3.hafta | Elazığspor 0-1 SAMSUNSPOR (G.Kaba dk.84)

Başlatan yaman55, 27 Ağustos 2006, 17:07:14

« önceki - sonraki »

King Of The North

Dakika ve skor verin izleyemiyoz maçı hadi.

gyuksel55

bitti sonunda 8 dakka uzadı canere kırmızı kart verdi serefsiz hakem haksız yere yendik sonunda şükürler olsun

34 SS 1965

evet arkadaslar son gelısmelerı aktarırsanız sevınırız

34 SS 1965

helal olsun samsunsporum sonunda yuzumuz guldu

Yalnızca BİZ

Sonunda üç puanla tanıştık. İnşallah devamı gelir

foreversamsun

hayırlı olsunn arkadaslarr.ilk galıbıyetımızı aldık sonunda...gokhan kaba ılk golunu kaydetti..zorda olsa 3 puanı aldıkk...ıkıncı devre takım bıraz daha derlı topluydu pas yapıoz ortasahada ılk ıkı macın aksıne.bundan sonra takım daha ıyı olacak nsallah..galıbıyet alınması guven aşılayacaktır takıma..

King Of The North

çOK ŞÜKÜR galibiyetimizi aldık sonunda,deplasmanda olması daha bir güzel.Yolumuz açık hedefimiz şampiyonluk olsun.

hasselbaink

Harika oynamsdık belki ama mücadele gücümüz artmıştı bir sürü hata yaptık yine de Elazığ'dan daha iyiydik. Defans iyiydi. Mehmet Polat bu takım için önemli bir katkı. Malatya'daki yanlışını unutmamız lazım. Ayrıca Evren de çok yerinde bir isim olduğunu gösterdi. Gökhan golünü attı ama halen fizik olaak hazır değil. Yenilerden Tufan son on dakikada girdi; iyi olacağına inancım tam. Bu arada Serkan Dökme transferini beğenmeyen arkadaşlarımız da vardı ama Serkan ortasahada top yapacak adam sıkıntımızı çözecek bence. Gol pasını da o verdi.

Şimdi Levent Hoca'ya destek zamanı. Kasımpaşa maçına yanımzda birileiyle gidelim.

Kerem-Kenan,Evren,M.Polat-M.Şeker(Petkov),Marciel,Adnan(Caner),Serkan D.,Serkan Özd.,Barış(Tufan)-Gökhan tertibiyle çıktık.

gol dk.83 Gökhan Kaba

Kırmızı kart Caner Dk.90+3

Bir umut ışığı gördük artık...

ngonge

2.yarı bilhassa elazığ oyundan düşünce hakimiyet kurduk, ancak hala zor pozisyona giriyoruz. gökhan kaba çok önemli bir gol attı. onun dışında maçta çok üstün olmadan kazandık, ve bu çok önemliydi, takıma bir güven geldi. mesela golden sonra ortasahada marciel, s.dökme, s.özdemir çok güzel paslaşmaya başladılar. hadi bakalım hayırlısı artık geleceğe güvenle bakıyoruz...

bir not caner'e: haksız yere atıldı ama o kadar sinir yapması bizi zor durumda bıraktı. oyun içinde de lakayıt göründü, kaçırdığı çokl net bir pozisyon var. birilerinin bence caner'in kulağını çekmesi gerekiyor...

