3.hafta | Elazığspor 0-1 SAMSUNSPOR (G.Kaba dk.84)

Başlatan yaman55, 27 Ağustos 2006, 17:07:14

« önceki - sonraki »

supporter

http://www.kanalstv.com/canliyayin.htm

izlemeyenler için birazdan maçın önemli pozisyonları Kanal S de verilecek
yukarıdaki adresten internetten izlenebilir..

Tebrikler Levent Eriş, takıma kattığın heyecan için teşekkürler.

foreversamsun

arkadaslar kanal s dısında samsunun yerel kanalı yokmu uyduda yayın yapan.samsundan haberlerı takıp edebılcegımız bır kanal yani.ben samnsun dısında yasıyorum cunku..eger uydudan da yayını olan bır samsun kanalı varsa lutfen frekans ayarlarını yazarmısınız.şimdiden tesekkurler

yönetici

Alıntı yapılan: "foreversamsun"uydudan da yayını olan bır samsun kanalı varsa lutfen frekans ayarlarını yazarmısınız.

Malesef uydu üzerinden yayın yapan bir Samsun kanalı henüz yok.

55ertan

Alıntı yapılan: "foreversamsun"55ertan kardeşim   barıs kotu topcu deıl belkı ama samsunsporun aradıgı ısım deıl.bırtop alıp ıkı adam gectımı  orta yapabıldımı duzgun.ayagına hergelen tpou kaptırdı maleseff.belkı ıyı futbolcu ama samsunspora faydalı deıl.aranılan sag kanat oyuncusu o deıl yani onu soylemek ıstedım ben...

baris cok kötü futbolcu
foreversamsun beni yanlis anladin ben 1kmdan sut atdi hep demekle onun futboluyla dalga gectim.
cok kötüydü baris topu düzeltip bi calim atip gol atabilecegi yerine.topu kontrolsüz hep kaleye vurdu amatör futbolcu gibi

cagdasahmet

Savunmada Evren hatasiz oynadi, Polat fena degildi,orta saha'da Baris'i pek begenmedim MUhammet vasat'on altindaydi.Back ve Serkan Özdemir iyilerdi.Forvette sikinti cekebiliriz.Caner oyuna girmeden oyunda yoktuk neredeyse.Gökhan Kaba gol disinda pozisyonu yok.Yani hala eksigimiz cok fakat her gecen hafta daha iyi oluyoruz.Serkan'in da katilmasiyla forvetteki sikintimizi giderebiliriz.Serkan DÖkme fena degildi,Tufan hakkinda fikrim yok.

AllydeenleaR

helal olsun levent erişe
hasan olsaydı yenemezdik
takımın başına bir teknik direktörün geldiği belli oldu
bir dahaki hafta kasımpaşa yı da yeneriz takım iyi bir form yakalarsa bizi hiç bir takım tutamaz

oğuzhan55

Maçı izleyemedim ama ilk galibiyetimiz hayırlı olsun.İnşallah devamı gelir.Levent Eriş'in galibiyetle başlaması sevindirici bir durum.Daha sıkı bir istikrar göstererek devam etmeliyiz.

maviay55

:P  hayırlı olsun sonunda yüzümüz güldü  :P

levent eriş yönetiminde samsunsporumuzu kimse tutamaz artık,bileğimiz bükülemez :!:

foreversamsun

ertan bende zannettımkı barısı savunuyosun,uzulmustum valla ne yalan soylıyımm...barıs amator lıgde bıle bıraz zor oynar o hareketlerle.ne yapması gerektıgının farkında deılkıı..sacmalıyo sadece...bugun takımda en ıyı ısım evrendı bence..ılk devre cok onemlı ıkı pozısyonu ve ıkıncı devre de 1 onemlı pzısyonu kestı.hasan ozerın sutunda ayagıyla uzandı mutlak golu engelledı..en ıyı transferımız evren bu sene.mehmet polat ılk devre tutuktu bıraz ama takımın pas yuzdesını arttırdı zamanla daha ıyı olacak.kaba  hava toplarına hakımdı  yanında kral cok gol atar sektırdığı toplardan.ılk devre sonunda yazmıstım kenan faulsuz top alamaz dıe aynen oyle oldu.acemıce oynuo..sekan ozdemır rızespordakı harekettlılığını henuz yakalayamadı.muhammet seker ne yaptıgından habersızdii.caner cok cıddıyetsız oynadı.ıkıncı sarı kartı anlamsız dı topu elıyle aldı orda.ve kartı yedıkten sonra ortamı gergınleştırdı yalandab yere.bıranonde gecen senekı caner olmalı,yonetım tarafından kulagı cekılmelı bence..takım kendıne guvenını kazandı bence bu macla.haftaya cok daha ıı bı takım seyretcegız ınsallahhh..

