Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: farUqras - 06 Eylül 2009, 23:14:25
turhan bey gungoreni seni dusurmedn mi.. bizidemi dusurcen hea.... ALLAHSIZ herif..

futbolcu oynamıyorsa hoca ne yapsın daha 3cü hafta bu kadar yüklenmeyin adama...tamam yanlış bi kadroyla çıktı ama alternatif yoktu ne yapsın adam

celebi

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 06 Eylül 2009, 23:12:15
Taraftar bir bütün olamadıktan sonra bu takım düşer.Düşmemizi bekleyen Osman Rasim Çocukları da bir yerlerine kına yakar ....

seckin55

eLLis

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 06 Eylül 2009, 23:14:49
Ellis,
Bunu üzerime almıyorum.
Sen daha dünyada değilken biz bu takıma sahip çıkıyorduk.
Hatta iki 3.lük, bir 4.lük gördü bu gözler Süper ligde.
Fener'e Galatasaray'a Beşiktaş'a Trabzon'a tonla gol atarken de tribündeydim.
Çok ayıp ediyosun kardeşim. Böyle bir laf edip de insanları rencide etmen hoş değil.

Benim demek istediğimi anlayanlar olmuştur elbette sen farklı algılamışsın.

55JNR55

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 06 Eylül 2009, 23:15:28
futbolcu oynamıyorsa hoca ne yapsın daha 3cü hafta bu kadar yüklenmeyin adama...tamam yanlış bi kadroyla çıktı ama alternatif yoktu ne yapsın adam

Alternatifi vardı... Giorgi yerine TURGUT öküzünü çıkartıcaktı Sercanı alıcaktı oyundan ama ne yaptı gitti giorgiyi aldı takım bu gün kim ne derse desin 9 kişiydi diğer iki lavunya topları rakibe vermekten başka bir şey yapmadı...

ugrass

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 06 Eylül 2009, 23:15:28

ömür karabuk macında nasıldı.. =) adamı 90 dk ısındırdın..
bu sefaya nasıl 90 dk boyunca dayanıldı...
herşeyi bosverin mersinin kadrosunda kim var tanıdık.. hoca gecen seneki bolusporun hocası. takımı köpek gibi oynattı.. agırlıgını koyacak hoca.. gerçi sende haklısın topçuların ne taraftardan ne yönetimden nede ALLAH tan korkusu var.. zaten yönetiminde umrundamı dunya..! yazık yaa.. koskoca samsunsporumuzu gözgöre göre bitiriyolar..

celebi

bizim gerçektende tribün kültürü çok zayıf. sürekli biz şöyleyiz biz böyleyiz diyoruz işte biz şu büyük takımız falan ama şu gruplarımızın tavrını görünce . işte gerçek SAMSUNSPORLULAR

samsunmania

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 06 Eylül 2009, 23:15:26
Abi bizim milletçe kanımızda var illa haçlılar gelmeli üstümüze yoksa nerde bir olacaz biz?!!!

Samsunmania55   abi ellisin bunu iğneleyici bir ifade olarak söylediğini düşünüyorum

Ellis yorumlarına baktığımda aklı başında bir genç kardeşim. Neden böyle bir şey yazdı anlamıyorum. Bugün ben maçta değildim, onun kadar da maça gidemiyorum. Onların tezahüratlarına, taraftarlığına çok ihtiyacımız var. Ama biz de ağabeyler olarak tecrübelerimizi aktarıyoruz o kadar. Hepimizin amacı bir. Buradaki her bir taraftar siyasi görüş, meslek v.b. gibi farklılıklar bir tarafa fırlatılıp atılmş bir şekilde benim için en makbul insanlardır. Herkes birbirini tutsun istiyoruz.

YaşarDoğu

seckin55

ona buna saldıracagına takıma bagırsalardı maratonu ayaga kaldırsalardı biz maçı almıştık.çevrilmicek gibi degıldı..

ugrass

bu arada atkılarımız ne oldu göremedik alamadık.. :S

ali ihsan

Geçen sene kendini attıran Turgut'a,penaltıyı gırgır geçip atmayan Sercan'a ,futboldan başka her haltı yiyen Sefa'ya ceza vermez de,Sakarya maçında oynamak için ortalığı dağıtan Can'a ceza verip birde takımdan gönderirsen,üstüne üstlük yaptıkları yanlış olsa bile adam vurmuşlar gibi Burhan ve Volkan'a tarihi bir ceza verip kendiyle çelişkiye düşen bir yönetimimiz varken,takım içi çekişmeler alır başını gider.
Takımda huzuru bozanları kapı önüne koyacaksın.Ruhunu sahaya koymayanı da kapı önüne koyacaksın ki bak takım nasıl top oynuyor.
Ama bizim yönetim ruhunu sahaya koyanı kapı önüne koyuyor !!!

Şu an yönetimde olanların bir kısmı İsmail Başkan'ın yönetiminde de yer aldılar.Ulan hiç bir şey öğrenemediniz mi be İsmail UYANIK'tan....

eLLis

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 06 Eylül 2009, 23:22:44
Ellis yorumlarına baktığımda aklı başında bir genç kardeşim. Neden böyle bir şey yazdı anlamıyorum. Bugün ben maçta değildim, onun kadar da maça gidemiyorum. Onların tezahüratlarına, taraftarlığına çok ihtiyacımız var. Ama biz de ağabeyler olarak tecrübelerimizi aktarıyoruz o kadar. Hepimizin amacı bir. Buradaki her bir taraftar siyasi görüş, meslek v.b. gibi farklılıklar bir tarafa fırlatılıp atılmş bir şekilde benim için en makbul insanlardır. Herkes birbirini tutsun istiyoruz.
Abi sen hala yanlış anlıyorsun beni benim demek istediğim farklıydı ondan önceki mesajlarıma bakabilirsin.

Bugün turgut beni mafetti stadda bu nasıl bir oyundur ya maç hiç umrunda değil sanki hiçbir rakibe baskı top kapayım filanda yok.

YaşarDoğu

samsunmania

Alıntı yapılan: eLLis - 06 Eylül 2009, 23:27:33
Abi sen hala yanlış anlıyorsun beni benim demek istediğim farklıydı ondan önceki mesajlarıma bakabilirsin.

Özür dilerim kardeşim. Bu yoğun trafikte anlama melekelerim hasara uğramış. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Hep doğru yolda olmanızı istiyoruz.Biraz da bundan sinirlerim gerildi. Kusura bakma. Yanlış anlamışım.