Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

öyle küskün öyle kırgınımki..hayatımda ilk defa Samsunsporumun maçını ilk yarı biter bitmez terketmek zorunda kaldım..ben 8-2 lik fenr maçında  5-0 lık ts maçında 6 tane yediğiiz cincon maçında hep ikinc yarı birşeyler yapabilirzi diye ikinci yaırıyı umutla bekleyen bir adam olarak götü boklu mersine 2-0 dan maçı çevirebileceğimize inanamadan stadı eşimin omuzunda ağlayarak terkediyorsam vah Samsunsporumun haline........
hiç bir ruhu olmayan para da para diyen adiler haketmediğiniz paranın haram olduğunu bilmiyormusunuz??????
bazı arkadaşlar bu takım bi kaç hafta sonra böyle olr şöyle olur diye yazmışlar ben onların tamamen samsunpora olan sevgilerinden böyle iyi niyetli baktıklarını düşünüyorum..bu takımda benim gördüğüm ruhsuzluk sadece "PARA" iler geri gelir......
çünkü bu adiler paraya tapan ruhsuzlar ancak o zman imana gelir...
bir lafımda hepimizin efsanesi büyük başkanımıza...
sen bir şeylerin eğişmesi için gittin başkanım...değişmiyor gittikçe kötüye gidiyor...bizi bunların eline bıraktığın için sanada küstüm başkanım....
biz bir mağlubiyetle takımıza sırtını dönecek insanlar değiliz ama sen gittiğinden beri sürekli mağlup oluyoruz başkanım...dayanacak sabreecek  gücümüz kalmadı neden anlamıyorsun dön artık...
maça eşimle geldim..stadyumdaki tek bayan sanırım benim eşimdi... staddan çıkarken annesiyle telfonla konuşuyordu ve Akan samsunspor a küstü anne dedi...
ben böyle ruhsuzların oynadığı takımı değil samsunsporu istiyorum..o gelene kadar da bu şerefsizleri izlemiyorum..................
hakkım haram olsun....

L$_Oznn

Alıntı yapılan: ChRoNiC - 06 Eylül 2009, 23:57:57
Bizim tribün kültürümüz mü yok.. k.bakma okulu varsa gidip okuyalım..
biz ne biliriz biliyormusun takımımızı her yerde ne olursa olsun desteklemeyi biliriz
biz ne biliriz biliyormusun sırf kardeşlerimiz polis aldı diye taşlanmayı goze alarak onun için geri dönmeyi biliriz..
biz ne biliriz biliyormusun samsunsporumuz gol attıgında herkez gülerken biz vay takımımızın haline demeyi biliriz.

bu sadece 3 tanesi daha sayacak cok şeyim var bir gun tanısırsak onlarıda soylerim hala tribün kültürümüzün olmadıgını düşünüyorsan olanlarla takıl...bizden sana sana iş çıkmaz dostum..anlıcağın 90 dk ile bitmiyor..

L$_Oznn

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 07 Eylül 2009, 00:06:35
iftara 5 dakka kala ertesi gün oynanacak maç için elimiz boyalar içinde pankart yapmayı biliriz,
evden günde aldığımız 2-3 lirayı sağada solda harcamayıp otobüs bilet yemek vs. için biriktirmeyi biliriz
maçtan bi gün önce yatmadan formanı atkını şapkanı bilekliğini biliriz
bugunkü maçta herkes susarken çiğerimiz patlarcasına bağırmayı biliriz
Samsun sokatlarındaki istanbul köpeklerinin yazılarını silip Samsunspor yazmayı biliriz

ve daha aklıma gelmeyenler...

babaalişo

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 07 Eylül 2009, 00:06:35
iftara 5 dakka kala ertesi gün oynanacak maç için elimiz boyalar içinde pankart yapmayı biliriz,
evden günde aldığımız 2-3 lirayı sağada solda harcamayıp otobüs bilet yemek vs. için biriktirmeyi biliriz
maçtan bi gün önce yatmadan formanı atkını şapkanı bilekliğini biliriz
bugunkü maçta herkes susarken çiğerimiz patlarcasına bağırmayı biliriz
Samsun sokatlarındaki istanbul köpeklerinin yazılarını silip Samsunspor yazmayı biliriz

ve daha aklıma gelmeyenler...
BAZEN SUSMAK EN BÜYÜK CEVAPTIR HASAN AKŞAMDAN BUYANA SUSUYORUM .SUSMAKTADA KARARLIYIM ,çünkü samsunspor bizim bazen anamız bazen bacımız bazen karımız bazen babamız .bütün gruplar niye maça geliyor ,neden bi dava için kendini çabalıyor .hepimizin davası aynı değilmi hepimiz aynı aileden değilmiyiz hepimizin babası hepimizin anası ,bir değilmi biz ne için mücadele veriyoruz SAMSUNSPOR bizim neyimiz hasan

