata55

ne bir heyecan bıraktılar ne bir heves. maç var ama kimsenin gündeminde değil neredeyse. 4 gün içinde mahvettiler herşeyi bu ismet taşdemir ve topçu müsvetteleri. yazık.

jean

Gecen hafta yenmis olsak ufakta olsa birseyler olabilirdi simdi oda yok

Sadece Samsunspor

eprianu

Resmiyette Haber Aks maçı vermiyor ancak YouTube'u takip etmek lazım. Tv'den veremedikleri maçı genelde YouTube üzerinden veriyorlar.

Shane_Falco

Keçiören ve Sarıyer maçlarında hiç bir şey beceremeyen İsmet Taşdemir için SHOW zamanı. Sever çıtır çerez takımları...

GurbetciFanatik

Yani cokta fifi bir mac. Kafalarina göre takilsinlar.
Yok siralama yok play off da ilk mac disarda sonra iceride öyle sacma sapan seylere ben inanmiyorum.
Güclüysen turu öylede böylede gecersin.

Nacizane fikrim yedeklerle ciksin play off a saklasin banko oyunculari.

Halen sampiyonluktan ümidi olanlar varsa kolay gelsin derim arkadaslara.

muzaffer4

Erhan Şentürk kadroda yok ben mi yanlış görüyorum birisi olmadığını teyit etsin yoksa inanamadım  :D

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 13 Nisan 2019, 14:30:38
Erhan Şentürk kadroda yok ben mi yanlış görüyorum birisi olmadığını teyit etsin yoksa inanamadım  :D

Play-off a sakliyordur en önemli silahini

_SoN_

Shane_Falco

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 13 Nisan 2019, 14:30:38

Kıyamet bugündür ya ümmeti Muhammed

Sol Açık

Yayın olan bir yer bulan olursa, buraya link verirse çok iyi olur.

Çıkmadık candan umut kesemiyor ve Samsunspor maçını seyretmeden duramıyorum...  :-\

eprianu

GurbetciFanatik