Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

kuzey55

ligin en kötü takımıyız 3 maç 8 gol büyük başarı valla.artık herkes dalga geçiyo bizle.

YaşarDoğu

Karşıyaka maglubiyeti sonrasında teknik heyetin açıklamaları bizleri umutlandırmıştı oysa.3.haftayla beraber görün bu takımı vs..Karşıyaka radyosundan maçı dinlerken maçı anlatan eleman devamlı Karşıyaka atağından bahsediyordu.Bizde diyoduk ki yanlı anlatım var, biz hiç mi atak yapamıyoruz?Evet arkadaşlar Mersin maçını izledikten sonra, Karşıyaka maçını anlatan arkadaşın yanlı anlatım yaptığına inanmıyorum.Biz doğru düzgün atak bile yapamıyoruz.Geldiğimiz 2-3 tane fason atak var.

İlk 2 haftaya nazaran son dakka golleri olan 13 transferden sahada 4 transfer takımdaki 11 de yerlerini almışlardı.Orhan, Adem ,Okan ve Chelidze bizlerin umut bağladı adamlar olcaklardı Mersin maçında.Bize yönetimin piyango hediyesi olan sağ ve sol bek , Samsundaki amatörden alıncak sağ ve sol bekten pek bi farkları yoktu.Yine yerel medyanın şişirdiği Turgut ta gecen sene takımı Sakarya maçındaki satışından sonraki yerini almıştı.Turgutu n  yetenek fakiri oldugunu Mersinin ağır sol beki iyi analiz etmiş olcakki zaten turgutun peşine hiç koşmadı, çünki Turgut sahada yoktu.Yine balon olan Sercan sahada yürümekten başka bişi yapmadı.

Ordulu taraftarın bile Turgut ve sercan dan bişi olmayacagıını görmesi bizim gözlerimin gördüğünü alenen ispat etti.Bu adamlar futbol oynamayı bıraksın Yeşilçamın yolunu alsın.

Turhan Hoca bişiler yapmak isteyen kaleyede ilk şutumuzu çekme becerisi gösteren Chelidze yi niye çıkardıgını anlamadım.Bu takımda revizyonu Samsunlu Futbolculara yapıcaksın.Koyacaksın kenara maval maval bakacaklar sahaya.Üstelik maç başı anlaşması ekleyeceksin sözleşmeye , Bak takıma girmek için nasıl kıçlarını yırtıyorlar.Volkanı geçen seneki umursamaz tavırlarından dolayı beğenmezken bu sene Karabük ve Mersin maçlarındaki istekli,yırtıcı futbolu ile beni yanılttı.Volkan bu takımda bu futboluyla turgut denilen balonu patlatır.

Teknik heyette Rizden 3 puanla dönmezse suyu ısınır ki zaten ısınmak üzere.İsa  Hocada maval okumayı bıraksın artık...  

Baskent_Samsunspor

ya arkadaş siz sadece eleştirmeyi mi bilirsiniz yok radyo yayını berbat mış .... iyisini yapıyorsan çık yap ozaman milletin zaten nefesi burnunda ayıp bee.....

red_white

Bundan sonra A2 deki Yürekli çocuklarımız çıksın kırmızı kart gördüm diye ağlayan çocuklarımızın çıksın atın şu ş...sizlerii  >:(

Kais

55erhan55

bu kişiye cevap yazmayın arkadaşlar havlar havlar gider

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: Kais - 07 Eylül 2009, 11:46:51
Sitenin seviyesi düşüyor.Yeter daha bu kadar.

