Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı yapılan: edmontdante - 06 Eylül 2009, 23:04:28
Ben anladım artık.Bizden bir bok olmaz.Aynı amacın peşinde koşarken birbirimizle bu kadar düşmanca bakabiliyorsak  bravo bize.

edmontdante

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 06 Eylül 2009, 23:03:39
Birbirinize girerseniz kim kalacak bu takıma sahip çıkan.
Açılış maçındaki tezahüratlarda Samsunspor'a sahip çıkmayanlara haykıran tribünler önce kayıtsız şartsız, herşeyi içine gömerek, hatalardan ders çıkararak Samsunspor'a sahip çıksın.
On tane adamın koltuk atması yüzünden 3 puan gitmiştir. Bunu unutmayın.

ali ihsan

Alıntı yapılan: edmontdante - 06 Eylül 2009, 23:04:28
Ben anladım artık.Bizden bir bok olmaz.Aynı amacın peşinde koşarken birbirimizle bu kadar düşmanca bakabiliyorsak  bravo bize.

Al benden de o kadar abi ....

eLLis

Sizin tribün kültürünüz yok olsa böyle demezsiniz...90 dakika o gruplar bağırdı tüm stadı inletti siz ne bilirsiniz...(?)

samsunmania

Bölünmşlük bu şehrin kaderi olmasın artık. Samsun'da Samsunspor formalı adam görmeye hasret kaldığımız şu günlerde bir de birbirimize girersek ne olacak?

red_white

lütfen arkadaşlar tartışma bile olduysa kapatın orda bitsin hakikaten insanın içi acıyor üzülüyor görende Samsun trabzon taraftarı sanar yakışmıyor bize beyler hepimiz biriz

**KaR6**

kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama ortak amaç Samsunspor ise herkes birbirine saygılı olmak zorunda.. biz bir olamadıktan sonra ayrı ayrı tüm stadı inletsek ne olur? önce birlik olma bilincini geliştirmek lazım.. işin açığı şu suçludur demekten çok bu suç nasıl bi daha yapılmaz onla ilgilenmenin taraftarıyım..

55JNR55

Alıntı yapılan: red_white - 06 Eylül 2009, 23:09:48
lütfen arkadaşlar tartışma bile olduysa kapatın orda bitsin hakikaten insanın içi acıyor üzülüyor görende Samsun trabzon taraftarı sanar yakışmıyor bize beyler hepimiz biriz

ya kapansın tabi kapanmasını herkes ister ama kalkıp 1:3o saatlik mesafede ki komşumuzla ne gerek var bu tür saçmalıklara girmeye orda herkes Samsunspor'a iyi niyetle yaklaştı 3-5 çapulcuya gereksiz olay çıkartıldı...

ugrass

yav bugun kapalıdaydık. bitane yaşlı adam ts esofmanı gymiş gelmiş,o bile samsunspor gol attıgında ayaga kalkıp alkısladı.. utanmalıyız..!  :-\

ali ihsan

Taraftar bir bütün olamadıktan sonra bu takım düşer.Düşmemizi bekleyen Osman Rasim Çocukları da bir yerlerine kına yakar ....

berusa55

AlıntıKarşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Samsunspor Teknik Direktörü Turhan Özyazanlar, zor bir dönemden geçtikleri ve alınan mağlubiyetin kendilerini üzdüğünü söyledi. Bu sürecin sancılı geçeceğinin bilincinde olduklarını ifade eden Özyazanlar, "Şuanki durumun bizce nedenleri var. Bunlar çözülmeyecek sorunlar değil. Durumun farkındayız. Çok zor bir süreçten geldiğimizi herkes biliyor. Aşağı yukarı son bir hafta içerisinde yeni bir takım kurduk. Tabii bu süreç çok sancılı olacak" dedi.

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=15570

Çözülemeyecek sorunlar değilse bir an önce çözmeye bakın; gidişat da iyi gidişat değil Turhan hoca.

ugrass

turhan bey gungoreni seni dusurmedn mi.. bizidemi dusurcen hea.... ALLAHSIZ herif..

samsunmania

Alıntı yapılan: eLLis - 06 Eylül 2009, 23:08:25
Sizin tribün kültürünüz yok olsa böyle demezsiniz...90 dakika o gruplar bağırdı tüm stadı inletti siz ne bilirsiniz...(?)

Ellis,
Bunu üzerime almıyorum.
Sen daha dünyada değilken biz bu takıma sahip çıkıyorduk.
Hatta iki 3.lük, bir 4.lük gördü bu gözler Süper ligde.
Fener'e Galatasaray'a Beşiktaş'a Trabzon'a tonla gol atarken de tribündeydim.
Çok ayıp ediyosun kardeşim. Böyle bir laf edip de insanları rencide etmen hoş değil.

supernatural_55

Abi bizim milletçe kanımızda var illa haçlılar gelmeli üstümüze yoksa nerde bir olacaz biz?!!!

Samsunmania55   abi ellisin bunu iğneleyici bir ifade olarak söylediğini düşünüyorum