Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

onur 55

beyler otobus kaldırmasalar bıle o maca gıdılecek.valla bır gun onceden cıkarım yuruyerek yıne o maca gıderım.

onur 55

bu solenı kacıramam valla.bıze ceza bıle verseler farketmez.

L$_Oznn

stad 2 takım taraftarları ıcın 2 ye mı ayrılcak yoksa ustunluk bızde mı olacak ?

berusa55

Ev sahibi takım biziz L$ kardeşim. Deplasman seyicisine tüm stadın %5 i kadar kontenjan sadece.

Donbay

ajansporda bi arkadaş ordu taraftarlar birliğinin  samsunspora destek vereceklerini yazmış ... ne kadar dogru bilemem...bence gerek yok biz kendimize yeteriz.... 52 pazar gunu 55 olcak :D

Orduluyuz1967

arkadaşım boyle postlara gerek yok  . ıkı taraftanda 3-5 kendını bılmeznı yuzunden suanda aramız kotu olsada orada olup samsunlu kardeslerımıze destegımızı verıcez.Umarım Eskısı gıbı dostane gecer maclarımız.

Mehmetcan

Sioux

Ordunun kendini affettirmesi ve dostluk adımları atması için ilahi bir şans oldu. Takım elbiseyle ya da fbgsbjk formalarıyla gelecek değiller ya kardeşim :) varsın formalarıyla gelsinler. zaten çok kalabalık olmazlar, girsinler aramıza, affedelim.

Orduluyuz1967

vallahı antepe gıtmeyen tayfa orada olacak.Formalarımızla atkılarımızla destegımızı verırız dıye dusunuyorum ama affetme mevzusunu  cok yanlıs dusunuyorsun oyle bısey olamaz affettırme gıbı . Her ıkı taraftada hatalı olanlar vardı 3-5 kısıyı butun sehıre yıkmak olmaz.

berusa55

Alıntı yapılan: Orduluyuz1967 - 03 Eylül 2009, 23:29:17
vallahı antepe gıtmeyen tayfa orada olacak.Formalarımızla atkılarımızla destegımızı verırız dıye dusunuyorum ama affetme mevzusunu  cok yanlıs dusunuyorsun oyle bısey olamaz affettırme gıbı . Her ıkı taraftada hatalı olanlar vardı 3-5 kısıyı butun sehıre yıkmak olmaz.

Orduluyuz 1967 kardeşim her lafımızda bir şey arama yahu. Affetme sözü lafın gelişi...  ;) Şimdiden vereceğiniz destek için teşekkür ederiz. Münferit olaylara bunda sonra ne siz ne de biz prim verelim. Dengesizce iş yapmaya kalkanlara mani olalım yeter. Birbirimizi yemekten millet uçtu biz olduğumuz yerde saydık.

Sioux

Bak arkadaşım, olaylı maçtan sonra buraya 3 kere geldiniz ama biz size taş atmadık, fakat biz oraya her gittiğimizde ( iki taraf da suçlu olabilir ) taşlandık. Ha, cevabını vermişizdir mutlaka ama bu yüzden diyorum ben affettrime diye. Halen bize esesteki ev sahipliğimiz nedeniyle borçlusunuız. hani kovboy fimlerinde olurya bir can borcum var derler. siz gelirsiniz, bize yağ yakarsınız anlamında demiyorum, gelirseniz biz de affetmiş oluruz, yeni bir balangıç yaparız.

55JNR55

Alıntı yapılan: SmSnLee - 03 Eylül 2009, 20:59:57
Orası öyle.Öyle ya da böyle gidilecektir.Ancak otobüs kalkarsa sayımız daha fazla olacaktır.Oraya 5 otobüs adam gideceğine 15 otobüs adam gitse iyi olmaz mı?Yönetimin belediyeye ile arasının iyi olduğunu biliyoruz.Belediye otobüsü kaldırılabilir.Eğer böyle bir şey olmayacaksada 1-2 gün içerisinde belli olsunda bizde ona göre kendi başımızın çaresine bakalım.Herşey Samsunspor için.

Arkadaşlar Türkiyemizde özelleştirme denen bir şey var ve belediyenin kendine ait otobüsü yok bundan emin olun :) olsa eminim bi adım atılırdı ama belediye otobüsleri belediyenin değil istanbuldakiler bilir otobüsler yarışır genelde belediyenin ve özel otobüsler burda öyle bi yarış yok belediyenin otobüsü kalmadı çünki...

samet haci

emre

müjdee!!yeniyoruz mersini ;D bu gece rüyamda gördüm 2-0 ilk gol turgut tan(rüyamda bile topa vurdu top dısarı cıkıyorken ya oktay ya da savunmadan birisine çarptı ii göremedim :P öyle gol oldu) ikinci gol dk 78 oktay ceza dahası içinden düzgün sağ köseye vuruyor(hatta top içeri girip dısarı cıkıyordu hakemin golü vermesi için çok bağırdım :D)...

babasamsunlu

:):)inşallah dostum rüyan gerçek olur..ben bu maçtan çok daha farklı bir galibiyet bekliyorum...