4.Hafta | SAMSUNSPOR - Kasımpaşa 0-1

Başlatan Tribün_ali, 04 Eylül 2006, 16:53:01

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "canikli"karşılıklı güzel tezahüratlar oldu hatta şirinler mahsunun dinle şarkısını uyarlamışlar güzel de olmuştu ama ne yazık ki takım seyirciyi sevindirecek neticeyi alamadı

şu şarkının sözlerini biliosan sölesene ben maçtaydım ama pek anlayadım fenere cimboma falan die bişeler duydum ama bi söle be kardeşim şimdiden tşk.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "tuqberk-16"şu şarkının sözlerini biliosan sölesene ben maçtaydım ama pek anlayadım fenere cimboma falan die bişeler duydum ama bi söle be kardeşim şimdiden tşk.

valla birader ben de maratondaydım tam olarak bilemiyorum sözlerini ama bilen birileri mutlaka vardır ve eminim ya buraya ya da samsunspor.tribün başlığının tezahürat bölümüne yazarlar
hatırladığım kısımları şöyleydi;
(...)
şampiyon olalım
çıkalım süper lige
k.yalım cimboma fenere
bir çizik atalım geçmişe

kusura bakma eminim bu kadarını sen de biliyorsundur ama benden bu kadar
bekliyorum ben de birilerinin yazmasını

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "canikli"valla birader ben de maratondaydım tam olarak bilemiyorum sözlerini ama bilen birileri mutlaka vardır ve eminim ya buraya ya da samsunspor.tribün başlığının tezahürat bölümüne yazarlar
hatırladığım kısımları şöyleydi;
(...)
şampiyon olalım
çıkalım süper lige
k.yalım cimboma fenere
bir çizik atalım geçmişe

kusura bakma eminim bu kadarını sen de biliyorsundur ama benden bu kadar
bekliyorum ben de birilerinin yazmasını

eet bu kadarını bende biliorum ama yinede saol

timofte

Şampiyon olalım bu sene
Çıkalım Süper lige
K.alım Cimboma Fenere
Bir çizik atalım geçmişe
İnlesin tüm şehir
Şampiyon Samsun diye

Video olarak kaydettim yarın sizlerle paylaşmaya çalışacağım.
Şirinler grubunun bestesiydi, ben de çok beğendim.
Keşke maç da güzel bitseydi ama sonuçtan da kötüsü takımda "ruh" yoktu.
Samsunspor ruhu ne yazık ki kayıplarda. Bence bu konuda daha yeni transfer edilen futbolculara da Levent Hoca'ya da bir şey söyleyemeyiz. Bugün Samsunsporluluk kan kaybediyorsa yöneticilerin şapkalarını artık önlerine koyup düşünmeleri gerekir.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "timofte"Şampiyon olalım bu sene
Çıkalım Süper lige
K.alım Cimboma Fenere
Bir çizik atalım geçmişe
İnlesin tüm şehir
Şampiyon Samsun diye

çok saol babacan maçtaydım ama tam alamamıştım sesi bu arada dediklerin çok doğru neyse video u eklede bakarız yarın ii geler herkese

ozkan17

kardesler bu takımı satmıslar belliki artık bi KASIM paşa kadar olamıyosak yazık bize biz değil bu takımı bu hale düşürenlşer utansın bunuda böle bilelimki bu takımın başında İSMAİL UYANK olmadan olmuyorrrr.asmsun spor artık silbaştan takım kurmalşı bunun zamanı geldi de deçiyoo bu arada kasımpaşayıda kutluyorum

yönetici

Maç öncesi kale arkasında açılan bayrak.

Maçtan bir enstantene

Serkan'ın kaleciye teslim ettiği penaltı vuruşu.

kerem55

kanser olacağım kafayı yiyeceğim maça gitsem bir dert gitmesem ayrı dert yeter artık!

HoliganSamSunLu

yazık çok yazık bu halleredüşmemeliydik bizi buhal sokanların allah belasını versin artık köy takımlarına bile yenilir hale galdik gerçekten çok yazık ALLAH belalarını versin aldıkları para haram olsun hak etmiyorlar

Tamer55

takımı eleştirmeyin arkadaşlar çünkü takım yokki bir takımı eleştermeniz için bir parça futbol oynaması lazım futbolcuların şu kötüydü bu iyidi diyemiyoruz bile hiç oyun oynamıdılarki,kral serkan ın penaltı atışını gördünüzmü nereye atacağını belli ettiği gibi topa öyle yavaş vurduki bırakın kalecinin almasına ben türibinden atlar koşar o topu ben bile tutardım geçen hafta umutlanmışdık elazığ maçıyla komadan çıktık dediler dün akşam tekrar komaya girdik doktor levent eriş te hiç bir etki edememiş

sunbeam

Bu Serkan zaten bildim bilesi sürekli penlati kacirir.

Gol krali olacagim diye takima da zarar veriyor yillardir. Üst üste kaciriyor kaciriyor ve sonra bir süre baskasi penalticimiz oluyor ama aradan fazla zaman gecmeden yine o atmaya basliyor. Vurus teknigi de yukarda sizin söylediginiz gibi: Adeta kaleciye geri pas veriyor. :roll:
Ayiptir. Bu kadar puanlari hediye ediyoruz Serkanin inadi yüzünden. Umarim bundan sonra hic bir penalti kullnadirmazlar ona.

veis

ya artık eleştiri yapmanın anlamıda yok yani kendileri düşürdü bu takımı dahada utanmıyorlarsa biz nediyelimki.2 ligde bunlar daraldı oynamıyorlarrrrrrrrrr

Rentboy

Alıntı yapılan: "timofte"Şampiyon olalım bu sene
Çıkalım Süper lige
K.alım Cimboma Fenere
Bir çizik atalım geçmişe
İnlesin tüm şehir
Şampiyon Samsun diye

Keşke maç da güzel bitseydi ama sonuçtan da kötüsü takımda "ruh" yoktu.
Samsunspor ruhu ne yazık ki kayıplarda. Bence bu konuda daha yeni transfer edilen futbolculara da Levent Hoca'ya da bir şey söyleyemeyiz. Bugün Samsunsporluluk kan kaybediyorsa yöneticilerin şapkalarını artık önlerine koyup düşünmeleri gerekir.
bu tezahüratı geçen hafta çarşı grubu yaptı.bize ait olan tezahüratlar daha güzel bence...maça gelince rezaletten başka bişey değil

timofte

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"bu tezahüratı geçen hafta çarşı grubu yaptı.
bize ait olan tezahüratlar daha güzel bence...
maça gelince rezaletten başka bişey değil

Tezahüratın tamamını merak edenler için dün akşam Şirinler'le maçı izlediğim için sözleri yazdım. Videoları da yüklediğim youtube sitesinin linklerini aşağıya ekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=r5pG98dvOZc

"Şampiyon olalım bu sene"

http://www.youtube.com/watch?v=P10OHssyxzQ

"Maç öncesi"

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: "allydeenlear"bence çok kolay geçecek kasımpaşa nedir ki ya
haftanın en garanti maçı banko 1 8)

kendimden utanıyorum