Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

scouter55

Bu takım bu sene ligde kalsın ben adımı NALAN olarak değiştireceğim. İlandır....

HoliganSamSunLu

1 nisanda falan değiliz bu samsunspor bize ne şakası yapıyor böyle

eLLis

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 06 Eylül 2009, 23:31:06
Özür dilerim kardeşim. Bu yoğun trafikte anlama melekelerim hasara uğramış. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Hep doğru yolda olmanızı istiyoruz.Biraz da bundan sinirlerim gerildi. Kusura bakma. Yanlış anlamışım.
Estağfurullah abi önemli değil:)

GurbetciFanatik

Duyuru...

Bu takimin bu sene nasil olacagai 6-7 haftadan sonra belli olacak göründe bakin.

Hic bi Takim suan ne iyi ne kötü nede hazir.

Hele bi kac hafta gecsinde ondan sonra belli olur zaten bu takim bu seneki durumu hali.
Simdiden teknik direktör gitsin defol gibi laflar BENCE yanlis ( bende begenmiyorum gerci ama ) daha erken derim.

Tek zoruma giden hazir olmasan bile takim otam oturmamizsa bile en azindan SAMSUNSPOR lu futbolcularin sahada mücadele ve RUH göstermeleri lazimdi.

samsunmania

Alıntı yapılan: scouter55 - 06 Eylül 2009, 23:32:02
Bu takım bu sene ligde kalsın ben adımı NALAN olarak değiştireceğim. İlandır....

Mazallah Süperlige çıkarsak olacakları tahmin bile edemiyorum o zaman ;D ;D

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: scouter55 - 06 Eylül 2009, 23:32:02

;) hatırlatırım hacı,daha 3.haftadan çok iddalı bir açıklama olmuş ama sayende güldüm valla  ;D

supernatural_55

valla scouter55 beni de bu halimde güldürdün ya Allah da seni güldürsün:))

Jnr.Serkan

ChRoNiC

Alıntı yapılan: farUqras - 06 Eylül 2009, 23:11:40
yav bugun kapalıdaydık. bitane yaşlı adam ts esofmanı gymiş gelmiş,o bile samsunspor gol attıgında ayaga kalkıp alkısladı.. utanmalıyız..!  :-\
trabzonluları ve trabzon sporu sevmediğimden neden utanayımki maçı gelmiş hobby olarak izliyordur..bu gayet normal golu mersin de atsa eminim ondada alkıslamıstır...bu tip düşünceler yanlış

Amsterdamli

06 Eylül 2009, 23:45:55 #804 Son düzenlenme: 06 Eylül 2009, 23:47:44 Amsterdamli
Sahadaki yenilgimize cok uzuldum ama tribunde cikan olaylar kadar uzulmedim cunku bu takim 3-4 hafta sonra duzelir ama bu tribun ne zaman duzelecek acaba?

smsnlu55

yine hüsran yine hüsran.bi umutla gittiğimiz maçtan yine husran ve günahla dönduk,13 tane adam aldık dıye övunen yönetıme bak,bu adamlaır mı aldınız,sol bek orhan ve sağ bek ademin tarafları koridor oldu,ilk gol zaten adem ve orhanın yuzunden tamamen,..2.golde adem yıne kademeyı bozdu ofsayt yapmaya çalıştı yanlış yerde durdu adam da ortadan ademın gözunun önunden basa bas gectı,adem sankı sokaktan bulunupta getırlımiş bu takıma,ilerki gunlerde de bence faydalı olamaz,orhan zaten hiç hevesli deıl sankı.ruh gibiydi..adamlar 3 ıdmana cıktı hemen 11 oynadılar bu nasıl zihnıyettır be turan hoca,.ben diğer transferlerınde takıma yararlı olcaklarını sanmıyorum,sadece ilhan ummak ın adı cok gecıyor,o bence iyi olabılır görmedık ama tecrubelı.serkan eyüpoğlu nun adem den ne eksıgı oldu da hoca oynatmadı,volkan neden ılk 11 başlamaıd bu maçta.sercan bizi yıne deıl ettı,3 maçtır 60 dakıkayı tamamlayamadna oyundan alınıyor sercan ama ertesı maç yıne 11 oynuor.hakan akmanı tebrık edıyorum helal olsun adam gırdı oyun hızlandı valla.turguta dıyecek bişe zaten bulamıyorum herkes farkında.eskı tassss eskı hamam...........bu takım bu sene bzi yıne kanser etmese bari...