yani tamam kardes kim ne derse desin ben suscam haklisin

fatih55ankara

arkadaşlar ben de maçtaydım.orduda çalıştığımdan samsun buraya geldi.iyiki de maç samsun da değilmiş.gidip hüsran yaşamak daha kötüydü.maça gelince ilk izlenimim taraftarla ilgili olacak.maalesef maratonu ortasında bağıran samsunlu fanatikler miy sahaya çıkınca samsun diye bağırmaya başladılar.takımlarını bile tanımıyorlar.resmen ordulular bu duruma güldüler.samsun daha çıkmamıştı.mersine samsun buraya diye bağırdılar.güya kenan ı çağırdılar.bizim bir kesim fanatik taraftar profilimiz.takımsa maça tutuk başladı.oyun tutturamadık.
   ben ce biraz tahammüllü olmalıyız.oyuncumuza sahip çıkmalıyız.ister beğenin ister beğenmeyin bu takım bu sene sonuna kadar bizimdir.lütfen futbolcu bir hata yapınca hemen küfür etmeyelim.destek olalım.adamlar zaten hep genç.bir de bizden küfür yerlerse nasıl demoralize olurlar anlamıyomusunuz.özellikle değerli samsunspor biz üyeleri biz bari böyle yapmayalım.turgut a yapılan küfürler kötü tezahüratlar yazık değil mi.benim düşüncem şu bu takım tam olarak 5. 6. hafta gerçek gücünü gösterecektir.yeni gelenler daha idmansız.bence adem iyi bir topçu ama hazır değil.orhan ı pek beğenmedim.ama bu takımda kenan ın yeri yok.çok yavaş artık belini dönemiyor.gollerdeki hatasını da gördük.bence hocanın hatası sercan a 45 dakika tahammül etmesiydi.sercanın yerine orta sahada basan mücadele gücü yüksek ömür ü oynatsaydı biz mersini yenerdik.çünki ömür olmayınca orta saha murat a kalıyo.adam tek başına mücadele daha ne kadar etsin.volkan bu takımda her zaman direkt oynamalı.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: Kaptan - 07 Eylül 2009, 11:45:55
bunlar Hollandada kala kala görüşleride hoşgörüleride asimile olmuş, sana klim neyi begendirmek zorunda aslanım,

sen ne verdin şu siteye onu söyle önce?benim görüşüm diyosun da senin görüşün yapıcı mı arkadsınla dinelemk istemişinde rezil olmuşun?aeleştiri yapıcaksın ama düzgünb eleştiri  üsluplu yapıcaksın.

Bunlar derken?

germencisse

önmüzde zorlu bir rize deplamanı var riberio'lu özgürcanlı  etkili bir ekip iyi hazırlanıp mutlak 3 puanla dönmemiz lazım ki evimizde oynicağımız 3 maça daha moralli çıkalım..

Gizli Forvet_55

Çok zor olsada ben Samsunsporun bu maçtan puan yada puanlar alacağını tahmin ediyorum.

Aksi halde mersin gibi bir takımdan puan alamadıysak bu serüvenimiz fazla uzun sürmez bence.

germencisse

Alıntı yapılan: Samsunspor_55 - 07 Eylül 2009, 12:41:15
Çok zor olsada ben Samsunsporun bu maçtan puan yada puanlar alacağını tahmin ediyorum.

Aksi halde mersin gibi bir takımdan puan alamadıysak bu serüvenimiz fazla uzun sürmez bence.

mersin gibi takım diyorsunuz ama bank asyada öyle kötü takım yok her takım bir birini yenebilecek kapasitede..şu anda bucaspor 3'te 3 yaptı herkesin gözünde bir çok iyi dediler..bi bakmışınız üst üste mağlubiyetler almış..bank asya çok karmaşık bir lig..hiç bir şey belli olmuyor..

Ollivanders

Turgut sercan Turhan 3 lüsü oldugu surece samsunspor u izlemek saglıga zararlıdır.

boyle bir hoca olmaz olsun.biz gecen sene hayrettinin yuklemiş oldugu kondisyonla ligde kalmısız.Bu sene oda olmadıgına gore  biz direk duseriz .

özkan

bizmi bişeyden çakmıyoruz bu kadar ortak görüş varken,bunlarmı cok sey biliyoda samsunpspor bunlara küçük geliyo  yada gerçekden biz delimiyiz?