Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

kuzey55

şu otobüs taşlama saçmalığını bırakmadık gitti.tamamen gereksiz ve cahilce birşey nedir busenin takımın ruhsuz oynayıp 3 gol yiyor.sen taraftar avantajını kullanıp organize olamıyorsun sonra gidip 17 saat yoldan gelmiş adamları taşlıyosun...

samsuna

bakıyorum da kimse şerefsz can için bi kelime etmemiş benden başka gören olmadı mı bu samsunsporu çok sevdiğini söyleyip her golde ayağa zıplayan maç sonu samsuna koyanlar parmak kaldırsın deyince el kaldıran hoplayan zıplayan şerefsz adamı kimse mi görmedi ?

babasamsunlu

sen ne diyorsun  be kardeşim sen Can'ımız hakkında böyle konuşamzsın can böyle şey yapma ortalığı karışltırıp gitme asıl ******* sensin o samsunsporluluğunu bizlere defalarca ispatlamış yürekli bir samsunsporludur sen kimsin!!!  >:( >:( >:( >:( >:(

YaşarDoğu

Keske resmini cekseydin de bu söylediklerine inanma katsayımız artsaydı, sitede 5 tane mesajın var , ilginç  bir iddaa atıyorsun ;)

samsuna

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Eylül 2009, 10:57:01
sen ne diyorsun  be kardeşim sen Can'ımız hakkında böyle konuşamzsın can böyle şey yapma ortalığı karışltırıp gitme asıl yaramaz sensin o samsunsporluluğunu bizlere defalarca ispatlamış yürekli bir samsunsporludur sen kimsin!!!  >:( >:( >:( >:( >:(

boş boş konusma gereksiz insan gördün mü oprda olanları da bilip bilmeden konusuyosun şimdi ???
Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 08 Eylül 2009, 10:58:20
Keske resmini cekseydin de bu söylediklerine inanma katsayımız artsaydı, sitede 5 tane mesajın var , ilginç  bir iddaa atıyorsun ;)

keşke çekseydim aklıma gelmedi ama orda samsuna koyanlar parmak kaldırsını görenler canı da görmüştür.ayrıca gollerde direkt olarak can a baktım ve fırladı hemen yerinden maç sonu da keremle uzun süre sarıldılar bilmeden görmeden konusanlara cevap vermiyorum ama görenler vardır illa ki onlarda konusurlar birazdan

YaşarDoğu

Maç ın üstünden 2 gün geçmiş bir sen attın bu idaayı ortaya, e hadi bekleyelim kim yazıcak senden başka bu konuyla ilgili ???

babasamsunlu

yürü git lan burdan  *******  kosifin neyi oluyon sen belkide ta  kendisisindir....eğer kendisiysen bi iyi oku..bu takımı sana bırakmayacaz...eninde sonunda taraftar sizi mahvedecektir az kaldı yakındır bekleyin...

samsuna

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 08 Eylül 2009, 11:09:45
Maç ın üstünden 2 gün geçmiş bir sen attın bu idaayı ortaya, e hadi bekleyelim kim yazıcak senden başka bu konuyla ilgili ???

bak 60.sayfada samsuni bahsetmiş sadece samsuna koyanlar parmak kaldırsın olayından ben maça zaten özellikle can ı takip etmek için gittim hiç yakıstıramadm keremle elele verdi parmak kaldırdı maç ordan geri dönerken çağırdım maratondan döndü baktı ağzıma geleni söyledim güzelce duydu durdu baktı baktı gitti adi adam

samsuna

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Eylül 2009, 11:11:06
yürü git lan burdan  yaramaz  kosifin neyi oluyon sen belkide ta  kendisisindir....eğer kendisiysen bi iyi oku..bu takımı sana bırakmayacaz...eninde sonunda taraftar sizi mahvedecektir az kaldı yakındır bekleyin...

kosifinde sülalesine başlatma beni şimdi düzgün konus lan gördün mü orda olanları da konusuyon burdan biri daha dese şimdi bende gördüm evet diye ne dicen o zaman şerefsizlik yapma

babasamsunlu

sen bi nick daha alıp yazarsın ..hiç şüphe yok..Can adamlığını samsunsporluluğunu sapına kadar kanıtlamış birisidir yapmaz gözümle görsem inanmam senin giblerde  inandıramaz....bas git şimdi...

YaşarDoğu

@samsuna

Güzel kardeşim biraz daha sakin ol,

Samsuni dediğin gibi olaydan bahsetmiş ama sadece parmak kaldırma olayına değinmiş.Sen bizatihi Can'dan bahsediyosun, gol olunca sevindi, parmak kaldırdı ggibi...

Dediğim gibi 2 gün geçti üzerinden biz maratondan görmedik , sen kapalıdaydın , bu forumda kapalıda oturupta yorum yapanlarda var ama böyle bişeyden bahsetmediler.

İnanılması zor bi konu, keske o anları kareleseydin...

samsuna

sana cevap vermiyorum çünkü ne görmüşsün en ufak bişe ne sevinmişsin ben kapalıda değil maratondaydım hepsini maratondan takip ettim ayrıca maç sonu tüm maraton boştu ben bekledim ki can gidip orda tarftarlarla bize karşı tezahürat vs. yapacak mı diye ve can gidiyodu o giderken kerem geri geliyodu fakat can keremi de salmadı birlikte gidip bi güzel parmak kaldırdılar bunu görenler var burda ben eminim yazarlar onlarda bilip bilmeden konusunca insanın siniri bozuluyo

samsuna

şuan da da idmannyurdunun taraftar sitelerinde görüntü arıyorum bi bulayım bakalım o zaman ne diceksiniz ?

YaşarDoğu

samsuna