Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

altdan  soldan 2. üst ilk sıradaki çok gzüel duruyo

Lusage

Gri çubukluyu siyah yapmaya çalışmıştım ama olmadı. Sanırım yanlış renge bastım.  .:.:.

Bunlarda yeni yaptıklarım. Reklam ve Arma olmadan daha düzgün duruyor. Çünkü reklamda ve armanın etrafında ki fazlalık beyaz alanlar görüntüyü bozuyor  :-[

Bizim formalarımızda siyah neden kullanılmaz anlamıyorum. Beyaz ağırlıklı az siyah az kırmızı forma veya tam tersi yapınca ortaya çok güzel formalar çıkıyor.  .:.:.

Kaya

Seneye bu formalardan istiyooruuuuuuuuuzzzz  1dk!!!

Ollivanders

Abi formalar mukemmel ! Vay arkadas biz secelim formaları. Sunları tshirt niyetine satsalar ya :S

üstte soldan üçüncü abi nesin sen ya

emre

harbi çok güzeller ya.şöyle günlük hayatta giyilecek sade şık şeyler giymek bizim de hakkımız   :)  .:.:. 8)

Ollivanders

@lusage :D

Su altta sagdan ilkini beyaz uzerine cubukları kırmızı - siyah ve çizgiyi kırmızı yapabilir miyiz :D

Lusage

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Nisan 2011, 23:25:01
@lusage :D

Su altta sagdan ilkini beyaz uzerine cubukları kırmızı - siyah ve çizgiyi kırmızı yapabilir miyiz :D

.:.:.

Ollivanders

eyvallah ustad :))))  Çok guzel formalar var ya :D

**KaR6**

Ollivanders

Aynen mustafa katılıyorum kardesim :))) Ayrıca bu işi biliyorsun :D

twitter

zenke

twitter

25 Nisan 2011, 00:36:07 #72 Son düzenlenme: 25 Nisan 2011, 13:49:45 twitter

Turkcell olur ise de böyle gözüküyor

lucarelli

Bu üç tasarım çok iyi olmuş. Yanlız son tasarımdaki çizgilerden bir tanesi beyaz olsa daha iyi olur kanısındayım.

maço

bende metronun reklamını bir türlü yakıştıramıyorum renk uyumsuzluğundan mıdır nedir?

Turkcell iyiydi bir zamanlar