Amsterdamli

Bugun Samsunsporumuzu izlemek yine azda olsa biraz zevk verdi bana. Galip geldigimiz icin cok mutluyum ve saha icinde gordugum ufak tefek gelismelerlede ileriye umutlan bakabiliyorum artik.

Sahada ileryi donuk etkili degildik bugun ama defansif anlamda takimimizin baya potansiyeli oldugunu gordum. Caner oyuna girdikten sonra hareketlilik geldi takima ve golude bulduk. Ileride cift santrfor bulundurmanin avantaji ile Elazig defansini saskin yakaladik ve golumuzu bulduk. Tek forvet devam etseydik bu golu bulamazdik cunku Elazigli defans oyuncusu o an kimi tutacagini sasirdi ve forvetlerin arasinda kaldi.

Belliki Levent hoca takima daha iyi tanimadigi icin biraz defansi saglam tutarak cikti sahaya ve ilk onbir ile fazlada oynamadi. Ikinci yari biraz daha golu dusundu ve 3 puani aldik.

Kerem kaleye atilan sutlardan 2/3 tanesini sektirdi ve karsisinda firsatci bir golcu olsa bunlari degerlendirebilirdi. Bunlari yapmamasi lagzim ve dikkatli olmazsa kaleyi Akin yada Maksice kaptirabilir.

Mehmet Polat macin baslarinda 2 onemli hata yapti ve golu sans eseri yemedik. Rakip topu bos kaleye gonderemedi. Evren bana gore yapilan en iyi transfer ve gercekten cok guzel oynadi. Kenanda hatasiz oynadi.

Baris Durmazi hic begenmedim. Ileriye cok cikiyor fakat topu hic adrese gonderemiyor ve ataklari harciyor. Verimsiz bir futbolcu ve mac esnasinda degistirilmesi gerektigini dusunuyordum. Muhammedin ayagina top hic yakismiyor ve sanki topu alinca saskina donuyor. Muhammedde cikartilmasi gerekiyordu.

Petkov oyunda kaldigi 10 dakika icerisinde Muhammedden cok cok daha verimli oldu. Ceza sahasina mukemmel bir ortada kesti soldan ama forvetler degerlendiremedi. Tufan icin birsey diyemiyecegim ve mevkisi tam olarak neresi onuda bilmiyorum ancak Baris ve Muhammed bana gore bu takimda oynamamali ve kanatlarda oynayabiliyorsa orada yer bulur kendine. Aynisi Sinan Demircioglu icin gecerli.

Sonuc olarak Mehmet Polat-Evren-Kenan-Petkov defansta guven verdi ve iyi bir dortlu olusturuyorlar.

Marciel cok pas hatasi yapti ve pek begenmedim, daha derli toplu oynamasi gerekiyor. Adnan malesef sag kanatta kayboldu gitti ve cok etkisizdi. Alisik oldugu bir mevkide oynamali bana gore. Serkan Dokme cok iyi isler yapamadi ancak oyun kurucu rolunu ustlenebilecegini bildigim icin ileriki haftalarda daha etkilik olur diye dusunuyorum. Serkan Ozdemir cok kosuyor ancak driplingleri hep rakipe takiliyor ve bana gore bu futbolcuda gorundugu kadar iyi bir futbolcu degil. Rakip kalede tehlike yaratabilecek bir futbolcu onun yerini alir takimda.

