Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

seckin55

yazık yaaaa.samsunsporun bole taraftaralara ıhtıyacı yok kardesim..bole olcaksa gelmesinler maça..hayret bişe..olcak iş degıl ya..rezil olduk bee.

ugrass

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Eylül 2009, 22:13:03
Evet sorun ekipte, oturmadı.. ekipten önce sorun bence yönetimde sağlam olmadığı için yönetim bir güvensizliktir gidiyor. Ne olacak böyle hiç bilmiyorum :(

cem bi cacık olmaz birader byle gderse..

supernatural_55

Aynen rezaletti yani.mersinliler 90 dakika bağırdılar adamlar azdı ama sesleri çıktı biz de kendi aramızda anlaşamayıp kavga ediyoruz halbuki hepimizin amacı ortak:Samusnporumuzu desteklemek.toplu olarak birleşilse ve ateşlense taraftar çok farklı olabilirdi takım da ateşlenebilirdi.
Ama bide şu var zaten takım berbat ötesi herkesin ramazan günü sinirleri de yıprandı bide stad öyle bişey ki bağırıyosun ama ses adeta yok oluyo bizim stad valla saray ya böyle stadların yanında.keşke olmasaydı olaylar

Taraftarımız konseptini acilen değiştirmeli!!!

5BrK5

zannedersem maç sonuçlarına göre ligde son sıradayız. . . . .inşallah çabuk kurtuluruz bu eziyetli dönemden. . :( .

55JNR55

Alıntı yapılan: L$ - 06 Eylül 2009, 22:25:04
biz orda 45 dk baqırıoz sbc oturmus sankı sınema ızler qıbı mac ızlıo ordulular orduspor die baqırınca bizde tepkımızı koyduk sbc bize artislenıo !! orduluları bıze karsı koruo bundan kavga cıktı ıste

1. sen ordu taraftarına tepki koyamazsın ordu ceza alsa samsunda maç izlese sen de desteklemeye gidip arada Samsunspor diye bağırsan onlar sana tepki koysa senden haklısı olmaz onları stat dışında beklemek için...
2. si kavga çıksa sen girersin ben girerim ama benim yanımda pazar günü çocuğunu alıp maça gelmiş adam kavga korkusuna oğlunu kaçırıyosa ne olcak diye sürekli sağı solu kolluyosa ufacık çocuğa bişe olcak diye ben orda sana dur derim...
3. ben Samsunspor'luyum Samsunspor taraftarıyım hiç bir taraftar grubuna da dahil değilim sadece Koyu Samsunspor'lu olarak bunları yazıyorum

Donbay

tmm kardeşim herşeyi anladık gruplar bu aralar birbirine ters ama olmaz yani orduspor die bagrıolar dibimize kadar gelip ordu ne alaka reklamlarını kendi maclarında yapsınlar bizi destekliceklerse samsun die bagarsınlar biz saldırın dioz onlar ordu die bagrıo biz onlara ayar olunca sbç de bize karsı cıkıo snra adamlar dısarı cıkınca sbçyi taşlıo gecen sene sbç deilmiydi orduya atlatıp tuvaleti mahfeden mekansızlar deilmiydi ... şimdi bize karsı onları savunuolar yazık böle taraftara...

KotuCocuk55

Samsunspor taraftarının kendi arasında,Orduspor taraftarlarıyla ve maç sonunda Mersin İdmanyurdu taraftarıyla arasında çıkan olaylar ve arkadaşlarımızın durumu hakkında sağlıklı ve objektif bilgilere sahip arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.

