Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

ugrass

bu millet hala cana bok atıyo ya.. =) sen önce kendi kavga cıkar stadını kapattr bide orduda kendi aranda kavga et olay cıkart bunları görme cana bok at. sen önce gtmeypte kalan topçularına bak. gorgi midir nedr ne işe yarıyo biri bana söylesin yaa.. hakan akmanın bile yanından geçemezz.. bu takım bitmiş.. küme düşmeye mahkum.. bu kadar ruhsuz top oynanmaz. rezil ettiler bizi orduda. yol bitmek bilmedi oroçlu oroçlu...yazıklar olsun hepsine.. allah belasını versn o ruhsuz serefsiz topçuların..
SAMSUNSPORu bu hala dusurmeye kimsenin hakkı yok..!

mimar55

yavaş..... ne oluyoruz takım yenildi kim süper lige cıkacak diye başladı bu lige takım otursun görelim acele adam idam etmeye gerek yok ama yazık oldu orduya maca gidenlere...

ugrass

Alıntı yapılan: mimar55 - 06 Eylül 2009, 21:37:56
yavaş..... ne oluyoruz takım yenildi kim süper lige cıkacak diye başladı bu lige takım otursun görelim acele adam idam etmeye gerek yok ama yazık oldu orduya maca gidenlere...
bilader neye yavaş..? anlamadım?

sevdamsınsamsunspor

ben çok merak ediyorum bu yapılan transferleri hangi gözle izlediler georgi:önündeki topa koşmuyo orhan:tam bir amatör zaten gollerin 2 si onun adam kaçirmasi yüzünden adem:idare eder okan:3 top geldi üçüde gol oldu tam bir balon bize denizlispor resmen gömmüş arkadaslar bu kaleciyi

ugrass

Alıntı yapılan: sevdamsınsamsunspor - 06 Eylül 2009, 21:49:09
ben çok merak ediyorum bu yapılan transferleri hangi gözle izlediler georgi:önündeki topa koşmuyo orhan:tam bir amatör zaten gollerin 2 si onun adam kaçirmasi yüzünden adem:idare eder okan:3 top geldi üçüde gol oldu tam bir balon bize denizlispor resmen gömmüş arkadaslar bu kaleciyi

ne gerek vardı 13 tane topçu almaya al 4 tane saglam adam bak bu takım kafaya oynamıyomu..

5BrK5

millet kısacası çuvalladık bu haftanın özeti budur. .  :(

cembaba

Şirinlerle SBÇ arasında kavgadan haberi olan bilgisi olan varmı? Bu arada bu takım bu sene düşer.

kuzey55

1 maçla düşer demek doğru olmaz.takım kötü oynuyo belliki sorun var.bence sorun teknik ekipte...

KocumVolkan

elimde daha foto varda.. takım ısınırken takım stad dağ taş  gibi gereksiz gördüğüm resimler..

resim boyutları büyük olduğu için sayfa yapısını bozmasın diye link veriyorum..

Stad girşindeki sıra..

http://img197.imageshack.us/img197/2339/kalabalikk.jpg

Maraton trübünü üstten

http://img403.imageshack.us/img403/3804/maraton2.jpg

Samsunspor.biz Üstten görünüm ..

http://img215.imageshack.us/img215/3862/samsunsporbiztayfasi.jpg

berusa55

Şehre 21,30 gibi geldik geldik. Şimdi size ne anlatayım? Bu maçı tarif edecek kelimeler yok artık. Kötüydük, berbattık'lar yetmiyor bile.

Maç günü bir Ramazan günü. Ama buna aldırış etmeden gerek otobüslerle gerekse özel araçlarıyla Ordu'ya akan, bir maraton dolusu Samsunspor sevdalısı bunca insanı üzmeye ne hakkınız var be adamlar! İnsan o maraton tribüne bakınca oynayası yoksa da aşka gelir oynar. Ruhsuzluk, beceriksizlik diz boyu inanın. Karşımızdaki Mersin'in skora aldanıp iyi bir takım olduğunu sanmayın. Onlar sahadaki kötünün iyisiydiler. Kısacası Karabük maçındaki çooook büyük! olayların bedelini federasyon bize güzelce ödetmiş oldu. Bu takım Samsun dışında kazanamaz kazanamaz kazanamaz arkadaşlar! Samsun'da geçen sezonki gibi bir ritim tutturamazsak bu sezon geçen seneki kadar şanslı olamayabiliriz.

