Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 07 Eylül 2009, 12:21:19ben ce biraz tahammüllü olmalıyız.oyuncumuza sahip çıkmalıyız.ister beğenin ister beğenmeyin bu takım bu sene sonuna kadar bizimdir.lütfen futbolcu bir hata yapınca hemen küfür etmeyelim.destek olalım.adamlar zaten hep genç.bir de bizden küfür yerlerse nasıl demoralize olurlar anlamıyomusunuz.özellikle değerli samsunspor biz üyeleri biz bari böyle yapmayalım.turgut a yapılan küfürler kötü tezahüratlar yazık değil mi.benim düşüncem şu bu takım tam olarak 5. 6. hafta gerçek gücünü gösterecektir.yeni gelenler daha idmansız.bence adem iyi bir topçu ama hazır değil.orhan ı pek beğenmedim.ama bu takımda kenan ın yeri yok.çok yavaş artık belini dönemiyor.gollerdeki hatasını da gördük.bence hocanın hatası sercan a 45 dakika tahammül etmesiydi.sercanın yerine orta sahada basan mücadele gücü yüksek ömür ü oynatsaydı biz mersini yenerdik.çünki ömür olmayınca orta saha murat a kalıyo.adam tek başına mücadele daha ne kadar etsin.volkan bu takımda her zaman direkt oynamalı.

Turgut bu takımdan gidene kadar her macında aleyhine bagıracagım.Orda murat bir yerini yırtarken turgul mal gibi izleyemez.Genc demeyin kardesim artık su adama.Yeter 2 sezondur oynuyor bu adam hangi genclikten bahsediyorsun. Yeter artık sabır tası catladı.Biz turguta sercana baglamıssakj umutlarımızı bize de yazıklar olsun. Bıktım artık turgutu izlemekten biktim .Midem bulanıyor artık sahada o lavugu gormekten. Ne yaptı ki destekleyeyim? Bana kimse turgutu sercanı savunmasın.

Jnr.Serkan

bu maçta muratta kötüydü...murat bence bu sezon geçen sezonki kadar iyi değil.belki daha başlar düzelcektir ama şuanki performansı geçen sene bildiğimiz murat değil.şimdi kalkıp banada artistlk yapan olur ama polemiğe girmem ;)

Ollivanders

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 07 Eylül 2009, 13:01:46
bu maçta muratta kötüydü...murat bence bu sezon geçen sezonki kadar iyi değil.belki daha başlar düzelcektir ama şuanki performansı geçen sene bildiğimiz murat değil.şimdi kalkıp banada artistlk yapan olur ama polemiğe girmem ;)

ustad murat evet kotuydu , pasları atamadı vs. ama adam kosmasını biliyor yırtınıyor. turgut öküzün(!) trene bakması gibi bakmayı iyi biliyor

Jnr.Serkan

adnanda sadece koşardı hiç bişe yapmazdı ama murat geçen sene top çalardı hucuma taşırdı asistte yapardı arada.şimdi daha silik turgut kadar olmasada oda kötü oynuyor.ama yinede hala en iyi o.ama geçenseneki muratı göremiyoruz

Ollivanders

Muratta , oktayda en azından kapasitelerini gorduk iyi oldugunda mac kazandırdıgını gorduk.Turgutun bize aldırdıgı bir macı say bana ben turguta sovmeyi birakacagım .

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 07 Eylül 2009, 13:13:44
Turgutun bize aldırdıgı bir macı say bana ben turguta sovmeyi birakacagım .

Durmak yok , seövmeye devam güzel kardeşim

Jnr.Serkan

turgutu bende sevmem.turgut isterse gönlü olursa oynar sadece.ya da onu böyle bi takımın gözlemcileri izlemeye gelsin bak bakalım kmse turgutu tutabiliyormu sahada.adam işi biliyor.ben oynasamda oynamasamda bu takımın forvetyim diyor ve kasmıyor kendini.bu takıma adam gibi disiplin lazım

Dartagnan

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 07 Eylül 2009, 12:21:19
turgut a yapılan küfürler kötü tezahüratlar yazık değil mi.