ChRoNiC

Alıntı yapılan: eLLis - 06 Eylül 2009, 23:08:25
Sizin tribün kültürünüz yok olsa böyle demezsiniz...90 dakika o gruplar bağırdı tüm stadı inletti siz ne bilirsiniz...(?)
Bizim tribün kültürümüz mü yok.. k.bakma okulu varsa gidip okuyalım..
biz ne biliriz biliyormusun takımımızı her yerde ne olursa olsun desteklemeyi biliriz
biz ne biliriz biliyormusun sırf kardeşlerimiz polis aldı diye taşlanmayı goze alarak onun için geri dönmeyi biliriz..
biz ne biliriz biliyormusun samsunsporumuz gol attıgında herkez gülerken biz vay takımımızın haline demeyi biliriz.

bu sadece 3 tanesi daha sayacak cok şeyim var bir gun tanısırsak onlarıda soylerim hala tribün kültürümüzün olmadıgını düşünüyorsan olanlarla takıl...bizden sana sana iş çıkmaz dostum..anlıcağın 90 dk ile bitmiyor..

mehmet yılmaz

Maç öncesi "ne olur?" diye soranlara hep şunu söyledim; eğer futbolcular deplasmandayız hissine kapılırlarsa işimiz zor. Bu takımın bu psikolojiyle deplasmanda maç kazanması mümkün değil. Nitekim, aynen de öyle oldu. Dengeli giden, Mersin'in de pek bir şey yapmadığı bir ilk devre bittiğinde skor 0-2 idi. Oyuncular kendilerini deplasmanda mı zannettiler acaba?

Aynı maçı biz 19 Mayıs Stadında oynasa idik eminim ki sonuç asla bu şekilde olmazdı. Acaba Karabük maçında o koltukları söküp sahaya atanlardan hangisi dünkü maçta Ordu'da idi? Hakikaten çok yazık...

Transfer döneminde altını ısrarla çizdiğimiz şeylerden birisi de bu takımın acilen orta sahada oyunu kurabilecek, gerektiğinde soğutacak, pas trafiğini sağlayacak ve serbest vuruş özelliği de olan tecrübeli isim alınması idi. Fakat maalesef böyle bir oyuncu takıma kazandırılamadı. Dün de bu eksikliği fazlasıyla hissettik.

Sağ bek Adem maalesef fizik-kondisyon olarak hiç hazır değildi. Orhan ise onun biraz daha üst seviyedeki hali idi. Geçen yılın formda isimleri Kenan-Turgay ikilisi bu sezona hazırlık maçları da dahil çok kötü başlamışlardı zaten. Böyle bir tertipten hayırlı bir savunma planı çıkmadı da zaten. İlk golde Adem'in üçüncü golde Turgayın çok ciddi hataları vardı. Adem epey kilolu bir görüntü sundu. Ben şunu anlayamıyorum; Samsunspor ile olur ya da olmaz ama bir profesyonel futbolcu tatil dönemini bu kadar da boş nasıl geçirir? Nihayetinde bir takımla anlaşacaksın, bu kadar hazırlıksız olmak doğru bir şey olmasa gerek.

Murat, biraz Oktay biraz Volkan biraz Hakan Akman çabaladı. İlk devre boyunca pozisyona girmek için çok çabalayan Chelidze adeta bu çabasının kurbanı edildi ve tel tel dökülen Turgut&Sercan ikilisi dururken oyundan alındı. Sercan'ın sezon başından beri ortaya koyduğu performans değil ilk 11'i ilk 18'i bile hak etmemesine bir sebep olmalı. Mevcut form düzeyi bunu gerektirir. Patlamaya hazır diye lanse edilen Turgut ise yine geçen sezonki gamsız, umarsız tavrını devam ettirdi. Üstelik belki de tek meziyeti olan bulduğu geniş alanları da heba edip durdu.

Açıkçası Mersin İY, iyi bir takım değildi ama biz bayağı kötü bir takımdık...

Samsun'dan özel otolarla kalabalık bir kafile ile yola çıktık; Ordu'da takımımızı yalnız bırakmadık ama son yıllarda olduğu gibi yine bir dış saha dönüşü yine mağlubiyetin nedenleri üzerinde konuşmak zorunda kaldık. Ordu'ya gelen Mersin İdman Yurdu taraftarları haklı bir galibiyet sevinci kutlaması yaparken oyuncularını tribünlere çağırdılar ve hep birlikte "Samsun'a koyanlar parmak kaldırsın" diyerek makara yaptılar. Bu tezahürata sebep olan yüksek makam sahiplerinin ne kadar zoruna gitti acaba zira bizim artık ruhumuzu zedeliyor bu tür aşağılanmalar!..

Lig bizim için 3. hafta başlıyor denilmişti, sahi ne zaman başlayacaksınız artık?

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: eLLis - 06 Eylül 2009, 23:08:25
Sizin tribün kültürünüz yok olsa böyle demezsiniz...90 dakika o gruplar bağırdı tüm stadı inletti siz ne bilirsiniz...(?)

iftara 5 dakka kala ertesi gün oynanacak maç için elimiz boyalar içinde pankart yapmayı biliriz,
evden günde aldığımız 2-3 lirayı sağada solda harcamayıp otobüs bilet yemek vs. için biriktirmeyi biliriz
maçtan bi gün önce yatmadan formanı atkını şapkanı bilekliğini biliriz
bugunkü maçta herkes susarken çiğerimiz patlarcasına bağırmayı biliriz
Samsun sokatlarındaki istanbul köpeklerinin yazılarını silip Samsunspor yazmayı biliriz

ve daha aklıma gelmeyenler...

ChRoNiC

biz bu zamana kadar öyle birşey yaptıkmı yoksa ben mi hatırlamıyorum...bizim yanımızda maça giriyorsan samsunsporlu olarak giriyorsun kardeşim orda orduyu tek ilgilendiren şey macın o stadda olmasıdır geri kalan hiçbirşey ilgilendirmez...