Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

Oflu

Alıntı yapılan: samsuna - 06 Eylül 2009, 20:04:06
en fazla can ulun sevindi yaramaz adi adam keremden bile fazla sevinde yazıklar olsun buna verdiğimiz emeğe yazıklar olsnı adi adam yakıştı mı sana zaten kendisine de söyledim gayet net duydu sesimi baktı baktı ****** oldu gitti yaramaz

Bende olsam, bende sevinirim. Yönetimin yaptigi lavukluklara böyle karsilik verdi adam. Kendi derdine düsmüs Can, Raciyi, Hakkiyi mi düsünecek???

seckin55

şimdi geldik maçtan..allah belasını versın bole takımın..bu kadar ruhsuz bir takım olur mu?..rezil olduk..transferler balon..ne adem ne  orhan ne okan bu takıma yarar saglar.hepsi hikayee...kondisyonu olmayan adamı 11 de oynatıyo..turgut hala geceen seneki mal turgut..sercan piyasada yok.oktay desen kendi halinde bişeler yapmaya çalışıyoo.yazık yazıkk.bole transfer yapılmaz...

sersa

seckin55

sabır mabır kalmadı arkadaşlar...her sene bi onceki sezonu arar olduk artıkkk..aramıcamız topcuları arar oldukk..volkan ve omur yedek başladı..mubarek omuru 90 dakika ısındırdı kale arkasında yazık ya..gobekte tek top yapan omur vardı onuda oyuna almamışşş..nası bi hoca..turgutu ısrarla 90 dk oyunda tuttu..bu hocadan da bi boo....... olmaz yaa...herşey hıkaye..basının şişirmesiii..

55lii

bizimkiler mersinlilerin otobüsünü taşlamış.mersinliler emanetlerle saldırmış ağır yaralılarımız var. :-\

55Melek55

ne oldu can ayar cekmis hane imparatodu kimilerine göre yine ben hakli cxikdim...terbiyesz can yedin ekmek sehrine insan terbiyesizlik yapar mi`?

ah be ismail aga senin eserin ne haller düsdü,,,nerdesiniz ey ismail baskan sahip cik gemi batmadan.....

red_white

Alıntı yapılan: 55lii - 06 Eylül 2009, 20:40:04
bizimkiler mersinlilerin otobüsünü taşlamış.mersinliler emanetlerle saldırmış ağır yaralılarımız var. :-\

bu konu hakkında net bilgisi olan varmı arkadaşlar

55Melek55

turhan hoca allahini seviyorsun istifa et

bu is sana kalin geldi...yapamicaksin....en iyisi yol yakinken ayrilmak....

söyle tasakli bi hoca getirelim....

estalpi

Yine hüsran Yine Hüsran... Maalesef yine Yenildik.Yendik deseler inanmayıp tvden skora bakar olduk.Koskocaman Samsunspor bu hallere düşermiydi.Mersin İdman Yurdu kimdir bu takım yaaaa nedir.Veya bank asyadaki diğer takımlar eti ne budu ne geçmişi ne geleceği ne.Ama adamlar işin ciddiyetinde bilerek vaktinde transfer yapıyolar.Takıma göre hoca getiriyolar.Biz ise Lig başladı boşta kalmış nekadar BALON topçu varsa hepsini 1 günde aldık.Ben balon topçu olsam hiçbir takımla anlaşmam bedavaya beklerim derimki içimden nasılsa Samsunspor lig başlarken balonları alıyor.paramıda alırım yatarım aşağa neden takımda disiplin yok.Yönetim yok.Hadi bunlar yok ADAM GİBİ hoca yokkkkk.
Kimdir bu Hoca:geçen sene küme düşmüş takımın Hocası Güngörenin.Bu hocayla süper lig ölemiiiiiii.
Birde haber yapmaışlar yok hoca 1.amatörden almış 3.lige çıkarmış.2.ligden almış bank asyaya çıkarmışşş...vayvayvay.
Samsunsporun en büyük hatası Teknik ekipteki hatalar takım yoksa yönetim yoksa orda disiplinli işi bilen hocayla bakınneler olurdu.Takım hocayı dinlemiyor... Ruhsuz oynuyor.

red_white

bizi mersin gibi çapulculara rezil ettiniz  >:(

Alıntı sahibi: 55lii üzerinde Bugün  20:40
bizimkiler mersinlilerin otobüsünü taşlamış.mersinliler emanetlerle saldırmış ağır yaralılarımız var.

bu konu hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar

55Melek55

evet hocayi takan yok...isa bile  takmiyor yakinda turhan yol verirler yerine isa gelir......nasil belese ucuz

seckin55

Alıntı yapılan: red_white - 06 Eylül 2009, 20:48:09
bu konu hakkında net bilgisi olan varmı arkadaşlar
o nerden çıktı şimdi...allah korusun

celebi

öyle birşey yok yyaralanmalar falan taşlama olmuş ufak çapta birşey fakat yaralanma falan yok.

estalpi

ARTIK KARADENİZDE ŞEKLİMİZ BİLE KALMAMIŞ.Önceden Samsunspor Orduda Giresunda Amasyada Tokatta maç yapacak ve o stadyum boş kalacaktı ölemiiii.... Gülerlerdi adama.O şehrin insanı Samsunspor maça buraya gelmiş die koşarlardı stada.şimdi Orduda maç var tribünler bomboş.kimi seyredeceklerki.Sercanımı,oktayımı,turgutumu...isimler bak... Biz İsayı falan istemiyoruz Adam gibi hoca istiyoruz.Öyle bir adam getirsinleki tek eliyle Türbünlere bile hakim olsunnn... Geçen hafta 3 sandalye atıldı sahaya maçımız başka sahaya alındı.Görecez izleyecez başka kimlere bu cezalar verilecek.
Benim en büyük izlenimim takımda büyük bir otorite boşluğu var...

seckin55

maçta bir grup ordu taraftarı bizim aramıza girdi ve tam şirinlerin yanında ordu diye bagırmaya başladı..bi kaç kişi uyardı ama hiç aldırış etmedıler.bizimkiler hemen kafa goz daldılar ordululara...buyuk bi kavga çıktı tribunde..hiç olmadık yere ortam gerildi..çevik kuvvet biber gazı sıktı ve ciddi yaralanlar oldu.ozelllikle şirinlerin başı banazlı..ben bizim taraftarlarımızı kınıyorum..hele ki o uçar kafayı atan kimse artık..ayıptır yazıktır..resmen adamın sırtına kafa attı ve kaç basamak aşaga duştu ordulu.. o adamın beli kırılsa bi yerine bişe olsa onun bedelini nasıl oduceksiniz acaba..artık TARAFTAR PLATFORMUMUZU değiştirmeliyiz...