holigan5565

arakadaşlar tokat erbaada çalıştığım için maçı radyodan dinledim maçtan önce demiştimki kadroyu gördüğümde bu takımın orta sahasında bi tane defansif orta saha yok bir de defansın göbeği çok kötü 2 haftada 5 gol yediler demiştim
bunların üzerine dinlediğim kadarıyla kötü 2 tane bek eklenince beklenen oldu
anlayamadığım serkan eyüboğlu adam karabük maçında sakat sakat oynamaya çalışan adamın hırsını bi hoca görmeyipte nasıl 2 idmana çıkmış adamları sahaya sürer ademin kiloları dediler bizim hoca tribünden milletin gördüğünü kulübeden görmüyomu
bu hakan akman oyuna girdikten sonra analtan arkadaş diyebilirimki bizden bi tek onun adını söylüyo bu hoca bunu görmüyo mu
hoca sürekli diyoki ben mazeret uydurma  şimdi kendi hatalarına ne mazeret uyduracak muratı defansif orta saha koyduysa bu admın en iyi yerinin forvet arkası olduğunu bi maç izleyen herkes anlar
senin defansif orta sahn yok muki muratı oynatıyon orda ömür var koçarslan var
karabük maçında ordaydım okatay bence daha geçen seneki oktay değil sercanı kimse beğenmiyor bu takımın dengeli olmasını kimse bekleyemez bu kadro kimse anlatmasın bu lig için çok iyi bi kadroda oyantmasını bilene
turgayı koymuş adam defansa hakkının ölüsüondan ii oynar adam hiç değilse allahına kadar samsunlu yüreğiyle oynar bunuda bizim hoca bilmiyo hadi hoca bilmiyo isa hocada hiç akıl vermiyomu bu adama
benim resimde yazdığı gibi sahipsiz samsunsporla ancak bu kadr oluyo herlade bu takımı görmezden gelen şehrin yönetenleri kıçlarına kına yaksınlar samsunspor ayaklar altında sürünüyo
yönetime bişey diyemem adamlar mecburiyetten aldılar takımı nitekim diyolarda daha iyisi varsa gelsin diye ama oda yok vah samsunum vah
bu takımı ismail başkan alsın gerekirse kaçıncı lige düşeceksek düşelim sıfırdan başlayalım
dön artık ismail başkan samsunspor sensiz olmaz

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 07 Eylül 2009, 00:20:12
öyle küskün öyle kırgınımki..hayatımda ilk defa Samsunsporumun maçını ilk yarı biter bitmez terketmek zorunda kaldım..ben 8-2 lik fenr maçında  5-0 lık ts maçında 6 tane yediğiiz cincon maçında hep ikinc yarı birşeyler yapabilirzi diye ikinci yaırıyı umutla bekleyen bir adam olarak götü boklu mersine 2-0 dan maçı çevirebileceğimize inanamadan stadı eşimin omuzunda ağlayarak terkediyorsam vah Samsunsporumun haline........
hiç bir ruhu olmayan para da para diyen adiler haketmediğiniz paranın haram olduğunu bilmiyormusunuz??????
bazı arkadaşlar bu takım bi kaç hafta sonra böyle olr şöyle olur diye yazmışlar ben onların tamamen samsunpora olan sevgilerinden böyle iyi niyetli baktıklarını düşünüyorum..bu takımda benim gördüğüm ruhsuzluk sadece "PARA" iler geri gelir......
çünkü bu adiler paraya tapan ruhsuzlar ancak o zman imana gelir...
bir lafımda hepimizin efsanesi büyük başkanımıza...
sen bir şeylerin eğişmesi için gittin başkanım...değişmiyor gittikçe kötüye gidiyor...bizi bunların eline bıraktığın için sanada küstüm başkanım....
biz bir mağlubiyetle takımıza sırtını dönecek insanlar değiliz ama sen gittiğinden beri sürekli mağlup oluyoruz başkanım...dayanacak sabreecek  gücümüz kalmadı neden anlamıyorsun dön artık...
maça eşimle geldim..stadyumdaki tek bayan sanırım benim eşimdi... staddan çıkarken annesiyle telfonla konuşuyordu ve Akan samsunspor a küstü anne dedi...
ben böyle ruhsuzların oynadığı takımı değil samsunsporu istiyorum..o gelene kadar da bu şerefsizleri izlemiyorum..................
hakkım haram olsun....

Televizyonda avrupa kupası maçlarında fark yiyen istanbul takımlarının ağlayan taraftarlarının görüntüleri konu olur haber bültenlerine,samsunspor taraftarı bosna olmuş-filistin olmuş gözyaşları göl olmuş kimsenin umrunda değil.Gurbette yaşayan abimle konuşurkende oda buna benzer konuşmalar yapardı gözyaşları içinde..

