Jakub Szumski

Başlatan _SoN_, 30 Haziran 2022, 17:12:57

« önceki - sonraki »

Raqua55

Bir tane penalti cikar be.

Raqua55

Takım neredeyse pozisyon vermiyor.5 penaltıdan 1 tanesini bile nasıl çıkaramadın. ? Bakın bu savunma sisteminde sadece golü yan toplardan yeriz.Fakat bir tane kornerde yada duran topta topu çıkıp aldığını göremiyorum.Devre arasında yerine yerli birisi alınıp yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum.Defansla iletişiminde proplemler mevcut özellikle alim ile hiç anlaşamıyorlar gibime geliyor.Alim sürekli arkadaşa söyleniyor vardır bir sebebi.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Raqua55 - 12 Aralık 2022, 22:11:18Takım neredeyse pozisyon vermiyor.5 penaltıdan 1 tanesini bile nasıl çıkaramadın. ? Bakın bu savunma sisteminde sadece golü yan toplardan yeriz.Fakat bir tane kornerde yada duran topta topu çıkıp aldığını göremiyorum.Devre arasında yerine yerli birisi alınıp yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum.Defansla iletişiminde proplemler mevcut özellikle alim ile hiç anlaşamıyorlar gibime geliyor.Alim sürekli arkadaşa söyleniyor vardır bir sebebi.

Kalecimizi ben vasat buluyorum, öyle çok da beğenmiyorum. Ama geçtiğimiz yılları da unutmayalım, bu kaleci Nurullah'tan iyi...

Ama dostum, herşey bir yana; penaltı kurtaramadı diye kaleci eleştirilir mi? 😉

emre

Şampiyonluğa oynayan takım da kalecinin ekstra kurtarışlar yapması çok önemli. Szumski de ekstra kurtarışlar çok fazla yok ancak belli bir standardı var en azından. Yani iyi anlamda da kötü anlamda da ne yapabileceğini tahmin edebiliyoruz. Nurullah'ın sağı solu belli olmuyordu bu anlamda.

Raqua55

Bugün iyiydi maşallah.

Sadece Samsunspor

Bugunki adanaspor macinda cok iyidi. 3 tane net cikardigi pozisyon var.

Sol Açık

Adanaspor galibiyetinde aslan payı kalecimizdeydi. Son haftalarda hep iyiydi, ama bugün ekstra kurtarışları oldu...

Raqua55

3 hafta öncesine kadar kalecimizin hakkında çok farklı düşünüyordum fakat son 3 haftadır özellikle bodrumspor maçı ile beraber gerçekten yükselen bir grafiği var.Golü yediğimizdeki hırsı çok farklıydı.Çok daha motive gibi duruyor.

55.hakan

Kalede Nurullah olsa o 2 pozisyonu kesinlikle çıkaramazdı. Beraberliğe sevinmedim ama bu kurtarışlar olmasa berabere bile dönemeyebilirdik.

futbolcu

Çok iyi kaleci. Güven veriyor

mehmet yılmaz

Tek kelimeyle güven veriyor.
Bir takım kalecisine rağmen şampiyon olamaz. Bu anlamda Szumski bizim için büyük bir avantaj.

mehmet yılmaz

Samsunspor'un sezon başında Erzurumspor FK'dan transfer ettiği Polonyalı kaleci Jakub Szumski, çok iyi bir sezon geçirirken şampiyonlukta da önemli paya sahip oldu. Samsunspor kalesini 33 maçta koruyan Szumski, kalesinde 25 gol gördü ve bu anlamda ligin en az gol yiyen kalecisi de oldu. 30 yaşındaki file bekçisi tecrübesini sahaya yansıtırken, savunma hattıyla kurduğu uyum ile taraftarlara güven veren bir çizgi sergiledi. Erzurumspor FK ile Süper Lig macerası da olan Szumski'nin kadroda kalmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Stoper

1. Lig takımlarından Göztepe ile ismi anılıyor ama büyük ölçüde süper lig kadrosunda bizimle birlikte olacak.
Okan'la kıyasıya forma yarışı onu bekliyor.

_Jack Daniels_

Geçen sene takımı sırtlayan oyuncuların yollanması gereksiz. Szumski'de bu 5-6 isimden biri. Kesinlikle devam etmeli.

Elyesa

hatali bir golunu gormedik cokda basarali bir lig cikarmisdi gecen sene..Ben olsam bu kaleciyle baslardim direk kesilmesi yanlisdi bence