arkadasım sana ne soylesem az.Turgut an.utuna  soylenenler,verılen tepkı bence COKKK azzz.Peki bize cektirdiklerini gordukten sonra bize YAZIK değil mi?Yeter da artık herkesın bı sabrı var.Yaptıkları sınırı aştı.Sana soyle soyleyeyim ben artık Turguta dayanamıyorum.O gucu bulamıyorum kendimde.Bunun yanında dunki mersin macında adamin ayagina top gelince ne yapacagini o yapmadan tahmin ettim.Yeter artık 3 senedır aynı seylerı yapıp yapıp duruyor.Ben sıkıldım o sıkılmadı.Hele bi pozisyon hala gozlerimde.Sagdan atak yapıyoruz bızım tds nın top ayagında yanında oktay var ve ver-kac yaptıgı taktırde kalecı ile karsi karsiya kalacak.Turgut ne yapsa begenirsin?Her zamanki gibi adamin sagindan atmaya calisirken adama takildi.Yaw kardesim bu adam hic  mi futbolu bilmiyor  anlayamıyorum.Ordulu bi amca da yahu bu 9 numarayi cok aradınız mı siz? diyerek duygularımıza ortak oldu.Bizim hocada Turgut ang.tuna gore sistem olusturuyor ve macin yıpratıcı adamlarımızdan bırı olan gıorgı yı cıkarıyor bu nasıl bı hıznıyettır.Tabiri caizse ki bence caiz Karı gibi basan Sercan ve Tds  duzenbazları duruyorken,canla basla mucadele eden,hıc olmazsa bı umudumuz olan giorgi cikiyor.Gordugumde sinirimden aglicaktim yazikk.

Yeter artık torpilli duzenbazları gormek ıstemıyoruz !!!!3 senedır bunlardan ne gordukki simdi ne ümit ediyoruz ? Samsun'un cocugu diyip duruyor millet.Umrumda bile degil Murat yıldırım ölümüne topa atlamasa samsunspor gol bile atamayacakti.Volkanı oynatmayan hıznıyete yazıklar olsun.Buna zaten bı sey dencegını zannetmıyorum.Çunku macta olan herkes gordu denilmesi gerekenleri.Bence bunu Turhan da gordu !!!!

Bu arada yapılan 13 transferden 3 u buysa ben oynayamayan 10 transferi dusunmek bile istemiyorum.Ayrıca o transferlerden bir parca umidim de yok !!! >:(

Jnr.Serkan

ha sercana değinelim.sercanda istedikten sonra iyi futbolcu ama oda oynamıyor...onunda bi ara fenerbahçe izlediği zmanlar oynadığı performansı biliyoruz.bu takımda disiplin olsun başında yanlış anlamayın dalga geçmek için demiyorum mourinho tarzında agresif bi hoca olsun.bak bakalım sefaymış turgutmuş sercanmış eşşek gibi nasıl oynuyorlar

Ollivanders

adam gibi disiplinden once bu takıma adam gibi adam lazım sahtekar degil.
Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 07 Eylül 2009, 13:16:39
Durmak yok , seövmeye devam güzel kardeşim

abi tırlatıyorum adamı gorunce bir insana bu kadar deger verilemez ya. Bu duygu bu deger bu kadar basit degil. bizde idman yapsak bunlar kadar bizde bu işli temelinden alsak bunun yaptıgını cok rahat yaparız . yetenekliyse bir insan yetenegini ortaya koyar.Aden diyoruz.Turgutun arkasında oynamayı bir dusunun. Adam defans mı yapıyor ki beke yardımcı olsun? Ya adam yanında kendini parcalayan murata bakıyor ya. Ayagını kaldırsa topu alacagız.  Geberiklerin bu takımda yeri yok. verdigimiz tepki yeterli degilki bu adam hala bu takımda oynuyor. Ben bıktım .Artık turgut kim desteklerse desteklesin umrumda degil.

55erhan55

volkan bu kadronun en tecrübelisi belkide(kenandan sonra) volkan çok iyi oyuncu bizim takımımızda banko oynacak adamlardan biri ama gerek geçen gerekse bu sene olsun bir türlü ilk onbirde oynatmıyolar garip gerçekten

YaşarDoğu

Şu sercanın Mersin maçında oynadıgı oyunu ben halısahada oynuyorum.o zaman bende bu takımda oynarım ??? ??? >:(
turgut u isteyen adamın da aklına... limon sıkayım.

beşnumara

07 Eylül 2009, 13:31:35 #867 Son düzenlenme: 07 Eylül 2009, 13:35:19 beþnumara
http://pennearabiata.blogspot.com/2009/09/gokhanin-tabatanin-belini-kirdigi.html

şu videoya bi bakın.burdaki gökhan samsunda beğenilmeyip kadroda torpillileri oynatmak için alınmayan chelsea takımındaki gökhan mı?
neden bu durumda olduğumuz ortada.zamanında altyapıda neler yapmışlar neler.bir de tunay torun vardı değil mi  :'(

Ollivanders

Ben bıktım abi artık macları oturarak izlicem ayaga bile kalkmayacagım. Cunku turgut sercan midemi bulandırıyor.Birsey cok  yersinde bir daha yemek istemezsin mideni bulandırır aynen oyle işte.Benim hevesim heyecanım bitti.3.hafta ve pes. Paydos