Çok içten,çok tanıdık geldi yazın,bende duygulandım.Eşin ne güzel özetlemiş aslında,sanki küçük bir çocuk gibi saf bizim sevgimiz,küstü demiş senin için! Küstü,Küstürdüler!

Ama ortada ne suçu sahiplenen,nede özür dileyecek birileri var!
Dağ dağa küsmüş,dağın haberi olmamış!

Yazık bu kadar gönülden seven taraftara yazık!
Sana küsme kardeşim demiyeceğim.Çünkü sen usanmaz aşıksın,bizler gibi istesende küsemezsin!Kendi devrimimizi gerçekleştiremediğimiz sürecede,her zman kandırılmaya müsait olduğumuzu bilenler tarafından sömürülmeye mahkumuz!

Ben o bahsettiğin,bekleyelim,zaman verelim düşüncesini en ateşli savunanların başında geliyorum şüphesizki haklısın iyi niyetimiz ve öyle görmek istediğimizden ama şuan için başka elle tutulur bir alternatifimizin olmadığı da gerçek..

smsnlu55

alınan bekler tam bir facia,holigan 5565 doğru söluo srkan eyüpoğlu adam sakat sakat hırs yapıp oynadı helal olsun ama hoca bu adamı nasıl görmuo.adem adem dedıler bu mu cıktı adem.orhandan da medet ummuyorum valla

Oflu

Orduspor tezahürati yapan çocuklara, "Samsunun maçinda nasil Orduyu desteklersin" diye dayak atan zihniyete aciyorum. Dag basimi orasi? Adam isterse Arsenal diye bagirir. Maçin gidisatina sinirlenen, ve hincini ÇOCUKLARDAN ÇIKARANLARA söyleyecek sözüm yok. Acizsiniz, utanin biraz...

furkan5534

Artık birbirmizi üzmiyelim boşverin artık oldu bıttı ınsallah bundan sonra böyle olmayız..

Biz SAMSUNSPOR'luyuz Yaaaaaa..

Oflu

Zaten neoluyosa hep Orduda oluyo, gecen sezonda taraftar birbirine girmisti Orduda!

gozgoz yýlmaz

Sercan'ın kendine hayrı yok, takıma mı olacak?

Yöneticilerden torpilli üç isim var, Turgut, Sercan ve Sefa. Bunlardan kurtulmadan huzura eremeyiz. Bugün de aynısı oldu işte.

Savunma evlere şenlik, hoca da iyi bir izleyici.

Mersin gibi berbat bir takımdan 3 gol yedik ve yenildik.

beşnumara

maçla ilgili bir şeyler söylemeden önce selam göndermek istediğim kişiler var.

stat dışında kale arkasında toplanan samsunsporlu taraftarlar, pankartlarını asmaya çalışan ve hiçbir tahrikte de bulunmayan mersinli tarftarlara küfür etmeye başlayan kendini samsunsporlu zanneden ama samsunsporun her zaman ismini lekeleyen  insanlara selam olsun!

mersinlilerin maç başlamadan önce pankartlarını asarken bir grup kendini bilmez, bir grup ordusporlularla birlikte mersine küfür ederken açıkçası mersinin uzun süre karşılık vermemesine çok şaşırmıştım. mersinliler kendisine küfür edenlere karşılık vermedi. karşılık verdiği samsundu samsunspordu ve her zaman her yerde s..miş samsun dediler.kimin yüzünden? ne için? üstelik en son 92-93 sezonunda karşılaştığın bir takımın taraftarıyla senin ne işin olur ki? pardon çiş yarışıydı değil mi unuttum.kusura bakmayı artık. samsunsporumuz mersinle en son karşılaştığında bu kişiler daha annesinden süt emiyorlardı.nerden vukuatları olabilirdi ki mersinle.hala aklım almıyor gerçekten.

