Fortis Türkiye Kupasi 2. Tur l Samsunspor'umuz 2 - 0 K. Karabükspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 13:49:08

« önceki - sonraki »

supernatural_55

abilerim arkadaşlarım bu konuyu kapatalım artık sitemizdeki sbç.liler zaten yapılanmaları gereği üstlerine düşeni yapmışlar maç sırasında.olay anında ve sonrasında da delikanlıca gerekeni yaptılar ama onlar da habersiz ne olup bittiğinden.yarın hayırlısıyla öğrencez inşallah olayın iç yüzünü

sadece içimde kaldı yazmadan edemicem defalarca yazıp sildim göndermedim.olay anında bizim oturduğumz yerdeki taşa birisi çıktı ve aynen şunu dedi: sercanı yuhalayanın...... adını da duydum hemen uzaklaştırdı sağolsun arkadaşları.yani bu herif ne dedi ne yaptı da hadi tribüne çağırtmayı falan geçtim bu denli kendi taraftarına hakaret ediyosun bu 5 para etmez herif için??

kısacası yarın yada ne zaman yapılırsa açıklamayı heyecanla bekliyorum sitemzdeki sbç üyelerine de hassasiyet ve adamlıklarından dolayı teşekkür ediyorum...

sBc-55

Biz zaten tribünde kavga istemiyoruz onun peşindeyiz..sizlerle kavganın k'si bile olmaz zaten..iyi aksamlar..

söðütlübahçe

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 01 Ekim 2009, 23:39:39
abilerim arkadaşlarım bu konuyu kapatalım artık sitemizdeki sbç.liler zaten yapılanmaları gereği üstlerine düşeni yapmışlar maç sırasında.olay anında ve sonrasında da delikanlıca gerekeni yaptılar ama onlar da habersiz ne olup bittiğinden.yarın hayırlısıyla öğrencez inşallah olayın iç yüzünü

sadece içimde kaldı yazmadan edemicem defalarca yazıp sildim göndermedim.olay anında bizim oturduğumz yerdeki taşa birisi çıktı ve aynen şunu dedi: sercanı yuhalayanın...... adını da duydum hemen uzaklaştırdı sağolsun arkadaşları.yani bu herif ne dedi ne yaptı da hadi tribüne çağırtmayı falan geçtim bu denli kendi taraftarına hakaret ediyosun bu 5 para etmez herif için??

kısacası yarın yada ne zaman yapılırsa açıklamayı heyecanla bekliyorum sitemzdeki sbç üyelerine de hassasiyet ve adamlıklarından dolayı teşekkür ediyorum...

en yakın zamanda bı acıklama yapılır arkadaslar..bız de bılmıyoz neyın ne oldugunu

seckin55

Alıntı yapılan: sBc-55 - 01 Ekim 2009, 23:42:38
Biz zaten tribünde kavga istemiyoruz onun peşindeyiz..sizlerle kavganın k'si bile olmaz zaten..iyi aksamlar..
son söz budur..konu kapanmıştır..NOKTA

mehmet yılmaz

Bu arada birkaç laf da kombine geçmiyor deyip bize yeniden bilet aldıran yönetime edelim. 10'ar lira verdik yalandan yere.

Ayrıca maç saati neden 18'di. 19 ya da 20 olsa mesaiden çıkanlar da gelebilir, daha kalabalık olurdu maç.

edmontdante

La Süleyman 50 tane fotoğraf çekiyorsun eklediğin 3 tane vallaha ayıp

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 01 Ekim 2009, 23:47:25

abi, bunu gazetekolik.net'ten aldım ben. süleymanın çektikleri yok henüz piyasada.

cgr

Alıntı yapılan: edmontdante - 01 Ekim 2009, 23:47:25

Bizim resimleri koymasın da :)

edmontdante

Ollivanders

YaşarDoğu

YaşarDoğu

celebi

atakan

bu söğütlübahçe kocaeli maçındada tanju tanju diye bağırmıştı.aklım almıyor benım.

özkan

Binbir lafla ofısten kaçıp maça zar zor gidebildim bizim nötr hoca ilk defa dogru konuşmuş gecenin en iyi olayı tur atlamamızdı evet öyle oldu,konu kapandı gerçi ama yinede içimde kalmasın o sercan la turgutun alkışlanmasını hala yediremedim kendime >:(