Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ugurozkan

ömer saral, yüksel yıldırım'ın reklamını yapıyor. başkanın taraftarlarla arası limoniydi, saral sayesinde herkes kenetlenmiş. yalnız ömer saralın paylaşımlarının altında bir tane kendine destek veren tweet yok, yazık. bu devre istanbul'u çiğ çiğ yeriz inşallah.

Sadece Samsunspor

22 Ocak 2021, 00:36:24 #47881 Son düzenlenme: 22 Ocak 2021, 09:04:13 cembaba
Alıntı yapılan: ugurozkan - 21 Ocak 2021, 23:05:35ömer saral, yüksel yıldırım'ın reklamını yapıyor. başkanın taraftarlarla arası limoniydi, saral sayesinde herkes kenetlenmiş. yalnız ömer saralın paylaşımlarının altında bir tane kendine destek veren tweet yok, yazık. bu devre istanbul'u çiğ çiğ yeriz inşallah.
Baskan kucuk omer diyerek ezikledi onu. Kudurmustur şimdi.

*UYARI Küfür yasak!

eprianu

Alıntı yapılan: ugurozkan - 21 Ocak 2021, 23:05:35ömer saral, yüksel yıldırım'ın reklamını yapıyor. başkanın taraftarlarla arası limoniydi, saral sayesinde herkes kenetlenmiş. yalnız ömer saralın paylaşımlarının altında bir tane kendine destek veren tweet yok, yazık. bu devre istanbul'u çiğ çiğ yeriz inşallah.

Bu yüzden son twit'inde konuyu Trabzonspor'a bağladı ve çok sayıda Trabzonsporluyu yanına aldı. Konu şu anda Samsunspor - Trabzonspor gerginliğin geldi.

Tahminim o ki yönetici ekibi ve teknik direktörün Trabzonlu ve Trabzonsporlu olmasından ötürü bizim maça ayrı bir gayretle asıldılar. Bizi 3-0 yendikleri maçta çok iyi bir futbol oynamışlardı. Bir futbolcuları da şov yapmıştı. O maçtan sonra çoğumuz "Bunlar ligi süpürür" dedik ama pek de öyle olmadı. Bizim maça asıldıkları gibi diğer maçlara asılmadılar.

Bunlar bahane değil tabii ki, olmamalı da. Her zaman diyorum; çıkacaksın sahaya adam gibi oynayacaksın. Hakemi de takibi de eze eze yeneceksin.

eprianu

Desiqner

Ömer Saral öyle bir iyilik yaptı ki istemeden başkan ile camia arasında son günlerde limoni olan durumları herkes unutmuştur.
Ama ben özellikle bir meseleye dikkat çekmek istiyorum. Forza samsun twitter hesabında da paylaşım yapıldığı için özellikle söylemek istiyorum ki bizim hedefimizde rakibimizde Trabzonspor değil. En azından Yüksel başkan ile gelen vizyon eğer taraftarda sadece trabzonla rekabet olarak algılanıyorsa bu bir vizyon değil. Biz bir proje koyduysak ortaya tüm camia bunu gerçekleştirmek üzere enerjimizi sarf etmeliyiz. Eski tribün alışkanlıklarından sıyrılmalıyız. Zaten bu vizyonla hareket etmeye devam ettikçe siyasi desteği olmasa transfer bile yapamayacak kulüplerin bizimle uğraşamayacak hale geleceğini görürüz.

maço

İstanbulspor'un bizim maç dahil bir çok maçını izledim. Bize asıldıkları kadar bir çok maça da asıldılar.
Çok iyi top oynuyorlar , takım oyununu iyi yönetiyorlar.

Bunda Eslem'in olması da önemli etkendi. Şanısımıza bizim maçtan sonra sakatlandı ve oyunlarını etkiledi, son üç dört haftadır sonradan oyuna giriyor.

İbrahim Yılmaz ve Diouf varken Mirkan Aydın'ı aldılar. İddialı olduklarını gösterdiler.

Bence Ads ve Altay kadar tehlikeliler.

Sadece Samsunspor

23 Ocak 2021, 14:51:55 #47886 Son düzenlenme: 23 Ocak 2021, 15:22:43 Sadece Samsunspor
Bandirma umraniye macini izliyorum hayattan sogudum leş leş.

Bu umraniye falan bu topculara yalandan para veriyor yazik yani. Cikarin genc cocuklari en azindan 2si 3u parlar futbola bi katkiniz olur

Sadece Samsunspor

Bursa deplasmanda adanademiri yendi.

ugurozkan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 23 Ocak 2021, 21:49:21Bursa deplasmanda adanademiri yendi.

bursa son altı maçın beşini kazandı, tek beraberlikleri deplasmanda 3-0'dan döndürdükleri istanbul maçı. ilk ikiye aday olacak kadar hırslı oyun oynuyorlar ama bu savunmayla ancak play-off'a oynarlar bence.

Raqua55

Alıntı yapılan: ugurozkan - 23 Ocak 2021, 23:06:23bursa son altı maçın beşini kazandı, tek beraberlikleri deplasmanda 3-0'dan döndürdükleri istanbul maçı. ilk ikiye aday olacak kadar hırslı oyun oynuyorlar ama bu savunmayla ancak play-off'a oynarlar bence.

Bursasporu yenmek zor. Kontrol altina alamiyorsunuz ve baski yediklerinde direk uzun kilit paslarla cikiyorlar.Tehlikeli takim onlara karsi hucum degilde orta sahada sert ve kaleye cok yaklastirmadan savunma yapmaliyiz. Ama Helal olsun Genclerle cok iyi is cikartiyorlar.

Sadece Samsunspor

Lig ilginc basladi ads yenildi tuzla suan 2 0 geride.

KocumVolkan

Biz Adana ve Altay'ı rakip görüyoruz ama bu Giresun başımıza bela olmasın? Transfer de yapmadılar.

5trawberry

Giresun'un süper lige çıkması için 5-6 maç daha 90'da atması lazım.

jean

Deli olacam arkadas tam iki puan birakacak derken yine atti adamlar

isa55

Giresun bir şekilde kazandı. Zaten hep öyle degil miydi. Fikstür avantajı da var. 5_6 mac daha alırlar pes peşe