Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

samsuna

Alıntı yapılan: Kaptan - 08 Eylül 2009, 12:18:38
Le havle velaa...

La mübarek insan tamam , başka bi konuya Cansız bişiler yaz

sanane git başka yeri oku rahatsız olduysan benim rahatsız olduğum bi durum var ve insanlar bana karşı gördüklerimi yapan samsunsporu çok sevdiğini söyledikleri bi insanı savunuyolar ve biz hep bu yüzden kaybediyoruz seviyoruz inanıyoruz arkadan vuruluyoruz ...

Kaptan

İyide aristo bi sen görmüşsün olayı , başka gören yok , sen hala laga luga yapıyon , bi sükut et senin gördüğünü gören var mı ? Bi bekle azcık...

babasamsunlu

krıık kaburgayla top oynamaya  çalışan bir insan forma aşkına oynuyordur....bu adam bizi satmaz.sevinmeye gelince şuanda ekmeğini yediği yerde tutupta samsunspor gol atınca  ayağa kalkacak hali yok..taraftarları çağırınca gidecek tabi..ama senin dediğin gibi abartılı davrandığını hiç sanmıyorum...o adam yapmaz böyle şeyy.sen bence art niyetlisin....

samsuna

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Eylül 2009, 12:25:54
krıık kaburgayla top oynamaya  çalışan bir insan forma aşkına oynuyordur....bu adam bizi satmaz.sevinmeye gelince şuanda ekmeğini yediği yerde tutupta samsunspor gol atınca  ayağa kalkacak hali yok..taraftarları çağırınca gidecek tabi..ama senin dediğin gibi abartılı davrandığını hiç sanmıyorum...o adam yapmaz böyle şeyy.sen bence art niyetlisin....

benim kadar canı sevmediğine eminim ben bekliyorum samsuni bi yazsın da hepiniz susun ondan sonra ben resmide bulucam bunların sitesi açılınca o zaman bu sevginiz duracak mı bakalım samsuna koyanlar parmak kaldırsına parmak kaldıran bu adama ...

celebi

Samsuni şu anda dışarıda ben görüştüm. öyle bir şey yok ve duyunca çok şaşırdı adam canı görmedim bile diyor. kimsin kardeşim sen saçmalamışsın velevki can öyle birşey yapmaz. hanbi nerede resim. dangalak dangalak konuşma. >:( >:( kimsin sen de gelip 5 tane mesaj yazmışsın cana laf atıyorsun >:( >:(

Baskent_Samsunspor

iyi yapmış kovmasaydınız adamı o zaman nice yaramaz adamlar takımdan ilk 11 de oynuyor canın parmağını uzattıysada kimin neresine doğru uzattığnı buradaki gerçek samsunsporluların hepsi biliyor >:( >:( >:( >:( >:(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsuna - 08 Eylül 2009, 11:11:29
ben maça zaten özellikle can ı takip etmek için gittim hiç yakıstıramadm keremle elele verdi parmak kaldırdı

Açıkçası biz Can'ı değil Samsunspor'u seyretmeye gittik. O yüzden Can'ı hiç görmedim bile. Evet´maç sonunda Mersin tribünleri böyle çağırdı takımını ama ben Can'ın gidip gitmediğini görmedim bile o sinirle. Zaten çıkışa yönelmiştik çoktan. Eğer gidip de parmak kaldırmışsa ona da yazıklar olsun -ki sanmıyorum.

Yalnız çok gerginsin, sağa sola posta kymaya lüzum yok, düşüncelerini ve gördüklerini site ahalisini kırmadan daha sakin yazsan iyi olur.

samsuna

siz bana inanmayın hiç biriniz canı benim kadar sevmemiştir orduya bile can a olan sevgimden dolayı gittim ama gördüklerim beni hayal kırıklığına uğrattı herkes yapmamıştır yapmamıştır diyor ama ben gözümle gördüm küfür bile ettim döndü baktı gitti forzaseytanlar.com bi açılsın görüntülerini de vericem bakalım o zaman ne diceksiniz ayrıca sen siteye ilk girdiğinde bin tane mesajın mı vardı arkadaşım 5 mesaj yazmış olan yalan mı konusmus oluyor

vanlioglu

Baskent_Samsunspor

Can oynamadı
Samsunspor'un eski futbolcularından Can Ulun ve Kerem İnan, bu kez Kırmızı-Beyazlılara rakip oldular. Transfer tahtasının açılmasına son güne kadar engel olan ve uzun uğraşların ardından ikna edilen kaleci Kerem, 90 dakika boyunca kalesinde adeta savaşırken, maçtan bir gün önce sakatlanan Can ise yedek kulübesinde oturdu. Kerem, atılan gollerden sonra büyük sevinç yaşarken, formasındaki Mersin İdmanyurdu armasını öpmeyi de ihmal etmedi.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: samsuna - 08 Eylül 2009, 14:01:56
siz bana inanmayın hiç biriniz canı benim kadar sevmemiştir orduya bile can a olan sevgimden dolayı gittim ama gördüklerim beni hayal kırıklığına uğrattı herkes yapmamıştır yapmamıştır diyor ama ben gözümle gördüm küfür bile ettim döndü baktı gitti forzaseytanlar.com bi açılsın görüntülerini de vericem bakalım o zaman ne diceksiniz ayrıca sen siteye ilk girdiğinde bin tane mesajın mı vardı arkadaşım 5 mesaj yazmış olan yalan mı konusmus oluyor

bak birader 2 yıllık üyesin 15 mesajın var 13ü bununla ilgili bu yüzden senin bu iş için gelmiş birisi olduygunu düşünmemiz çok normal.

ikincisi dediklerin doğruysa bile üslubun çok kaba, buradaki insanları çileden çıkartma. düzgün ve sakin yazarsan aynı şekilde karşılık görürsün. ama ona buna posta koyarsan buradaki ömrün çok uzun olmaz.

o yüzden sakin ve efendice...

Recep

ya bu nasıl mesaj arkadaş neymiş orduya canı sevdiği için gitmiş miş kardeş o zaman gitde bu mesajları Canın fanclup yada sitesi varsa orda yaz burası Samsunsporluların sitesi ve buradaki herkes maç seyretmeye giderse takımı için arması için gider
buradaki insanlarıda aptal yerine koymaya çalışma lütfen

celebi

ya arkadaş senin oruç kafana vurdu anlaşılan.

samsuna

resimleri görünce görücem ben sizi can kimdir de ben can için üye olucam edicem girip yazmazdm ama canım bu olaya çok sıkıldı ve kimse dile getirmedi ondan yazdım işte sakin sakin yazıyorum ben gördüm yazıyorum siz görmeden bana ters ters cevaplar veriyosunuz

Dartagnan

Alıntı yapılan: samsuna - 08 Eylül 2009, 14:32:04
resimleri görünce görücem ben sizi can kimdir de ben can için üye olucam edicem girip yazmazdm ama canım bu olaya çok sıkıldı ve kimse dile getirmedi ondan yazdım işte sakin sakin yazıyorum ben gördüm yazıyorum siz görmeden bana ters ters cevaplar veriyosunuz

tamam arkadaşım resimlerini dört gözle bekliyoruz ....