samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

brigand

ssbiz pfdk'nın kararlarını takdir ediyoruz. gerçekten çok yerinde ve avrupa normlarında kararlar veriyorlar:)

Dartagnan

mehmet abi ,abim bugun cok calıstı.Ayrıca grıp oldugunu soyluyor.Ustunde kırgınlık varmıs.Oynayamayacak abi.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Dartagnan - 08 Ocak 2011, 21:26:51
mehmet abi ,abim bugun cok calıstı.Ayrıca grıp oldugunu soyluyor.Ustunde kırgınlık varmıs.Oynayamayacak abi.

öyle olsun bakalım...

16- kerem55

Serkan

sizde doğal olarak gelemiyorsunuz dimi yavuz  (=

Dartagnan

edmontdante

Vay anasını arkadaş ya duygu sömürüsüne bak.hazırlanın la tama geliyorum sizi almaya

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 08 Ocak 2011, 23:24:25
Vay anasını arkadaş ya duygu sömürüsüne bak.hazırlanın la tama geliyorum sizi almaya

bu ne demek la :)

edmontdante

Hazırlanın çocuklar evimize dönüyoruz demek.5 dakikaya oradayım

sadece55

severoların son dakika süprizleri bitmez

Turuncu

Maçları özledim haftaya oynayabilirim. Kesin olunca adımı listeye yazarım. Joga bonito :) Ali abiiii sende duruma göre yaz abi adını  :)

mehmet yılmaz

Moruklar olarak yine kazandık, galiba 7-5. Emin değilim.

babasamsunlu

7-4 :) yenilen döt gol ve atılamayan 4 net poziyonun kahramını başkan ve adamı babasamsunludur :):)

Kaya

Her zaman ki tarife iyi top yapan sahayı kullanmayı iyi bilen morukgücü,olur olmaz koşan sistemsiz gençlertakımına karşı galip...Abileri kutluyorum yenilmemize rağmen güzel bir oyundu.. >l< >l< >l<  samsunspor_x

edmontdante

Gençler disiplinli oynamıyorlar.İki hücum yapıp iki topa vurmak için defansı bırakıp çıkıyorlar.Defansın işi hücuma katkı yapmak değil halısahada.Bir bakıyorum beni tutan adam yanımdan koşarak bizim kaleye doğru gidiyor.Bizim gençlerden farkımız biz topu alıp döndüğümüzde sonuca gidebiliyoruz.Topu aldırırsanız şansınız kalmıyor.Hücuma katkı yapacaksanız da Kamuri gibi doğru zamanda yapın derim ve arkada birini bırakarak

Biz zaten hep aynı.İlk gol tam derslikti

Dartagnan

Alıntı yapılan: edmontdante - 09 Ocak 2011, 03:12:01
Gençler disiplinli oynamıyorlar.İki hücum yapıp iki topa vurmak için defansı bırakıp çıkıyorlar.Defansın işi hücuma katkı yapmak değil halısahada.Bir bakıyorum beni tutan adam yanımdan koşarak bizim kaleye doğru gidiyor.Bizim gençlerden farkımız biz topu alıp döndüğümüzde sonuca gidebiliyoruz.Topu aldırırsanız şansınız kalmıyor.Hücuma katkı yapacaksanız da Kamuri gibi doğru zamanda yapın derim ve arkada birini bırakarak

olay budur :)