4.Hafta | SAMSUNSPOR - Kasımpaşa 0-1

Başlatan Tribün_ali, 04 Eylül 2006, 16:53:01

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "allydeenlear"
Alıntı yapılan: "allydeenlear"bence çok kolay geçecek kasımpaşa nedir ki ya
haftanın en garanti maçı banko 1 8)

kendimden utanıyorum

utanması gereken en son kişi sensin!

çoğumuz öyle ya da böyle bu maçı alırız/almalıyız diye düşündük!

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "timofte"
Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"bu tezahüratı geçen hafta çarşı grubu yaptı.
bize ait olan tezahüratlar daha güzel bence...
maça gelince rezaletten başka bişey değil

Tezahüratın tamamını merak edenler için dün akşam Şirinler'le maçı izlediğim için sözleri yazdım. Videoları da yüklediğim youtube sitesinin linklerini aşağıya ekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=r5pG98dvOZc

"Şampiyon olalım bu sene"

http://www.youtube.com/watch?v=P10OHssyxzQ

"Maç öncesi"

sağol dostum ama eğer elinde varsa digital fotoğraf makinası ile çekseydin keşke neyse babacan sağol bende serkan aykutun penaltısını çekmiştim ama kaçırıca sildim keşke silmeseydimde o rezil vuruşu gösterseydik herkese neyse babacan yine sağol :wink:

Sadece Samsunspor

neyse babacanlar bu kadar kasımpaşa maçı yeter ben her zaman şunu dderim geçmişle olmuşla çare yoktur gelecek haftalara inşaallah şu diyarbakarı bi yensek çok iyi olcak ama zor adamlar 2-0 dan maç çevirdi 3-2 yendiler ne diyelim şans işte inşallah yeneriz diyarıda burdaki altay maçına moralli çıkarız :wink:

MeL_55

mac bitti bütün taraftar kasımpaşa diye bağrdılar......taraftar Kasımpaşaspor'u tribüne çağırarak onları güzel futbollarından dolayı alkışlayarak kutladık.

berusa55

bu sene süper lig hayal maalesef hayal:(

MeL_55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"sen o zaman bir tane fotograf makinası alda tımıfteye teslim et hem fotolar daha iyi çıkar

hahahahahahah   :lol:  :lol:  :lol:

Sadece Samsunspor

Alıntısen o zaman bir tane fotograf makinası alda tımıfteye teslim et hem fotolar daha iyi çıkar

beyler ben sadece elinde varsa dedim git onla çek demedim lütfen dikkat arkadaşlar :!:

jean

kepazelik kasipasdaspora hemde samsunda yeliliyorsak bu takimdan super lig beklemek hayal olur

Clint_Eastwood

Rafael'in gitmesiyle hücum gücümüz zayıfladı... Forvetlerimiz çok ağır, iyi bir oyun kurucumuz yok... Taratarında inancı kırılmaya başlıyor... Ne olacak bu halimiz gerçekten bilmiyorum... Umarım toparlanırız...

MeL_55

Alıntı yapılan: "tuqberk-16"
Alıntısen o zaman bir tane fotograf makinası alda tımıfteye teslim et hem fotolar daha iyi çıkar

beyler ben sadece elinde varsa dedim git onla çek demedim lütfen dikkat arkadaşlar :!:

tamam tamam ama sende öyle yazmışınki !!  :lol: