Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

eLLis

Arkadaşlar olay olmasın lütfen son bi kocaeli maçını izleyeceğim zaten yine kapanmasın saha  :)

SmSnLee

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Eylül 2009, 21:15:47
otobüs kaldırmayacaklar kesinlikle ..

Yani herkes kendi imkanlarıyla gidecek.İyi napalım.Birde yarın benim dersane sınavı var saat 12 de bitiyor.Nerden Ordu'ya araba kalkıyor meydandan bildiğiniz bir yer var mı?

red_white

tahminimce her saat araba vardır net yerini bilmiyorum ama

samsunsporulan

akıncılar 15 fidangör 12 kişi şimdi gelelim desteğe 6 kişi gitse fidangörden antebe geriye 6 kalır o 6 kişide gelse ne olur gelmese

SmSnLee

Ya arkadaşlar zaten ordulular gelse bile stadda kalabalık yapmaya yarar.Bizi asıl ilgilendiren kaç samsunlu olacağı.Benim tahminimce 500-600 samsunlu olur ne yazık ki.

europe_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 05 Eylül 2009, 18:10:58
Herkez değil la cahiller herkes...

Bu Fidangirl denen grup gitsin önce Orduspor'u desteklesin. 15-16 kişiden oluşan bir şebelek topluluğu.

Çok lazımdınız Fidankızlar, gidin de deplasman yapın.

Gozgoz abi yine son noktayi koymus...
Fidangirl  ;D ;D

HoliganSamSunLu

seckin55

Alıntı yapılan: SmSnLee - 05 Eylül 2009, 23:22:50
Yani herkes kendi imkanlarıyla gidecek.İyi napalım.Birde yarın benim dersane sınavı var saat 12 de bitiyor.Nerden Ordu'ya araba kalkıyor meydandan bildiğiniz bir yer var mı?
her saat başı otogardan otobus kalkıyor orduya, çevre yolundan beri belediye evlerinden geçerek ordu ıstıkametine dogru gıdıyor..meydan dan felan geçmiyor

OrduluGencliq

Benim yazacağımı amsterdamlı nickli arkadaş yazmış zaten teşekkür ediyorum.
yarın ki maçta başarılar samsun a

SmSnLee

Alıntı yapılan: seckin55 - 06 Eylül 2009, 01:39:51
her saat başı otogardan otobus kalkıyor orduya, çevre yolundan beri belediye evlerinden geçerek ordu ıstıkametine dogru gıdıyor..meydan dan felan geçmiyor

Yarın sınavdan 12 de çıkacağım.Oradan otogara geçip otobüsün gelmesini bekleyip Ordu'ya gideceğim.Hadi bunlar tamam diyelim de çıkışta ne yapcam.Ordu'yu bilmem.Nerden otobüse binip tekrar Samsun'a gelcem.Sahuru bulur heralde.Ben vazgeçtim arkadaş.Yazıklar olsun yönetime.Lan az bakında örnek alın diğer yönetimler ne yapıyor
-Mersin'e 4 otobüs kulüp veriyor.
-Giresun'dan İstanbul İnönü Stadına 2 otobüs veriliyor.
-Amatör küme takımı Ereğlispor yarın oynayacağı maçta 2.000 forma dağıtıyor.

Bizim yönetim varsın uyusun.Hadi anlarım para yok.Meydandan araba kaldırsalar stada götürüp maç çıkışı tekrar getirseler yeminle 20 TL vermeye razıyım.Hem Samsunspor kazanır.Ama onu bile düşünemez bizim yönetim.

55JNR55

kardeşim oraya geldikten sonra samsun'a dönecek çok adam var sora sora bağdat bulunur demişler sen gel maça ordu için otobüse bindiğinde sor şoför'e dönersin samsuna...

ali ihsan

Alıntı yapılan: SmSnLee - 06 Eylül 2009, 02:28:20
Yarın sınavdan 12 de çıkacağım.Oradan otogara geçip otobüsün gelmesini bekleyip Ordu'ya gideceğim.Hadi bunlar tamam diyelim de çıkışta ne yapcam.Ordu'yu bilmem.Nerden otobüse binip tekrar Samsun'a gelcem.Sahuru bulur heralde.Ben vazgeçtim arkadaş.Yazıklar olsun yönetime.Lan az bakında örnek alın diğer yönetimler ne yapıyor
-Mersin'e 4 otobüs kulüp veriyor.
-Giresun'dan İstanbul İnönü Stadına 2 otobüs veriliyor.
-Amatör küme takımı Ereğlispor yarın oynayacağı maçta 2.000 forma dağıtıyor.

Bizim yönetim varsın uyusun.Hadi anlarım para yok.Meydandan araba kaldırsalar stada götürüp maç çıkışı tekrar getirseler yeminle 20 TL vermeye razıyım.Hem Samsunspor kazanır.Ama onu bile düşünemez bizim yönetim.

Siteden gidecek olanlarla irtibata geç.Yardımcı olurlar sana ...

SmSnLee

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 06 Eylül 2009, 02:32:43
Siteden gidecek olanlarla irtibata geç.Yardımcı olurlar sana ...

Artık herkez hazırlıklarını yapmıştır.Sanmam ki boş yer olsun.Dün bir taraftar grubuyla gidecektim irtibata geçtim saat 11 de gel dediler.Bugün öğrendim ki yer kalmamıs.Sen yinede 10 gibi gel bi çaresine bakarız diyorlar.Şimdi sınavı ekip gitsem Ordu'ya gidemedikten sonra ne işe yarayacak.Artık bakacaz çaresine yarın.

samsunsporulan

Alıntı yapılan: SmSnLee - 06 Eylül 2009, 02:39:23
Artık herkez hazırlıklarını yapmıştır.Sanmam ki boş yer olsun.Dün bir taraftar grubuyla gidecektim irtibata geçtim saat 11 de gel dediler.Bugün öğrendim ki yer kalmamıs.Sen yinede 10 gibi gel bi çaresine bakarız diyorlar.Şimdi sınavı ekip gitsem Ordu'ya gidemedikten sonra ne işe yarayacak.Artık bakacaz çaresine yarın.

ne sınavı bu

Kais

2 sene önce ordu deplasmanında adamlar önce çiçek verdiler sonra ne oldu anlayamadan bir dünya küfür yedik.şimdi destekleme olayıda aynı işe dönmesin de başka bir şey istemiyorum.