HAKEMDEN FUTBOLCUYA TOKAT

Başlatan Sempatik Bengülü, 19 Mart 2009, 19:36:00

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

edmontdante

Bence bu hakem olana kadar futbolcu olsaymış bu adım mesafesi ile.Bir de bizim Turgut'a arap atı diyorlar.

edmontdante

Aslında hep hayalimdir futbolcu olmak ve  hakem dövmek  :D :D ama bitirirler adamın futbol hayatını.Hakemin biri tribüne bir taraflarını tutarak bilmem ne yapar ama sen burnunun ortasına bir tane geçirsen hayatın biter

celebi

ya adam ne koşmuş be mübarek bolt gibi maaşallah

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: edmontdante - 19 Mart 2009, 20:14:57
Aslında hep hayalimdir futbolcu olmak ve  hakem dövmek  :D :D ama bitirirler adamın futbol hayatını.Hakemin biri tribüne bir taraflarını tutarak bilmem ne yapar ama sen burnunun ortasına bir tane geçirsen hayatın biter

engin abi kimbilebilir belkide hakem döversin ;D mesela bu haftaki malatya maçında hakem malatya tarafını tutupta bizimkilere kan kusturursa kimbilebilir dayanamayıp sahaya inersin hakemi dövmek için bellimi olur abi ;D ;D

edmontdante

Alıntı yapılan: sempatik bengülü - 19 Mart 2009, 20:18:16
engin abi kimbilebilir belkide hakem döversin ;D mesela bu haftaki malatya maçında hakem malatya tarafını tutupta bizimkilere kan kusturursa kimbilebilir dayanamayıp sahaya inersin hakemi dövmek için bellimi olur abi ;D ;D

Hakemler bizi bu hale getirdi suç bizlerin değil.Biz ne hakemler gördük SAMSUN'da.Türk Hakemliğinin tepesindeki Selçuk DERELİ'nin burada yaptığı rezaletler mesela.O maçları 90 dakika izlemeyi bir deneseler hakemliğini almaları gerekir elinden ama neredeee.

Hele ki daha eskilerden neler neler oldu ONDOKUZMAYIS'ta ve en son düştüğümüz sene yaşananlar işte.Bunları gördükten sonra insan ister istemez böyle düşünüyor.

Televizyonda yorum yapanlarada deli oluyorum.Ellerinde parça görüntüler yok penaltı yok değil.Maçın tamamında neler oluyor.Hakem nasıl 2 tane kartla senin gardını düşürüyor.2 tane düdükle seni nasıl mahkum oynatmayı beceriyor bunlardan kimse bahsetmiyor.Aslında hepsi bunları biliyorda bu ülkede böyle gelmiş böyle gidiyor işte.

Birkaç sezon önce süper ligdeyken Malatya maçında Süleyman ABAY maçı yönetmişti.Son saniye golüyle 0-1 yenilmiştik.Nasıl yazılıyor bilmiyorum ama şumanbach diye bir adam uzaktan vurmuştu santra bile yapamamıştık.Gol ile birlikte  golden sonraki 10 dakikayı hatırlayamıyorum.Sanki hayatımda o 10 dakika yok gibi.Beni ki bu hale getirdiler başkalarını düşünemiyorum ve emin ol tel olmasa sahaya çok kişi girerdi.Tel örgüler kaldırılsın diyorlar bu hakemlerle bu mümkün mü?

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: edmontdante - 19 Mart 2009, 20:32:47
Birkaç sezon önce süper ligdeyken Malatya maçında Süleyman ABAY maçı yönetmişti.Son saniye golüyle 0-1 yenilmiştik.Nasıl yazılıyor bilmiyorum ama şumanbach diye bir adam uzaktan vurmuştu santra bile yapamamıştık.Gol ile birlikte  golden sonraki 10 dakikayı hatırlayamıyorum.Sanki hayatımda o 10 dakika yok gibi.Beni ki bu hale getirdiler başkalarını düşünemiyorum ve emin ol tel olmasa sahaya çok kişi girerdi.Tel örgüler kaldırılsın diyorlar bu hakemlerle bu mümkün mü?

o ne gündü abi yaa :(

edmontdante

guvener55

hakemin kondisyonu süpermiş.iyi kaçmış ;D

cgr

Şahsen bir MALatya maçıında hatta maç sonunda sahaya giren bir kişi tanıyorum... Hemde hakeme saldıran... bu kişi kesinlikle BABAM !  ??? ;D

Sülüman Abay'ın yonettigi bir maç... Bizden Adnan ve Kais kırmızı görmüş , goller , penaltılar verilmemiş ve yalandan yere uzatılmış bir maçta 90+6'da gelen golle (100defa vursa girmez) 1-0 yenilmiştik...

Sevgili Babacığıııııııım :) ilk once VIP'ten camı kırarak basın tribününe geçmişti... ORdanda sahaya açılan kapıdan içeri girerek hakeme doğru gittiğini bilirim... Naci Pınar, Metin Ateş , Ali İhsan Yeşilyurt vs.vs.

Derseniz ki ne işi var sahada polis ne gezer diosanız üstünde bnm Samsunspor Takım eşofmanlarım vardı malzemeci falan sandılar sanırım :) :)  ??? :P