Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

bluegreen55

İngiliz futbolu oynadık 3 haftada 8 yedik ama 4 attık
ala ala 1 puan aldık

mimar55

europe_55

Herkese hayirli iftarlar.
Moralim resmen sifirin altina düstü.  >:( :(

King Of The North

Taraftara yazık oldu,gene cefayı çeken Ordu'ya düşünmeden giden taraftarımıza oldu.
Neyse orucumuzu daha fazla zedelemeden ayrılmak lazım siten şimdilik,herkese iyi iftarlar...

alperen

benim anlamadığım karabük maçındaki en iyi 2 oyuncumuz volkan ve ömür niye yedek çıktı.sercanın ne işi var ilk 11de

onur 55

cezayir55

kuzey55

formda bir ilhan ummak bu işi görür.volkan ve ilhan ummak yanında murat ve oktay.ileride hakan akman kesinlikle oynamalı.defans ne olacak bilmiyorum aldıklarımız da bi halta yaramıyo anlaşılan.şu can özügr ve hakan hacıbektaş nasıl acaba?

mimar55

herkese hayırlı iftarlar ama samsunsporlu futbolculara zorla bu forumdaki yazıları okutmak lazım herkesi üzmek işte bu kadar kolay

alperen

off ulan offf şu haftasonlarım ne zaman mutlu bitcek

55Melek55

gaziosmanpasali...ben bu isleri iyi biliirm tsk ederim sana bana katildin icin...

futbolu ruhundan iyi anlarim

herzaman kes u lan diyen antrenörler is yapar,,futbolcuara yüz vermiceksin...

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 06 Eylül 2009, 17:51:38
İngiliz futbolu oynadık 3 haftada 8 yedik ama 4 attık
ala ala 1 puan aldık
hay azını öpeyim

cezayir55

beşinci hafta kocaeliyle istifa eder hoca ondan sonra 10culuk 15cilik arası oynarız

kuzey55

bu arada sercanı oyunda tutup volkanı kenarda oturtan hakanı kesip formsuz ademe şans veren hoca bi numara bilmiyo demektir.chelidze ve turhan hoca hayal kırıklığı oldu bizim için.düzelirler mi hiç sanmıyorum.

celebi

alayınızı.........................................