24.Hafta: Samsunspor:3 Kayserispor:3

Başlatan kral55, 05 Mart 2005, 20:08:26

« önceki - sonraki »

kral55

Bu sene kayserideki maçı seyrettim.Bir firmanın davetlisi olarak gittiğim için kapalı tribündeydim.Canikli mekansızlar ordaydılar.Samsun 1-0 öne geçti ardından klasik olarak defansa çekildi ve klasik olarak golü yedi 1-1 oldu.Ardından öyle 2 gol kaçırdıki kayserispor ben bu maçı kesin kaybettik dedim.İnanın şansa 2. golü bulduk ve kayseride moral bozukluğu oldu ve maç 4-1 üstünlüğümüzle bitti.O maçta samsun şansa kayseriyi yendi.Kayseri çok iyi oynadı sonuç sizi yanıltmasın.Kayseri tipik türk takımı gibi oynuyor.Bir gol yedilermi moral çöküyor ve maçı bırakıyorlar.Şimdi daha kuvvetliler.Samsun dikkatli olmalı.Kayserisporu moral olarak düşüren birde kendi seyircisi kalecileri başta olmak üzere tüm takımın moralini bozuyorlar.Deplasmanda daha rahatlar bu yüzden.Ancak samsunspor herzaman heryerde bu takımı  yenecek kapasiteye sahiptir.Başarılar samsunum.(NOT:inşallah at yat taktiğini uygulamaz ertuğrul,o zaman kesin golü yeriz,bunu bir teknikdirektör olarak farkede bilmiştir inşallah .)

cico

maç pazar günü kesin yenmemiz lazım

curva55

Bu maçı alıp yeniden çıkışa geçmemiz lazım küme düşmemeye oynayan takımları küçümsememek lazım adamlar canlarını ortaya koyuyur valla...

ÇarŞamBaLı

Adamlar skıp arkadasımızın dedığı gıbı kendılerını kurtarmaya calsıyo ama bızım kadromuzda guzel ve ıyı oyun sergılıyoruz bu macı almamız lazım işte o kadar...

Anonymous

arkadaslar bız bu macı almak zorundayız suan 12. sıradayız yonetım her konusmasında ılk 8 icinde bıtereceğiz dıyo nasıl boylemı bıtereceğiz bu macı alacaz baska yolu yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

yönetici

ÇARŞAMBALI takma adıyla yazan sayın arkadaş,
büyük harfli nick kullanımı olmasını istemiyoruz.
bu yüzden nickini bir iki gün içinde 'Çarşambalı' şeklinde değiştirdiğimi bildirmek isterim. eğer büyük harfle girdiğinde hata verirse bunun sebebi yapmış olduğum değişikliktir.
Alıntı yapılan: "ÇARŞAMBALI"yolu yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

bir de şu yukarıdaki postundaki üslubu da gözden geçirirsen daha iyi olur.

Sioux

çarşamba harbiden ya..
**
neyse onu bırakalım da bu kayseri maçı önemli.
ciddiye almazsak rehavete kapılırsak zararlı çıkarız..
bir tehlikeli bölge eksik zaten bu sene.

cico

bugun rizeyi yendiler karaman maçtan sonra kayseri bu lige damga vuracak dedi inşallah o DAMGAYI biz pazar günü VURURUZ

Fecr_55

bu kayseri macini gercekten almak zorundayiz. $uan bulundugumuz pozisyon SAMSUNSPOR´umuza hic ama hic yaki$miyor. Ne etmeli daha iyi oynamak icin bilmiyorum, ama ben ba$tan beri yeni bir kaleci alinmasi gerektigini dü$ünüyorum... In$allah kayseri macinda daha iyi oynariz ve ipin inceldigi yerden kopmasina izin vermeyiz...Lütfen bizim icin, taraftarlar icin oynayin, $animizi yükseltin  :) Kayseri macinda sonsuz ba$arilar...

carsambali55

ilk önce tum arkadaslara slm...bu hafta ist. yenmemiz şarttı yenemedik.kaysariyede yenilirsek korkarım düsme potasının içine girmiş olacağız. ertuğrul hocanın iki üç sene sonra bu takımın başına grelmesi gerekirdi samsunspor staj takımı değil... arıca ile devem etseydik durum çok daha farklı olurdu. ertuğrul takımı defansa yatırıyor... göze hoş gelen futbolu birkaç maç hariç sahaya yansıtamadı...herneyse ertuğrulun bu sene çok şey öğrendiği kanısındayım .başarı istiyorsak istikralı lmamız lazım.ertuğrul hoca seneye bu akımla daha iyi işler yapar diye düşünüyorum.yapamazsada ceketini alıp gitmeli... kayseriyi kendisahamızda yenecek güçteyiz... çarşambalı çarşambali oldığunu belli etmişsin toprağa slm. :lol:

kral55

Teleligde ertuğrul çıktı.Mantıklı şeyler söyledi aslında.Taraftardan da şikayetçi olmadı.Kayseri maçında dikatli olacağımızı söyledi.Ama inşallah kendi sahamızda oynadığımızı unutmayız.

ÇarŞamBaLı

mac pazar gunu saat 14.00 de mac bılet fıyatları hakkında bılgısı olan varmı en fazla kale arkası 5 ytl dır

fat55

bence bilet fiyatlarında indirim yapılmalı.yoksa stad dolmaz.ben ankarada oturuyorum.ankaragücü bilet fiyatları:kale arkası 2 ytl maraton 3 ytl kapalı 5 ytl.samsundada böyle olabilir.benim için değişmez kombinem var.ama samsunsporumuzu canı gönülden seven binlerce genç arkadaş var.işleri olmadığı için 7.5 ytl veremiyorlar.inşallah yönetim bu sesimize kulak verir de stad dolar...kayseri yi yeneriz inşallah.baskette de selçuk u yaşar doğu spor salonunda cumartesi saat 18 de. yeneriz inşallah.ben ankara dan hem basket hem de futbol maçı için cumartesi gelicem.SAMSUN GELİYOR SAMSUN

tankut

Arkadaşlar bizlerde gurbette Samsunsporumuzun özlemiyle yaşıyoruz. Samsunsporumuz maç kaybettiğinde haftamız rezil bir şekilde geçiyor. gs. maçını kazandığımızda iş yerindeki tüm gs. li arkadaşlarımızla maytap geçtim. İnşallah bu hafta kayseriyi de deviririz. Ama çok zor maç olacak Orada bizden müslimcan vardı hala oynuyormu bileniniz varmı. Tüm samsunspor sevenlerine saygılar....

yönetici

sevgili tankut,

aramıza hoşgeldin. antalya gibi uzak bir yerde samsunsporlu kalabildiğin için tebrik eder, görüşlerini sıklıkla buradan bizlerle paylaşmanı dileriz.