Bu arada www.samsunspor.biz forum üyeleri olarak çok güzel bir organizasyon daha gerçekleştirildi. Dönüşte Fatsa - Bolaman'da iftarımızı açtık. Bu güzel taraftarların, takımına gönülden bağlı insanların mutsuz edilmeye kimsenin hakkı yok. Aklınızı başınıza alın. Sezon başıyken dersler çıkarın. Yoksa gidişat hiç iyi değil!

cembaba

Alıntı yapılan: kuzey55 - 06 Eylül 2009, 22:11:28
1 maçla düşer demek doğru olmaz.takım kötü oynuyo belliki sorun var.bence sorun teknik ekipte...

Evet sorun ekipte, oturmadı.. ekipten önce sorun bence yönetimde sağlam olmadığı için yönetim bir güvensizliktir gidiyor. Ne olacak böyle hiç bilmiyorum :(

mimar55

genel olarak yavaş..... vurdunuz öldürdünüz adamlar ya herkes hata yapar...

seckin55

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Eylül 2009, 22:08:56
Şirinlerle SBÇ arasında kavgadan haberi olan bilgisi olan varmı? Bu arada bu takım bu sene düşer.
ne kavgası ya.bizimkilermi girdiler birbirine..yoksa staddaki kavgamıı

supernatural_55

Maçtan geldim eve ben böyle bi rezalet görmedim.Bekler bugün için hayal kırıklığıydı.Hele Adem sokaktan alınıp beke koyulmuş gibiydi bu kadar da ağır olunmaz ki kardeşim top kullanması gene hadi tamam ama hoca bu yavaşlıkla bu adamı 90 dk. oynattı buna diyecek söz bulamıyorum.Orhan da kötü ama Ademe nazaran daha iyiydi.Turgay maşallah adam 50 metre depar attı yetişemedi bıraktı adamı 2.golü öyle yedik.Adem zaten hatalıydı ofsaytı da bozdu.Oktay da çok kötüydü bugün.Anlamıyorum bu adamlar hiç çalışmıyolar mı?bitiyolar 70.dakikada resmen.
Hoca çok hatalıydı Sercanla Turgutun kesin bi torpili var ya bunlar rezalet resmen Turgut mal mal topu izliyo koşmadı hele bi pozisyon vardı kaleciden dönen topa iki adım şeyini kaldırıp gitmedi çok kötüydü çok Srcanla turgutu maçta görmek istemiyorum ben artık kanser olduk Turgut yüzünden gene bugün.

Son olarak olaylar çıktı yorum yapmak bile istemiyorum.Maç Orduda Ordu diye bağırdılar ve adamların bizi desteklediğini gördüm.aynı şeyi biz de Samsunda yapailirdik ne gerek vardı o kadar olay çıkarmaya,?Herkese yazık sonuçta.Banazlıyı gördüm yüzünden aşağıya kadar biber gazından kıpkırmızı yanmış suratı,cildi herkese yazık ama olan oldu fazla bişey söylemek de istemiyorum
Bu takım böyle devam ederse sonumuz çok kötü olur Hoca oyundan Giorgiyi çıkarıp Volkanı alıyo.Be adam Turgutu çıkar Volkanı çizgiye çek yapsın ortayı Gürcü de çaksın yani herkesi Turguta göre ayarladı biri oraya geçiyo Turgutta iş yok başka yere vs.
Ayrıca Murat deli gibi çabalarken Turgutun adamların arasına saklanıp Muratı nasıl izlediğini bu maçta da gördüm yazıklar olsun Sercan-Turgut defolup gidin kanser olduk be sizin yüzünüzden >:( >:( >:(

L$_Oznn

biz orda 45 dk baqırıoz sbc oturmus sankı sınema ızler qıbı mac ızlıo ordulular orduspor die baqırınca bizde tepkımızı koyduk sbc bize artislenıo !! orduluları bıze karsı koruo bundan kavga cıktı ıste