maçtan önce her şey çok güzeldi.federasyonun saha kapatma kararına itirazı reddetmesi işi inada bindirmişti bizler için.düştük yollara.evimizden kalkıp 1 km yürümemiz gerekirken arabayla 10larca km mesafe katettik.kim için? ne için? kimin yüzünden? acaba o kişiler orduya da geldiler mi?
yukarda da belirttiğim gibi stadın önüne geldiğimde karşılaştığım manzara beni şaşırtmıştı.site olarak gittiğimiz arkadaşlarımız abilerimizle biletimizi alıp stada girdik.samsuna geleli 3 gün olmuştu ve bundan önce ne karabük maçını izlemiştim ne hazırlık maçlarını ne de hafta içi idmanına gidebilmiştim ama şahsi düşüncem sağ ve sol beke adam koyabildiysek bu maçı alırız diye düşünüyordum ki taaa ki maç başlayıncaya kadar.
maç başladı aman Allahım o da neydi öyle.takıma bir sağ bek bir sol bek bir de hoca alınmış ki vay halimize. bekler bek nedir bilmiyorlar inanılmaz bir şekilde adam kaçırıyorlar.defansımızın ortası geçen seneki gibi değil.en çok o görüntüyü görünce şok oldum.zaten turguta geçen sezondan da alışkınız.turgut için ne desek boş ama valla ben geçen sene turgutun bu maçtaki kadar kötü oynadığını hatırlamıyorum.
bu takımın buralarda olmasının bence tek nedeni vardır ve yönetimdir.kişisel kaprisler yüzünden veysel-can-hasan üçlüsüyle anlaşmaya varmadılar ve yerine getirdiği adamlara bakın ve oyunlarına bakın.bu geçen seneki üçlü olsaydı abartmıyorum ama skor 1-3 değil 4-1 olurdu.
2. yarının başında hangi akla hizmet gürcüyü çıkarıp turgutu veya sercan sahada tutarsın üstelik turgut2a 90 dakika nasıl dayanırsın.bu nasıl analizdir yaaa.biz mi hiç bir şey bilmiyoruz.

maçtan geldikten sonra maça gelemeyen arkadaşların yorumlarına baktım ve hep bi umut beklemişler bir şeyler yapmamızı.şuna inanın ki bu maçı izleyemeyen şanslılardansınız gerçekten ve bu maçı izleseydiniz çok şey kaybederdiniz ki iyiki izleyip de kanser olmadınız.özetlerini de izleyeyim demeyin sakın.benden tavsiye edilir.

son olarak da değinmek istediğim bir konu.aslını bilmiyorum ama çoğu kişinin söylediği takımımız 2-0 mağlupken orduluların maçın 52.dakikasında ordu diye bağırması ve birilerinin de ordulularla beraber hareket etmesi tribünlerimizin geldiği noktayı gösteriyor bize.
maç orduda diye kimse takımımız 2-0 mağlupken ordu diye bağıramaz kusura bakmasın.benm yanımda arkamda önümde 10-15 tane ordusporlular vardı ama onlardan hiç öyle bir davranış görmedim.ayrıca 2 sene adanademir tribünlerine gittim samsunspor atkımla formamla ama hiç bir zaman samsun diye bağırmadı reklam peşinde olmadım.demirsporlu arkadaşlarım samsun diye bağırmıştır ama ben samsun diye bağırmamışımdır.neden acaba ? bunu birileri düşünsün?

mctlçy

Diğer grupllar bedava gelirken kendi imkanları ile 4otobüs kaldırann ŞİRİNLER grubu,4yıldır bizle sürekli sorun yaşayan orduluların 52,dkda takımları lehine bağırmasını hazmedememiştir..ki bu durum tamamen tahrik amacıyla yapılmştır!!ayrıca bir samsunsporluya başka samsunsporlunun!! ordusporluyu savunması garipsenecek bir durumdur..nitekim o savunulan kişi stad dışına çıkınca korundukları kişileri taşlamıştır.yaptığımız bunca fedakarlığa rağmen suçlu bizsek eyw..ama birde şunu düşünün;SAMSUNSPORumuz 2-0 yenikken maratonda hiçbir harketlenme yok!!bunun nedeni nedir??sadece bizmi ateşleyeceğiz takımı??biraz da suçu kendiniz de arayın

sevdamsınsamsunspor

Alıntı yapılan: scouter55 - 06 Eylül 2009, 23:32:02
Bu takım bu sene ligde kalsın ben adımı NALAN olarak değiştireceğim. İlandır....
şimdiden adına nalan olarak aliş bu takım ne zorluklar gördü ama düşmedi

sevdamsınsamsunspor

Alıntı yapılan: mctlçy - 07 Eylül 2009, 01:58:26
Diğer grupllar bedava gelirken kendi imkanları ile 4otobüs kaldırann ŞİRİNLER grubu,4yıldır bizle sürekli sorun yaşayan orduluların 52,dkda takımları lehine bağırmasını hazmedememiştir..ki bu durum tamamen tahrik amacıyla yapılmştır!!ayrıca bir samsunsporluya başka samsunsporlunun!! ordusporluyu savunması garipsenecek bir durumdur..nitekim o savunulan kişi stad dışına çıkınca korundukları kişileri taşlamıştır.yaptığımız bunca fedakarlığa rağmen suçlu bizsek eyw..ama birde şunu düşünün;SAMSUNSPORumuz 2-0 yenikken maratonda hiçbir harketlenme yok!!bunun nedeni nedir??sadece bizmi ateşleyeceğiz takımı??biraz da suçu kendiniz de arayın
diğer guruplar derken biz söğütlübahçe gurubu olarak adam basi 5 er milyon verdik yani bedava gelmedik bilip bilmeden konusmayalım