Gokhan Kabadan zaten gol bekliyordum ve attida. Teknigi iyi gorunuyor ve hucumu dusunen bir takimda cok iyi isler yapabilecek kapasitede. Samsunsporumuz duzeldikce kendiside daha iyi olacaktir. Canere nedemek lagzim bilemiyorum. Oyuna girdi ve bir anlamda macin kaderini degistirdi. Teknigi ust duzey ve Caner biraz form tutsa cok iyi bir futbolcu diye dusunuyordumki macta 2 tane gereksiz sari kart gordu ve israrla hakem uzerine giderek kendi hic yakismayacak hareketler yapti. Bildiginiz gibi gecen sene Genclerbirligi deplasmaninda yedek oldugu halde kirmizi kart gormustu ve yogun elestiri almisti. Bencede bu macta 25 dakika icinde kirmizi gormesi kendine hic yakismadi. Ikinci sari kart tartismali diyenler olabilir ancak bukadar kisa bir sure icinde iki kartlik pozisyona girmesi onun daha Samsunsporumza vermesi gerektigini vermedigini vurguluyor. Biz Canerden goller bekliyoruz bize galibiyetler getirmesini bekliyoruz. Fenerbahceyi 3-0 yendigimiz mactan beri biz Caneri bekliyoruz!

Levent Eris benden bu macta tam not aldi. Yaptigi oyuncu degisiklikleri kafamdan gecenlerdi ve bende bu takimi duzluge cikaracagi inanci dogdu. Mactan sonra ropartajinda ayni sekilde cok guzel bir konusma yapti. Ben Adnan yerine Marcieli cikarmasini bekliyordum ama Adnanin belki hafif bir sakatligi soz konusu olabilir.

Son olarak artik Baris-Muhammed-Serkan Ozdemir-Marciel yerine altyapmizdan yetmis cevherleri gencecik Samsunsporlulari gormek istiyorum. Benim temennim budur.

Gurbetci Bülent

Bence macin yildizi EVREN ve MEHMET POLATdi.
Allah askina bu baris ve gökhan kabayi nerden buldular gerci adam golü atti ama artik onuda atsin.
Baris denilen adam orta yapamiyor üzerine gelen topu daha durduramiyor ya,acil sag kanat oyuncu lazim,tufan icin bir sey diyemicegim adam 10 dakika oynadi.
Gökhan kaba ise adam bence sahada agac gibi durdu ondan bize forvet olmaz, belki hakkini yiyorum golü atti ama ben pek isinmadim ona serkan aykutu tutmaz.
yeni hocanin geldigi hemen belli oldu takim takim gibi oynuyor oyun düzeninden hic kopmadi helal olsun ilerisi icin bir ümit verdi.
Caner oyuna hiz katdi ama kartdan sonra yanlis yapti macin bitimine 2dakika kalmis sus ve disari cik,bir mac ceza alcaktin simdi kimbilir kac mac ceza alacaksin sen bize lazimsin caner daha sakin olmaya dene.

Serkan

kazandık :) mutluyum ama  barış vuraldan sonra gördüm en iyi kanat adamı muahahahahahahha bizlere ikinci vural devrini yaşarıcak bu adam çok günaha gircez çokk

Harun55

Tamam güzel galibiyet yüzü gördük, Gökhan Kaba sayesinde, ama ben hala onun oynadigi futbolu anlamis degilim.

Insan biraz canli oynar topla biraz hareket çeker (Örnek Celil).
Rafael'den sonra forvette mutlak bir oyuncu lazim.
Serkan, Caner var.
Eren Üntürk diye bir oyuncu'da vardi genç 20 yaslarinda, onu oynatsinlar yaw. :D

sezer-55

Serkan Dökme'nin gelmesi çok iyi oldu orta sahada bir top yapamazken takımı yönlendiren futbolcuydu.Tabiki defansta evren ve Mehmet çok iyi oynadı.Bu takımı güzel günler bekliyor inşallah yalnız sağa kanadımız aksıyor.Barış böyle oynamaya devam ederse kadroda yer bulamaz görüşündeyim.Galibiyet hayırlı olsun.

