Bank Asya 1.Lig 28. Hafta SAMSUNSPOR'umuz-Karşıyaka: 3-0

Başlatan ahmetsefa55, 27 Mart 2011, 20:38:39

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Neden Büyük Altay diyorlar daha iyi anlıyorum şimdi..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: flemenko55 - 06 Nisan 2011, 20:00:46
trabzon formasıyla stada giren şerefsizler var beylerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

ÖNCELİKLE HOŞ GELDİN..BİZİM GÖZÜMÜDEN KAÇMIŞ..
SEN KEŞKE HADLERİNİ BİLDİRSEYDİN YA GÜZEL KARDŞİM..  ::) ::)

Sonuna Kadar 55

Sonuna Kadar 55

samsun da yaşamakta olan trabzonlu gençler miş tahrikci hepsi.

çýlgýnlar1984

berusa55

Yok kardeşim; yıldız tv'den izliyorduk o da sorunlu bu sıralar malesef...

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: berusa55 - 07 Nisan 2011, 16:24:10
Yok kardeşim; yıldız tv'den izliyorduk o da sorunlu bu sıralar malesef...

Tsk Ederım Bılgi İçin

kumköylü ahmet

ahmetsefa55

Primler dağıtıldı

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk tarafından dağıtılacağı açıklanan 55 bin TL prim dün Futbol Şube Sorumlusu Cahit Kaya tarafından futbolculara dağıtıldı.
Dün yapılan antrenman sonrasında paraları futbolculara taktim eden Kaya, "Denizlispor maçının kazanılması durumunda Sayın Galip Öztürk, 100 bin TL daha prim verecek" dedi. Bu durum futbolcular arasında büyük sevinçle karşılandı.

bu maç bizim raad olun  :D

TeRMeLee

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 07 Nisan 2011, 18:08:57
Primler dağıtıldı

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk tarafından dağıtılacağı açıklanan 55 bin TL prim dün Futbol Şube Sorumlusu Cahit Kaya tarafından futbolculara dağıtıldı.
Dün yapılan antrenman sonrasında paraları futbolculara taktim eden Kaya, "Denizlispor maçının kazanılması durumunda Sayın Galip Öztürk, 100 bin TL daha prim verecek" dedi. Bu durum futbolcular arasında büyük sevinçle karşılandı.

bu maç bizim raad olun  :D

Bu maçı aldık zaten .  :D

ahmetsefa55

anaa sılmemısmıyım msjı  8) yanlıslıkla yazmıstım da pardon  ::)

berusa55

SAMSUNSPOR Kulübünün, 03.04.2011 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - KARŞIYAKA Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, stadyuma biletsiz seyirci alınmasından dolayı takdiren 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, tribünlere kapasite üzerinde seyirci alınması ve merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Cezaların birleştirilmesi suretiyle SAMSUNSPOR Kulübünün, toplam 8.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: berusa55 - 07 Nisan 2011, 20:18:01
SAMSUNSPOR Kulübünün, 03.04.2011 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - KARŞIYAKA Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, stadyuma biletsiz seyirci alınmasından dolayı takdiren 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, tribünlere kapasite üzerinde seyirci alınması ve merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Cezaların birleştirilmesi suretiyle SAMSUNSPOR Kulübünün, toplam 8.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

federasyon istedigin kadar ceza ver ama her zaman o stada alacagının iki katı seyirci alınacak o merdivenler hiçbir zaman boş kalmayacak

Sercan

Ayberk

İddialıyım bu konuda, hasılatlarla, ödedikleri cezaları toplasalar, en azından kapalıyı da maraton gibi yaparlardı >:(