TFF 2. LİG 2019/2020 13. HAFTA | Hekimoğlu TFK 0 - 5 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 13 Kasım 2019, 23:28:23

« önceki - sonraki »

evolution55

çok klişe fakat içinde çok anlamlar içeren bir soru sormak istiyorum...

Bu zaman kadar neredeydiniz?

55_OrHaN_55

Hâlâ Samsun'a koy diye tezahürat yapıyorlar ne kafa var arkadaş.

twitter

_SoN_

55_OrHaN_55

Seyirciler Selamet Atlı'ya "Abi bu kaleciyi nereden buldunuz*" diye sordular. Ardından da "Bu kaleci bu takıma fazla" dediler. Bizim Onunla İnşallah üst liglerde güzel günlerimiz olacak.

_Jack Daniels_

Kontra atak konusunda kendimizi çok geliştirmemiz gerekiyor. Laçkalık başladı yine hücumda.

binikalamadım

Sadece Samsunspor

Erken gol maci kopardi. Eger erken gol bulamasaydik direnirlerdi ve cirkeflik yaparlardi. Neyseki sagsalim atlattik bu maci. Guzel skor.

55_OrHaN_55

jean

Adam akilli bir galibiyet aldik bekledigimizden kolay gecti cok zevkli skorla aldik aksilik bu seferde yayin yoktu neyse yenelimde bakmamaya raziyim zor maci kolay atlattik ilk devre sonuna kadar en zor macimiz corum deplasmani gozukuyor digerlerini bir sekilde aliriz su manisa olmasaydi cok rahat cikacaktik su ligden bekleyip gorecegiz

55_OrHaN_55

Manisa 2 yaptı. Şu Sinan Kurumuş sürekli yedekten girip gol atıyor yine attı herif :(

_Jack Daniels_

Sancaktepe maçına kadar puan kaybetmesi çok zor Manisa'nın. En kötü 6 puanla devre arasına girebilsek bari.

eprianu

Dilaver kadro dışı kalmıştı, gruplaşmalar falan var deniyordu. Biraz umutlanmıştım ama adamlar yine yendi arkadaş.

55_OrHaN_55

Şans yüzümüze gülseydi öbür gruba düşerdik. 28 puanlı takım lider. Bizim grupta 31 puandayız ve şampiyon bitirme şansımız yok denecek kadar az.

twitter

Manisa daha bırakmaz sanki

Bu deplasmanlardan böyle rahat çıkacağını beklemiyorduk

Ve bu adamlara 2. Yarı çorum, afyon, sancaktepe ve biz deplasmana gideceğiz ilk 5 yani :)