TFF 2.LİG 25.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Başlatan Kaya, 24 Şubat 2019, 21:14:09

« önceki - sonraki »

evolution55

uykan

Alıntı yapılan: Lusage - 06 Mart 2019, 20:03:30
Allah'ını seven Nuri ve Kubilay ikilisini bir daha ilk 11'e yazmasın. Yeter ya şiştim.

Yani 5dk da bekleseydin iyiydi:)

uykan

Vural temiz

Lan Bahattin
Kız gibi şut çekme
Erhan gibi cek
Gooooollllll

ngonge

GurbetciFanatik

Bravoooo Cocuklarrrrr
Bahattin  :( :( :( :( o nasil penalti kullanma

evolution55

Şu golü yemesek ligte en az gol yiyen takım olacaktık

Bahattin evladım o nasıl penaltı kullanmak :o

Neyse galibiyet iyidir, tebrikler takım 👏👏👏

Lusage

Tufan

Sadece penaltı değil maç içinde de sorumsuz ve dan dun şut çekti Bahattin bence kanat oynadığı sürece kadroya alınmayabilir.

Yağmura rağmen ara ara güzel pas yaptık. maç içindeki istek arzu 3-1ken bile rakibe pres güzeldi. Kastamonu'dan 3 puan alırsak yolu yarılarız. Ben şahsen kafamda 1 yazdım o maça.

davidsavage

Sanırım ilk devreki Kastamonu spor maçından sonra en fazla seyircili maçımiz oldu Bodrumspor maçımiz

Stoper

Bombacı Nuri attığı gol ile hatasını telafi etmiş gibi gözüksede,ceza sahasının içinde amatörce bir hamle yaptı. Penaltıyı gol yapsalar,geri dönüş hiç kolay olmayacaktı. Bir sezon deplasmanda Giresun'a 4 atmıştık,penaltı kaçırmışlardı ve akabinde gol bulup farklı kazanmıştık. O maçı hatırlattı!

Abdülkadir ve Samet bugün yokları oynadı. Abdülkadir gününde olmayabilir ama Samet'in ikinci devre düşüşüne anlam veremiyorum. Bence Ramazan değerlendirilmeli,Samet 1-2 hafta otursun kulübede,görelim diğer isimleri.

Kubilay'ın ince golü,dikine oyunu,rakip eksiltmesi bu lig için fazla iyi.  

Okan'a da ayrı bir parantez açmak gerekli,tam bu ligin adamı,böyle rakibini rahatsız eden,vücuduyla oynamasını seven aynı zaman da top tekniği iyi olan topçu,bu klasmanda hemen sivriliyor. Ben stilini seviyorum,Savaş'a kesik attı.

Canberk hep aynı grafiğe sahip,şöyle isabetli,savunmanın başını döndürecek bir tane ortası yok. Erhan Kartal ile beraber antreman sonrası bol bol orta çalışsın bu ikili.

Hocayı da tebrik ediyorum,doğru zamanda yerinde oyuncu değişikliği yaptı. Erhan Şentürk ve Okan ikilisi bir nevi yeni transferimiz gibi oldu,verim alıyoruz,daha iyiye gidiyoruz,bu hocanın farkı. Cenk gibi bir ismi son günde kazandırmış olması da çok önemli,takımımıza güç verdi.

jean

Az kalsin korktugum basima gelecekti cekindigim bir macti ustelik herkes yendi ayri bir baski olustu rakip eatrn betaberlige yatmaya gelmis eyup gibi oualzndilar ama cok sukur aldim ilk 5 haric kimsenin iddiasi yok kastamonu kecioren sariyeri ne yapip edip yenmeliyiz belki son haftaya kalmaz cok zorlu bir lig oldu bu sene hayirlisi île insaallah cikariz

eprianu

Geçende de yazdım, Türk futbolcularının en büyük problemi zeka. 3 kişinin arasında kalmış ve kaçmak için taç çizgisine doğru yönelmiş bir oyuncuya Nuri'nin yaptığı müdahalenin hiçbir mantıklı tarafı yok. Eğer penaltı gol olsaydı, bana göre kazanamazdık.

