Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

kendince ortalığı bi karıştıracaktın ama bu taraftarın kimin ne olduğunu iyi bildiğini görünce sanırım sende  anlamışsındır başarılı olamayacağını....
can bizim canımız şuan ekmek parasını kazandığı futbol takımı için emek sarfediytor.eminimki ternin son damlasına kadar da  takımı için oynayacaktır...bizim için guru kaynağı olacaktır..ama biz sadece samsunsporumuzu desteklemeye gittik..ne canı izlemeye nede kereme sövmeye...
takımı bu durumlara düşürenleri tenkit edeceğine takımdan neredeyse kovularak gönderilen bir adamı eleştiriyorsun...
biz salakmıyız senin gazına gelecez..şimdi edebinle adabınla kim olduğunu açıklada bizde bilelim kimle konuştuğumuzu..

samsuna

ya varya saçmalıyosun gerçekten ben sadece olayı dile getirdim hiç gören yokmu yakıstıramadım diye bunla niye ortalık karışsın ki böyle bi saçmalık olamaz sadece ben yakıstıramadım can a orda samsuna koyanlar parmak kaldırsın deniyo ve can orda parmak kaldırıyo ... ayrcaı şöyle bi durum var kovulark gitmiş de olsa onu samsunspor taraftarı değil yönetimdeki gereksizler gönderdi bu kulüpte kişiler gelip geçicidir kalıcı olan samsunspor ismidir can eğer samsunsporu sevseydi bu hareketleri yapmazdı

emre

ya kardeşim yazmayacagım diyorum ama...niye uzatıyorsun can ın ne oldugunu ii biliyor bu taraftar.madem böyle bişey öne sürüyorsun yazma baska bişey bekle koy fotografları ispatla alın size işte de!!biraz da düzgün bir üslupla söylersen hiç sorun kalmazz..

Ollivanders

ya bu muhabbet ne kadar uzadi. Yeter kardes artık resmi bul gel bizde gorelim . Resmi gorduğumuz ana kadar can bizim eski sevdiğimiz candır.

Tribün_ali

SSBiz Gençlik

ali ihsan

Bok atacak başka adam bulamadın mı ulan.Seni hangi yönetici gönderdiyse o gelsin  >:(

GençKozluklu

08 Eylül 2009, 22:03:01 #939 Son düzenlenme: 09 Eylül 2009, 00:07:38 GençKozluklu
Mersin maçına ait GENÇ KOZLUKLU Ata Sefer'in çektiği resimler.  Cebindeki son kuruşu harcama pahasına giden bu taraftardan utanın ruhsuz futbolcular.

ugrass

samsuna

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 08 Eylül 2009, 18:48:20
Bok atacak başka adam bulamadın mı ulan.Seni hangi yönetici gönderdiyse o gelsin  >:(

şeytanlar grubunun sitesi kapalı bi açılsın o zaman ne diyeceksin bakalım ne kadar yönetici varsa hepsine başlamiim şimdi ******* adam yüzünden bana laf yapıyosunuz görüntüleri görünce ne diceksiniz bakalım

kaptan 55

Oflu

Alıntı yapılan: samsuna - 08 Eylül 2009, 11:24:38
bu arada ararken gözüme bu da çarptı doğru mu diyor bu adam
http://www.mersinidmanyurdu.org/miy/modules/news/article.php?storyid=1222

Adamlar Sirinleri bir kalemde rezil etti, Mersinlilerinde agzina düstünüz ya helal olsun size Sirinler!  >:(

özkan

adam ne biçim yazmış satır satır okudum..vay anasını demek lazım baska dıcek bsey yk