Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

BekiRcaN_5s

5BrK5

umutsuzluğa kapılmayın dicem ama kapılabilirsiniz artık bende umudu kestim bu takımdan yazıklar olsunnnn. . . :( >:(

furkan5534

Alıntı yapılan: 5BrK5 - 06 Eylül 2009, 18:02:09
umutsuzluğa kapılmayın dicem ama kapılabilirsiniz artık bende umudu kestim bu takımdan yazıklar olsunnnn. . . :( >:(

Aynen dediğin gibi wallaaaa >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

furkan5534

Yazık oldu gene her sene aynı şeyleri yaşayıp duruyoruz yeter ya yeterr :-[ :-[ :-[ :'(

celebi

bundan sonra galibiyet alıncaya kadar bu takımı takip etmeyeceğim YAZIKLAR OLSUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNN >:( >:( >:( >:( >:(

cembaba

keşke düşsseydik geçen sene hiç değilse borcumuz kalmazdı... Böyle yönetimle olmaktan daha iyidir.

Meteor

Alıntı yapılan: celebi - 06 Eylül 2009, 18:07:47
bundan sonra galibiyet alıncaya kadar bu takımı takip etmeyeceğim YAZIKLAR OLSUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNN >:( >:( >:( >:( >:(

hehe celebı abı takıp etmeden nasıl ögrenceksın macın durumunu sonucunu... :D

55ertan

bu takimada yenildiysek farkli bide.
bizim isimiz bitikdir

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Eylül 2009, 18:31:26
keşke düşsseydik geçen sene hiç değilse borcumuz kalmazdı... Böyle yönetimle olmaktan daha iyidir.

Süper ligdeykende öyle demiştik,hatta şehre heycan gelir,kafaya oynayan bir takımın maçlarını izlemek kaybettiğimiz heycanı bize geri kazandırır,bu arada genç oyuncular monte edilir,şampiyon olarak süper lige geri döneriz diyorduk.Rahat batmış anlaşılan.Halimiz ortada,şu bank asyadaki son 4 seneye bak,bir lig daha düşmek bize yıllar kaybettirir..

ali ihsan

Yeni transferler takıma katkı yapmazsa bu takım düşmeye adaydır dedik.Yeni alınanların takıma uyumu ve fiziki durumlarının düzelmesi için gerekli olan zamana kadar sıkıntı yaşayacağız.Defansımız çok kötü ilk 3 hafta itibariyle.Hocanın bu bölgeye alınan isimleri acilen hazırlaması lazım.
Oyunu rakip sahaya yıkacak,oyunu soğutabilecek ve yönlendirecek adamımız yok ve bu büyük eksiklik.Hiç seyretmedim ama İlhan Ummak için olumlu şeyler söyleniyor,inşallah ilaç olur bize.
Volkan bu  sezon ki haliyle bu takımda banko oynar.Sercan'a veya Turgut'a tanınan şans artık Hakan Akman'a fazlasıyla tanınmalıdır.

_samsunspor_

bu hoca bu işten anlamadıga gore, transferlerde bi işe yaramaz herhalde..çünkı yarısından cogu onun ıstedıgı oyuncular.

red_white

samsuna

en fazla can ulun sevindi ******* adi adam keremden bile fazla sevinde yazıklar olsun buna verdiğimiz emeğe yazıklar olsnı adi adam yakıştı mı sana zaten kendisine de söyledim gayet net duydu sesimi baktı baktı ****** oldu gitti *******

atakan

Alıntı yapılan: _samsunspor_ - 06 Eylül 2009, 19:03:15
bu hoca bu işten anlamadıga gore, transferlerde bi işe yaramaz herhalde..çünkı yarısından cogu onun ıstedıgı oyuncular.
anlaşıldı..hoca demeye başladık yine.ne alakası var.hangi iş düzgün yapılmışta sorun hocada.

55cem55

vallahi skora bakarken artık o kadar normal geliyorki yenilgi lafı o kadar alıştırdılar ki 4 yıldır alıştık 23 yasındaydım 27 yasına geldim..ne aşktan yüzüm gülüyor ne samsunspordan hepsimi hüsranla biter...