Oğuz kaç haftadır, yanında dinamo gibi hareket eden Okan'a güvenerek, kaçak güreşiyor. Dün akşam önceki haftalara nazaran orta sahada çok fazla boş alan bıraktık. Beklerimiz tam bir fiyasko. Dilaver ve Erhan'ın, hücum yönlerinin aksine, savunma yönleri çok zayıf.

Kubilay, geldiği günden bugüne çok büyük bir ilerleme katetti. Artık takım oyunu oynuyor. Ben Kubilay'ın 1. Lig'de çok daha fazla etkili olacağını düşünüyorum. Çünkü bireysel yetenekler 1. Lig'de etkili olabiliyor. Dün akşam savunmada müthiş bir çalımla alıp, hücuma taşıyarak çektiği şut gol olsaydı mükemmel bir gol olacaktı.

Bence şu anda transfer dönemindeki hatalı transferlerin sıkıntısını çekiyoruz.Sağ beke transfer yapmadık. Kanat diye aldığımız Onur Eriş, bence Kubilay gibi 10 numara pozisyonunda oynayan bir oyuncu gibi. Kaç haftadır kanatlardan verim alamıyoruz  Orta alana aldığımız isimler nerede çok merak ediyorum. Hadi Bünyamin daha çok geleceğe yönelik alındı, Yılmaz Özeren nerede, sakat mı? Elimizdeki oyuncuların zamanla pili bitecektir. Bence İsmet Hoca her hafta bir bölgede rotasyona gidebilir. İlerleyen haftalarda aynı anda 3-4 rotasyon birden yaparsak takım oyunundan uzaklaşabiliriz. Her maça aynı kadro ile çıkıyoruz, aynı değişiklikleri yapıyoruz. Diğer oyuncuları da hazır durumda bekletmek lazım bana göre. Taner Taşkın da aynı hatayı yapıyordu.

Son olarak kendini takımdan ve camiadan üstün gören Bahattin hakkında bir iki kelam etmek istiyorum. Hayırdır, Manchester City'den felan mı geldin, ne bu havalar ve kibirli hareketler. Okan her dakika yırtınacak, Bahattin Bey sonradan oyuna girecek ve pres yapmayacak. Sene sonu mümkünse gönderilsin. Günahım kadar sevmediğim Beşir bu hareketleri yapsa yerden yere vururduk.

Rakiplerimizin oynadığı maçlara ve aldıkları galibiyetlere bakarsak, Bodrumspor galibiyetinin bize şampiyonluk yolunda bir artısı yok. Olması gereken bir galibiyet elde ettik. Asıl iş şimdi başlıyor, şampiyon olmak istiyorsak Kastamonuspor'u yenmeliyiz.

mehmet yılmaz

Oğuz'un kötü, Samet'in çok kötü, Abdülkadir ve Canberk'in etkisiz oynadığı bir maçı kazanmak önemliydi.
Bizim takım rakiplerine oranla çok güçlü, bu bariz ortada zaten. Bu ligdeki oyuncular gerçekten alt seviye. Hele savunma oyuncuları çok yetersiz. Bizim sorunumuz golü erken bulmakta.

ngonge

Engin Hoca'nın kapanacağı belliydi. İlk 10 dakika gol gelmeyince iyi kapandılar oyunu kitlemeyi başardılar. 2.devre erken gelen gol kurtarıcı oldu. Bizim her maç ilk dakikalarda saldırıp rakip yerleşmeden ısınmadan gol atmamız gerek. Yoksa bu takımlar cesaret buluyorlar.

Bence Hoca daha çok rotasyon yapmalıydı kadroda. Bu denli geniş bir kadroda kazanan takımı sürekli koymanın çok anlamı yok. 3 gün sonraki maça elbette bir miktar yorgun çıkacak oyuncular.