Taraftarın taşkınlıkları nedeniyle verilen cezadan ötürü,Ordu da oynayan maça yine taraftar damga vurmuş!
Şaka gibi,kendiyle,evshabi şehrin taraftarıyla ve rakip takım taraftarıyla aynı anda olay çıkartabilen tek taraftar grubuyuz herhalde!!!

eLLis

Ordu taraftarı için bizim grupların karışması kötü Samsunda yüz yüze bakıyor herkez Ordu taraftarı Ordu diye bağırdıysada biraz alttan alınabilirdi adamlar Samsun diyede bağırıyor maçtan önce Mersinlilere bizimkiler bizimkilerle birlikte tavır aldılar her Orduya gidildiğinde kavgamı olacak yahu.

sBc-55

Alıntı yapılan: L$ - 06 Eylül 2009, 22:25:04
biz orda 45 dk baqırıoz sbc oturmus sankı sınema ızler qıbı mac ızlıo ordulular orduspor die baqırınca bizde tepkımızı koyduk sbc bize artislenıo !! orduluları bıze karsı koruo bundan kavga cıktı ıste

Hadi lan ordan sinema izler gibi maç izliyormuşuz.o zaman gerçek samsunsporlulugunuzu yapıpda bizle birlikte bağırsaydnz niye köşeye gittiniz.siz 13 14 yaşındaki kücük cocuklara vurcak kadar acizsiniz..sizi o yüzden uyardık ama kimseye havalanmıcaksınız havaları biz indiriyoruz biliyorsun  ;)

55JNR55

AlıntıTaraftarın taşkınlıkları nedeniyle verilen cezadan ötürü,Ordu da oynayan maça yine taraftar damga vurmuş!
Şaka gibi,kendiyle,evshabi şehrin taraftarıyla ve rakip takım taraftarıyla aynı anda olay çıkartabilen tek taraftar grubuyuz herhalde!!!

Arkadaş olay orda saçma zaten mersinle bi olay yok ki adamlar eşşek yüküyle yol geldi bağırdı destekledi 3 puan aldı olaysız gitti... Olay taraftar dernekleri arasındaki anlamsız otorite yarışında... Herhalde Samsun'da maç izlemek istemiyor bu insanlar anlam veremiyorum...

Donbay

Alıntı yapılan: sBc-55 - 06 Eylül 2009, 22:44:04
Hadi lan ordan sinema izler gibi maç izliyormuşuz.o zaman gerçek samsunsporlulugunuzu yapıpda bizle birlikte bağırsaydnz niye köşeye gittiniz.siz 13 14 yaşındaki kücük cocuklara vurcak kadar acizsiniz..sizi o yüzden uyardık ama kimseye havalanmıcaksınız havaları biz indiriyoruz biliyorsun  ;)

tmm bagardınz maçta ama biz orda 13 - 14 yasında cocuk deidiğin kocaman 20-22 yasında adamlardı dısarı cıkıncada size taş attılar.. ayrıja adamlar gelmiş az kayın diyince kimin stadında kime sekil yapıonz dio bunlarımı savunuonuz...

seckin55

Samsunspora zarar veren taraftar Samsunsporlu olamaz...stresini stadda atacak adamlar gelmesin maça..yine ceza alabılırız...bu maç samsunda oynansaydı belkide almıştık maçıı..taraftar bence takıma zarar veriyor ve vermeyede dewam edecek gibi...

55JNR55

Arkadaşlar allah aşkına burda Samsunspor'luluğunuz konuşsun aranızdaki rekabeti buraya taşımayın siteye kayıtlı bayan var büyük var küçük var küfür lütfen kullanmayın...

eLLis

Herkez Mersin taraftarını gördü 15 saat yol gelip 90 dakika bağırdılar kimse burda tribün yarışına girmesin herkez herşeyi gördü.

sBc-55

Şirinlerin çoçukları olayı abartılı abartılı anlatmanıza gerek yok ben kısaca açıklayım...

yaw daha yaşı 13 14 yaşındaki çocuklar ordu ordu diye bağırsın ne olcak çoçuk bunlar sonuçta.senin 13 14 yasındaki cocuga kafa atman yakısıormu ? o ara bizden biri cocuklara niye vuruorsunuz demeye kalmadı olaylar koptu zaten.ayrıcada gidip ayrı bi köşede bağırmanıza anlam veremedim..allaha emanet olun bu olaylar burda kapanmaz  ;)