Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 04 Eylül 2009, 23:28:34
Maç taktiğini açıklıyorum. Futbolculara maçın Ordu'da olduğu söylenmeyecek. Maç samsun'daymış gibi daranılacak. Kimse çatırmayacak. Çaktıranın ağzı burnu kırılacak. Maçı Samsun'da sana topçular da Mersin'i 3-1 yenecek.

vAr mı itirazı olan?

Neyi çaktırmıyoruz? Maç zaten Samsun da  ;D

kaptan 55

samsunmania

Alıntı yapılan: Orduluyuz1967 - 04 Eylül 2009, 19:28:08
İnş Samsunspor Kazanıcak Karadenız yerıne saymağı bırakıp ust sıralara oynıcak.

Temennin için teşekkürler kardeşim.
Zor bir maç ama kazanacağımızı düşünüyorum. Yeni transferlerle takımda müthiş bir rekabet ortamı doğdu. Şu uyum sürecini en az hasarla atlatabilmemiz açısından çok önemli bir müsabaka oynayacağız.
Serhat Güller yönetimindeki Boluspor'a şansımız bir türlü tutmadı. İnşalah M.İ.Y açında bu şanssızlık zincirini de kırarız.

5BrK5

orduda inşallah ev havası oluşur. . hem türkiye hem samsun kazansada bi haftamız mutlu geçse. .

SmSnLee

Duyduğuma göre kulüp araba kaldırmıcakmış.Yani gidecekler kendi imkanlarıyla gidecekmiş.Zaten kombinelerde geçersiz.Yakışır Samsunspor Yönetimine.Cefayı çeken biz sefasını süren onlar.Zaten ilk 2 maçta 1 puan almışız.Bu maç dönüm noktası ancak yönetim öyle görmüyor demek ki.Zaten maça gidenler 2 sebepten ötürü gider.Birincisi  her ne olursa olsun her daim peşindeyiz diyenler diğer grup ise Kerem'e sövüp Can'ı bağırlarına basmaya gidenler.Birde her ikisi var.O da ben olsam gerek ;D

serce055

lütfennn eğer haberiniz varsa söyleyin
maç samsunda değilmi  eğer samsunda değilse inşallah istanbuldadır

samsunsporulan

or
Alıntı yapılan: serce055 - 05 Eylül 2009, 04:46:22
lütfennn eğer haberiniz varsa söyleyin
maç samsunda değilmi  eğer samsunda değilse inşallah istanbuldadır

orduda

O.YILMAZ

Aleyhimize gerçekleşen durumlara rağmen almamız gereken bir maç. Mutlaka alırız diye düşünüyor ve inanıyorum.

King Of The North

Bugün içimden bir ses 4-0 alırız dedi nedense tüm hafta karamsar olmama rağmen.

kaptan 55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 05 Eylül 2009, 11:34:38
Bugün içimden bir ses 4-0 alırız dedi nedense tüm hafta karamsar olmama rağmen.
inşallah kardeşim.

ErkÇay55

Tüm taraftarımızla Yarın Ordudayız.Takımımız sonuna kadar destekleyip,yüzümüz gülsün.HERŞEYE RAĞMEN İLLEDE SAMSUNSPOR...

kumköylü ahmet

macin naklen yayini varmi cunku o saatde baska mac yok olabilir diye dusunuyorum?

celebi

kumköylü ahmet

samet haci