Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

celebi

Tarih:19-12-2010 Pazar
Saat: 19:00
Yer: Rize Yenişehir Stadyumu
Yayın: TRT 1

alabileceğimiz bir maç. benm açtığım topiçlerde yenilgimiz yok. skor  rize_x 1  samsunspor_x :2

UTANDIRMA YA RABBİM

Recep

kabacevizli55

FaT1h

Rize galibiye ile ilk yarıyı 2. bitiririz Sezonudu 1. :D

europe_55

Gaziantep BB galibiyetinin bir anlam kazanmasi, sampiyonluk iddiamizin devam etmesi icin cok kritik bir mac.
Bugün ki futboldan sonra, ben ümitliyim acikcasi.
Insallah kazaniriz!

SAMPIYON SAMSUNSPOR! samsunspor_x

AntZ

Haftaya kazanırsak devreyi ilk 2 ile en fazla 1 puan farkla kapatacağız. Hadi çocuklar devreye kafamız rahat girelim ve 1-2 sağlam transferle çıkalım artık şu ligden.

furkan5534

ınsallah yenerız 1 puanfarkla bıtırırz tabı denızlı bugun macı var.bugun 6 puan kazandık rızeyı yenersek 2 haftada 12 puan kazanmıs olacaz ınsallahhh.. bole oynarsak kazanırız >l< 1-0olsn bızım olsn walla.yıllardan berı samsunsporu bole gormek ve +9 gıbı avantajla gormek sevındırıo walla..

ama gene söluorm bu tavsanlıya helal olsn

selahattin55

rize çekirge misali bolu adana maçında iyi sıçradı  ama linyit maçında kazığa oturdu.biz bu rize yi hava da karada yeneriz.hemde çok rahat.rize bence zirve yarışında bulunamayacak.ara transferde malpar giderse.bir kaç iyi takviye ile bu sene bank asya ligine veda ederiz.yürübe SAMSUNSPORUMMMMMMMMMMM

binikalamadım

Rizeyi demleyip içmek artık boynumuzun borcu oldu...yeni teknik direktör bu maça yetişecek mi acaba ?

kuzey55

red_white

valla ben Samsunspor'umuzun maçlarında hiçbirzaman yeneriz demedim demiyorumda.. ben goller beklemiyorum 1-0 olsun bizim olsun diyorum... ayrıca rize kadar ballı takım görmedim hiç beğenmiyorum ama adamlar lider

Atakumlu

mac 1-0 olsun bizim olsun tabiki...ustune de bizim topculardan biri su mehmet al ve ayman ı da dovsun o zaman tam super olur ... 8)

cany

KareAs55