Volkan Çekiç (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:54:38

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Süper bu adam ya ben daha yeni takip ediyorum takımı malum 1,5 sene uzak kaldık askerlik dolagısıyla ilhan mansıza benzetiyorum fiziğiyle suratıyla ama ilhandan bir gömlek daha üstün elimizden uçurmayalım bunuda

Akyol

Volkan son kupa maçında vasat göründü ama yinede kaliteli bir oyuncu. Driblingleri müthiş içtenliklede savaşıyor benim bu yıl seyretmeye bayıldığım oyuncu.

Burak

adamım ya top ona geldiği zaman rahatlıyorum bu sene murat yıldırım ve oktay la beraber favori oyuncum süper oynuyor adam ya kanatta adam geçen bir adama hasret kalmıştık bence

YaşarDoğu

Volkan bu takımı en iyi şekilde soldan atağa kaldıran futbolcu.

Geçen seneki performansının çok çok üstünde, HELAL.....

berusa55

Turgut'a attırdığı goldeki ortası harikaydı. Zaman zaman ileri çıkışları; soldan bindirmeleri rakibi ciddi derecede yıpratıyor. Rakip defansı dağıtan yapısı var. Bugün de elinden geldiğince takıma katkı sağladı. Bravo Volkan.

Akyol

Volkan bugünde harikaydı oyunda kaldığı sürede süper işler yaptı attırdığı gol muhteşemdi aynısını sezonbaşı burhana attırmıştı. Ne diyeyim süpersin Volkan Allah nazardan korusun...

55.hakan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 04 Ekim 2009, 21:56:28
Volkan bugünde harikaydı oyunda kaldığı sürede süper işler yaptı attırdığı gol muhteşemdi aynısını sezonbaşı burhana attırmıştı. Ne diyeyim süpersin Volkan Allah nazardan korusun...
celil gittiğinden beri o kanadı bu kadar canlandıran,çalıştıran ilk oyuncu galiba

edmontdante

Hak edene hakkını vereceksin ama biraz eksik kalmışız Volkan için.Takımı ileri taşıyan tek isim ve bu sezon çok daha etkili.Ancak stili hep %100 e yönelik olduğu için çabuk bitiyor.Keşke zamana yayabilse

Akyol

Alıntı yapılan: hakanelgun - 04 Ekim 2009, 22:02:49
celil gittiğinden beri o kanadı bu kadar canlandıran,çalıştıran ilk oyuncu galiba
Celil farklıydı :-\ neyse açmayalım eski defterleri ama Volkan gerçekten süper bir performans yakaladı canlı izleme şansı olanlara müthiş seyir zevki veriyor.Aslında Volkan topu ayağına aldığında bütün stadın ayağa kalkıp bağırması lazım daha çok gaza geliyor sanki :)

55.hakan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 04 Ekim 2009, 22:07:15
Celil farklıydı :-\ neyse açmayalım eski defterleri ama Volkan gerçekten süper bir performans yakaladı canlı izleme şansı olanlara müthiş seyir zevki veriyor.Aslında Volkan topu ayağına aldığında bütün stadın ayağa kalkıp bağırması lazım daha çok gaza geliyor sanki :)
evet celil'de de ole ayağa kalkardık neydi o günler  ;D

SerhaT55

volkanı cokk bqenıyorum oynayısını bu performansını hiç kaybetmesın

silopilimuhsin

volkanı karabük maçında izledim çok beğendim umarım dahada iyi olacaktır

Burak

para için ihtar çekmiş kulübe ama yazık diyemiyorum ekonomik durumunun ne olduğunu bilemeyiz sanal bir yönetimimiz var sanki amatör klüp yönetiyorlar bunlar normal şeyler artık

Kaya

Para,para,para napolyonmusunuz mübarek o bile para ile ilgili konuşurken bir şeylerin mücadelisini verirdi ahlaklıydı işi savaşmak ordu yönetmekte olsa layıkıyla yapıyordu siz hangi işi doğru yaptınızda paradan bahsedebiliyorsunuz daha bir deplasman kazanamadınız  iş ahlakından yoksun zavallılar artık yeter beğenmiyorsan çeker gidersin konyalı volkanım ben diye de sağda solda hava atarsın ayrıl bakalım bu takımdan kaç takım alacak seni bu ahlak kapasitenle... zıvanadan çıkardınız lan bizi.

Yaman55

turguta yapılanı hakeden futbolcu