cem 55

evet ilk galibiyetimizi aldık ama bence takım gene kotu oynadı sadece mucadele ettık.ilk iki maca gore orta sahada daha ıyı top yaptık bence bunun en önemli sebebıde serkan dokme. Bugün evrenle birlikte takımımızın en faydalı iki oyuncusundan bırıydi.s.dökme gecen senelerdede bizde oynarken ayagına top yakısan ince ara paslar atabilen teknik bı oyuncuydu bana gore hafta icindekı takas bizim icin cok yararlı oldu orta sahada topa basan iyi bi oyuncu kazandık.Bu senekı transferlerden evrende uzun yıllar sonra kanımca en ıyı transferimiz.futbolu bilıyor yerinde mudahaleler yapıyor kafa toplarında cok ıyı yasıda cok genc 1-2 sene sonra milli takımdada gorebılırız kendısını.Yeni transferlerden barıs ise bence felaket kotu bı oyuncu.bugün televizyon karsısında benı delı ettı.ne dogru durust bı orta yapabıldı ne savunmada basarılıydı rezalet oynadı levent hocada ona 80 dakıka dayanabıldı yerıne gıren tufan hangı mevkıde oynuyo bılemıyorum ama insallah defansın sag kanatıdırda bı daha barısı ızlemek zorunda kalmam.bı de bu kenen kardesımız bılmıyorum ama bı 6-7 senedır bızde sanırım ama hala acemıce hareket etıyo her hava topuna faullu cıkıyo hıc pozısyon yokken rakıp takım tehlıkelı serbest vuruslar kazanıyo nıtekım gecen haftakı kocaelı macındada aynısını yaptı yok yere serbest vurustan sacma sapan gol yedık bu haftada aynısı en dramatıgıde gecen senekı krıtık malatya deplasmanıydı ordada yedıgımız ılk gol kenanın gereksız yere yaptırdıgı serbest vurustan gelmıstı hala akıllanmamıs insallah teknık heyet buna dıkkat etmıstır.levent hocamızında bu sene cok basarılı olacagına ınanıyorum saha kenarında yerinde bır dakıka olsun durmadı kenardan hep sesi geliyodu hadı cocuklar aferın cocuklar dıye motıvasyon anlamında bence cok basarılı mac sonundada bu futbolla ılerleyen haftalarda mac kazanmamız zor daha ıyı oynamak zorundayız dedı ben kendısıne sonuna kadar guvenıyorum insallah hocamız takımımızı tanıyıp oyun felsefesını takımımıza adapte ettıgı zaman  bız samsunspor taraftarları daha guzel oyun ve sonuclar gorecegiz.

55ertan

Alıntı yapılan: "foreversamsun"ilk devre skoru 0-0...bu takımda muhammet seker vebarış oynadıgı surece kahır cekmeye devam ederız.ıkısınınde takıma faydası yok bızlere saç baş yolduruyolar sadece..sag ve sol kanat yok gıbı oynuyortuz resmenn.defansta evren ıkı mutlak pozısyonu engelledı 2ye 1 kalmış olmasına ragmen.mehmet polatta masallah habıre ıskalar top sektırmelerr.kenan faul yapmadan bır topa vurarak macı bıtırır ınsallah.ıkıncı devre duzelırler ınsallahh..

niye öyle diyorsun baris kaleyi gördügü an atiyor topu arada kale 1km uzakta kaliyor ama neyse.
nihayet samsunsporumuzda düzelme var ve bu takim ilerde daha iyi oynicana inaniyorum.

bodensee55

bravo bravo HOCA dizginleri eline almisin ...bravo hoca sana guveniuyorum.....

çerkez55

hadi gözümüz aydın kardeşler ilk galibiyetimizi aldık.bu bizim çıkış maçımız olacak hepberaber görcez bunu
 bu alemde biz varız SAMSUNSPOR...

foreversamsun

55ertan kardeşim   barıs kotu topcu deıl belkı ama samsunsporun aradıgı ısım deıl.bırtop alıp ıkı adam gectımı  orta yapabıldımı duzgun.ayagına hergelen tpou kaptırdı maleseff.belkı ıyı futbolcu ama samsunspora faydalı deıl.aranılan sag kanat oyuncusu o deıl yani onu soylemek ıstedım ben...

cem and naz55

sonunda yüzümüz güldü gol attığımızda maçı izlediğimiz yerde insanların gol diye bağırmalarını duymalıydınız
uzun zamandır ilk galibiyetten dolayı olmasının da etkisi var şehir olarak böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı
hoca değişikliğinin katkısını gördük yine sağ sol kanat çalışmıyor maç 4 0 bitmesi gerekirdi özellikle caner in karşı karşıya kalıp auta aşırttığı top hayal kırıklığıydı ama artık takım mücadele ediyor serkan dökme geleli 3 gün oldu ama müthiş oynadı sanki 15 senelik samsunlu gibiydi barış çok kötüydü muhammedde bir değişiklik yok ama takım genel olarak iyiydi m.polat nasıl bir futbolcu olduğunu sahada yine herkese gösterdi
hocamızdan yedeklerimize kadar herkese teşekkür
buna şehir olarak çok ihtiyacımız vardı