Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

eLLis

İsterse yarım otobüs gelsinler 5 otobüs olursak yarım otobüs gelen mersine helal olsun derim

Jnr.Serkan

beşnumara

Alıntı yapılan: eLLis - 05 Eylül 2009, 16:26:03
Mersinin yeni forveti emo oynamayacakmış sanırım tek forvet çıkacaklarmış.

bu futbolcunun adı mı emo tarzı mı emo ;D eğer tarzı emo ise salın çayıra otlansın :D

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Eylül 2009, 16:51:13
Mersin 3 otobüs hayatta gelemez ...

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 05 Eylül 2009, 16:51:51
15 saat yol çekemezler
siz onları tanımıyorsunuz. fazla kişi olacaklarını düşünmüyorum  ama saat mesafe önemli değil

SmSnLee

Fidangör'ün Açıklaması
06.09.2009 Tarihinde Oynanacak Olan Samsun-M.İ.Y Maçında İki takımda desteklenmeyecek maçı izlemek için Ordusporlu olarak isteyen orda olacak bu maçla ilgili herhangi bi organizasyon FİDANGÖR olarak yapılmayacaktır..
Not:Geçmişte Samsunlular bizi destekledi diyecek olanlar olabilir Samsun-Ordu maçında yaptıklarından sonra keşke desteklemeselerdi herkez unutur FİDANGÖR unutmaz..

Mersin İdman Yurdu'nun Samsunsporla Ordu'da oynayacağı maç için 4 otobüs kalkıyor.Bu akşam saat 8 de kalkacak otobüsler için ücret alınmayacak.

ŞİMDİ DESTEK ZAMANI

Kırmızı Şeytanlar zorlu Samsunspor maçı için Orduya çıkarma yapmaya hazırlanıyor.Dernekten yapılan son açıklamaya göre bu akşam saat 8de kalkacak otobüsler için ücret alınmayacak.Forma yada Kırmızı Lacivert giyinen herkesin dernekte olması istenirken sadece bir otobüslük yer kaldığı öğrenildi.
Kaynak http://www.sporajans.org/modules.php?name=News&op=NEArticle&sid=619

Görülmüş olduğu gibi Mersin 4 otobüs geliyor ve otobüsler ücretsiz.

eLLis

Valla fidangör denen grubun eti ne butu desteklemek isteyen ordulu gelir izler gider fidangörün demesiyle olmaz neyse kimsenin desteğine ihtiyacımız yok hangi ordulu bizim gibi bağırabilirki zaten boş kalabalığı ne yapalım mersinliler 2 3 otobüs gelecektir yinede kimse 15 saat yol muhabbeti yapmasın mersin geliyosa bizim 33 gitmemiz gerekir herkez bunu düşünsün bence.

5BrK5

Alıntı yapılan: SmSnLee - 05 Eylül 2009, 17:32:57
Fidangör'ün Açıklaması
06.09.2009 Tarihinde Oynanacak Olan Samsun-M.İ.Y Maçında İki takımda desteklenmeyecek maçı izlemek için Ordusporlu olarak isteyen orda olacak bu maçla ilgili herhangi bi organizasyon FİDANGÖR olarak yapılmayacaktır..
Not:Geçmişte Samsunlular bizi destekledi diyecek olanlar olabilir Samsun-Ordu maçında yaptıklarından sonra keşke desteklemeselerdi herkez unutur FİDANGÖR unutmaz..

Fidangörü salla bu takım onlara kalmadı hala bunları dost bilen samsunsporlular var ben ona üzülüyorum. . bu form da mesaj atmıştım  burda yazan yetkili bi abi bişe demişti abi bunu inşallah okur. .

Mersin İdman Yurdu'nun Samsunsporla Ordu'da oynayacağı maç için 4 otobüs kalkıyor.Bu akşam saat 8 de kalkacak otobüsler için ücret alınmayacak.

ŞİMDİ DESTEK ZAMANI

Kırmızı Şeytanlar zorlu Samsunspor maçı için Orduya çıkarma yapmaya hazırlanıyor.Dernekten yapılan son açıklamaya göre bu akşam saat 8de kalkacak otobüsler için ücret alınmayacak.Forma yada Kırmızı Lacivert giyinen herkesin dernekte olması istenirken sadece bir otobüslük yer kaldığı öğrenildi.
Kaynak http://www.sporajans.org/modules.php?name=News&op=NEArticle&sid=619

Görülmüş olduğu gibi Mersin 4 otobüs geliyor ve otobüsler ücretsiz.

fidangörde kim ???   :P   desteklemezlerse kesin kaybederiz. .

5BrK5

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Eylül 2009, 17:41:00
Ayıdan post Ordulu'dan dost olmaz ..

helal abi ama bana 4-5 gün önce böle dediğim için bişe demiştin zannedersem sendin  hani bende demiştim kar yağan maçta samsun kümeye dediler  sen dedin  karadenizli dosttur yine diyorum hikaye. .

Jnr.Serkan

4 otobüs gelirler.4 otobüs tıklım tıklım gelmek var bide 4 tane yarım otobüsle 15 20 kişi rahat gelmek var...

SmSnLee

Zaten adamlar kendi rakiplerini ne kadar destekler orası ayrı bir konu.İçinde o desteklemek şevki yoksa nasıl destekleyeceksin ki?

SmSnLee

Acaba otobüslerini yönetim falan mı kaldırıyor?

Anlamadım gitti Mersin bu paraları nereden buluyor arkadaş.Geçen senede Samsun BK ve Mersin B.B arasında ki rekabette adamlar sırf bizi maddiyattan geçtiler.Ayıptır günahtır ya.

red_white

yahu gözünüzü seveyim fidangör kim ? grupmu bide açıklama yapıyolar düne kadar kim ne olduğunuzu bile bilmiyodu ki şuandada eminimki çoğu kişi bilmiyor görende gerçekten adam akıllı birşey zanneder hee

OrduluGencliq

akıncılar ile sbç dosttur. fidangör ü daha önceki yazım da da demiştim, her önüne geleni taşlar kocaeli gelince sakarya, sakarya gelince kocaeli diye bağırırlar. akşam yazılanlara da cevap vermeye çalışacağım

Ollivanders

orduya guven olmaz ... 2-3 gun once neler deniyordu simdi ne diyyorlar. Pes bea abi arkadasin dediği gibi kesin kaybederiz desteklemeyeceklerse

Amsterdamli

Bi Fidangor oyle dedi diye butun Orduya mal etmemek lazim.

Bu yazida morbeyaz.net sitesinden.

SAMSUNSPOR maçı Ordu'da !

Samsunspor aldığı saha kapatma cezası nedeniyle Mersin İ.Y. maçını Ordu'da oynayacaktır.

SAMSUNSPOR Kulübünün, 23.08.2009 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 1 MAÇ SAHA KAPAMA CEZASI ile cezalandırılmıştı.

Sahası 1 maç kapalı olan Samsunspor hafta sonu yapacağı Mersin İdman Yurdu maçını Ordu 19 Eylül Stadyumunda seyircili olarak oynayacaktır.

Samsunspor-Mersin İdman Yurdu karşılaşması 06 Eylül 2009 Pazar günü saat 16:00'da başlayacaktır.

Tüm Orduspor Taraftarlarını Samsunspor'a destek vermek üzere pazar günü karşılaşmaya bekliyoruz