Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

emre

King Of The North

Bu maçı kazanamazsak maç kazanamama stresi başlayacak bu sefer,deplsaman fobisini de hesaba katarsak kesin kazanmamız gereken bir maç.
Saldırsana saldırsana Samsunspor,adımızı Süper Lige yazdırsana Samsunspor.

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor yönetimi kombine kartların Ordu'da geçerli olmayacağını açıkladı.

Yöneticiler, cezamız nedeniyle Ordu'da oynayacağımız Mersin İdmanyurdu müsabakasında hiç bir kombine kartın geçerli olmayacağını belirtti. Bu konuda taraftarların mağdur olduklarını ama bunu gidermek için çalıştıklarını belirten yöneticler, bilet fiyatlarında indirime gidileceğini belirttiler.

Yönetimin kombineler konusundaki tutarsızlıkları ve adeta kulüpten kombine alanları buna pişman eden uygulamaları kombine sahiplerince eleştirildi. Kombinesi olan taraftarlar, "biz Ordu'da da olacağız, parasını verip biletimizi de alırız, yeter ki Samsunspor'umuz başarılı olsun ama bu uygulamalara da artık gülerek bakıyoruz"

www.samsunspor.biz

YaşarDoğu

İnanmak istemeyip kulübü aradım ve Erkut Tutu barkod sisteminin orda geçerli olmadıgını oranın yetkililerininde bunu kabul etmediğini söyledi.

Bu kadar bayağılık olmaz.yazıklar olsun...

Kaptan

04 Eylül 2009, 12:04:35 #169 Son düzenlenme: 04 Eylül 2009, 13:37:28 Amsterdamli
bunlar akadar adi, adamlar görmedim ulan kockafalar o zaman bize niye kombine aldırttınız .sizden birşey olmaz.adi komandite beyinsizler..ramazan ramazan günaha soktunuzlan beni.pislikler

YaşarDoğu

AlıntıMersin İY'de puan hesapları!
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Mersin İdmanyurdu'nda, Samsunspor karşısında puan almanın hesapları yapılıyor.
Futbol şube sorumlusu Mustafa Ağaoğlu, yaptığı açıklamada, sezona Boluspor ve Adanaspor karşısında aldıkları 2-1'lik yenilgilerle başladıklarını, şansızlıklarını yenebilmek için Samsun deplasmanından puan almak istediklerini söyledi.

Samsunspor maçına çok iyi hazırlandıklarını belirten Ağaoğlu, yönetim, teknik heyet ve futbolcuların birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenip puan almaya odaklandığını ifade etti. Ağaoğlu, şunları kaydetti:
''Lige kötü bir başlangıç yaptık. Deplasmanda Boluspor'a, kendi sahamızda ise Adanaspor'a aynı skorla 2-1 yenildik. Art arda gelen beklenmedik yenilgiler, takımda moral bozdu. Ancak Mersin İdmanyurdu, köklü bir kulüp. Alınan 2 yenilgi ligin sonu değil. En kısa sürede toparlanarak, gerek deplasmanda, gerekse iç sahada puan almamız gerekiyor. Bu nedenle, pazar günü deplasmanda kötü gidişe dur demek istiyoruz. Sahadan puan ya da puanlarla ayrılan taraf olmak istiyoruz.''

Teknik direktör Serhat Güller ise futbolcularının gerek Boluspor, gerekse Adanaspor karşısında sergiledikleri oyundan memnun olduğunu söyledi.

Güller, ''Koşan, mücadeleden yılmayan ve yerine göre de üst üste pozisyonlara giren oyunculardan kurulu bir takımız. Ancak, futbolcular son vuruşlarda etkili değiller. İnanıyorum ki Samsunspor maçında, alacakları bir galibiyet ya da beraberlikle kötü gidişe dur derler. Samsunspor'dan korkmuyoruz ve kazanmak için sahaya çıkacağız'' dedi.

Jnr.Serkan

babasamsunlu

sBc-55

Alıntı yapılan: Vatan55 - 04 Eylül 2009, 14:04:11
mrb arkadaşlar bu arda dün sonuçlanan tahkim kurulu kararın da değişiklik olmadı ve macın oynanacağı yer ordu 19 eylül olarak acıklandı tekrar tekrar yazmaya grek yok

;D  ;D  ;D vatan yinemi sen  ;D

Kaya

Alıntı yapılan: Vatan55 - 04 Eylül 2009, 14:04:11
mrb arkadaşlar bu arda dün sonuçlanan tahkim kurulu kararın da değişiklik olmadı ve macın oynanacağı yer ordu 19 eylül olarak acıklandı tekrar tekrar yazmaya grek yok

tamam vatan maçın ordu da oldunu tekrar tekrar yazamaya gerek yok katılıyorum sana  ;D :P

sBc-55

SBÇ Olarak 1 otobüs orduya gidiyoruz.otobüs sayısı 3 e çıkabilir tam belli değil..

Tribün_ali

Mahellemden 1 minibüs kalkıyor 10 kişilik benim durumum kritik gelecek olanlarda yaşları 30 ve 40 arası evli iş güç sahibi insanlar eski fanatik samsunsporlular bu alacaz başka yolu yok

SmSnLee

Alıntı yapılan: emre55 - 04 Eylül 2009, 10:17:04
müjdee!!yeniyoruz mersini ;D bu gece rüyamda gördüm 2-0 ilk gol turgut tan(rüyamda bile topa vurdu top dısarı cıkıyorken ya oktay ya da savunmadan birisine çarptı ii göremedim :P öyle gol oldu) ikinci gol dk 78 oktay ceza dahası içinden düzgün sağ köseye vuruyor(hatta top içeri girip dısarı cıkıyordu hakemin golü vermesi için çok bağırdım :D)...

Rüyaların tersi çıkar derler :D İnşallah bu sefer alacaz ama.Tahminim 3-2

özkan

holigan5565

arkadaşlar bu sahaya koltuk şişe atma huyundan ne zaman vazgeçcez hadi 1 maç orduda neyse çok da önemli değil ama takımın parası yok dünya kadar para cezası yapmayalım ya bu adamlara engel olalım bu takıma yazık bişey atınca i...e hakemler kararı değiştiriyomu
ayrıca mersin maçında site nin haberinde verilen kadro doğruysa takımda 1 tane defansif orta saha yok bu bize sıkıntı olur .bir de turgay kenanla dafansın göbeğinde ne kadar iiler hala hoca vazgeçmemmiş halbuki bu defans 2 haftada 5 gol yedi hakkımı ilaç olur yeni gelen oyuncularmı bilmem ama buda kafa kurcalıyo
yinede karabük maçınadaki iştahla oynarsak mersin sahadan çıkamaz.
bu büyük taraftara şampiyonluk yakışır