tuzlalı

İlk galibiyet hayırlı olsun hepimize. Bende maçı Tv den izleyebildim. Gördüğüm kadarıyla sahada bir yıldız vardı oda Evren KÜRKÇÜ. Bırakın Türkiye liglerini avrupa ve dünya liglerinde bile çok ender yetişen iyi defans oyuncularından biri olabilir eğer isterse ve doğru yönlendirilirse. Yerinde ve ölçülü sertlikte müdahaleleri, zamanalama ve yer tutuşu dikkat çekiciydi. Birde top çıkarmada akıllı ve isabetli paslar kullanırsa kimse önüne geçemez. Bu adama uzun süreli bir anlaşma yapılmalı. Forumda kendisiyle ilgili yapılan olumlu yorumların dışında ilk kez izledim ve kendi değerlendirmemi şimdilik bu maç için yapabilme şansı buldum. Fiziği ve müdafası çok iyi. İnşallah daha iyi olur. Dünkü maç için 3 puandan sonra hatta aynı ölçüde sevindiğim taraf bu oldu.
İstediğimiz düzeye bir türlü ulaşamayan Caner, oyuna girdiği an topla ilk buluşmasında sahaya kalite geldi. Topla oynarken bileklerindeki estetik Serkan dökme hariç diğer bütün futbolcularla olan farklılığını ortaya çıkardı. İnşallah hocada tecrübeleriyle gereken hassasiyeti gösterirse Caneri kazanabiliriz. Bir yıldız transferinden daha önemli bizim için uzun vadede Caneri kazanmak. Tabii bunlar bir süredir performansı düşüşte olan Adnan içinde geçerli. Gerçi ben Adnan ın doğru yerde oynatılmadığı kanısındayım. Ön libero için yetiştirilmeli ve görev yapacağı bölge iyi ezberletilmeli. Sahanın neresinde olması gerektiği bazen karışıyor. Böyle durumlarda oyunculara uluslarası düzeyde mevkiisinin en iyisi olan tecrübeli futbolcuların maçlarını takip etmeleri tavsiye edilmeli.
Marciel de sahada farklı futbolculardan biriydi. İstediği pası atabildiği zaman düşünce yapısının çağdaş futbolla paralel olduğu görünüyor. Yapmak istedği şeyler futbol zekası olarak güzel ama , düşündüğünü sahaya indirecek yetenek eksikliği var gibi göünüyor ne yazık ki. Belkide varolan yeteneğini değişik etkenlerden dolayı sergileyemiyordur ilgilenmek lazım ama Samsunsporun da bir yabancı oyuncudan asgari verim alma adına zaman kaybetme lüksü yoktur. O yüzden dış transferde hazır oyuncu, sorunsuz oyuncu faktörü önem kazanıyor.

Muhammet Şeker gerçekten çok basit bir oyuncu. Bazen böyle adamları, buralara kadar nasıl yükseldiklerine şaşırarak seyrediyorum. Tek kelimeyle rezalet. Süper lig tecrübesi yaşamış bir futbolcu Lig A da esmesi lazımken bir pası doğru düşünüp atmaktan aciz olabilir mi?. Hani adam görev adamı olur, müdafasını yapar top kapar ve en yakınındaki adama topu ulaştırır ve görev yaptığı mevkii de pozisyonluk görevini tamamlar. Tamam biz bu adamdan zaten yaratıcılık beklemiyoruz. Oyunun yönünü değiştirecek performans yada direk gölcüye atılacak akıl dolu asistleri yapması zaten mümkün gözükmüyor ama bari kardeşim görevini doğru yap. Önündeki, yanındaki arkadaşına topu atmaktan aciz. Kendisini geliştirmemekte bir insan bu kadar mı inat eder Musa Aydın gibi.
Barış içinde aynı sıkıntılar mevcut ama nedense bir gelişebilme ışığıda taşıyor. Dünkü maçta onun yerine daha derli toplu kanat oyuncusu olsa, forvet hattına çıkarabileceği iyi fırsatların dışında sağdan önüne atılan bir iki topta golü veya golleri bulabilirdi hiçbirini başaramadı. Ama mücadelesi ve yaptığı hatalarda kendisine olan  tepkisiyle kredisini artırıyor gözümüzde. Sadece bizde değil Türkiye liglerinde yok iyi kanat oyuncusu.

Şimdilik benim düşüncelerim bu kadar hepinize sevgiler, saygılar.