Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

eLLis

celebi

King Of The North

Deplasman gibi görünürse gene şüphelerim var,umarım yeni transferler renk katar da rahatlıkla alırız maçı.Bol gollü maç olacağı kesin.

celebi

celebi

ne bileyim akyolun üstüne yığarlar şimdi ihaleyi oda maça gidemezse diye sordum ;)

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 03 Eylül 2009, 10:42:12
ne bileyim akyolun üstüne yığarlar şimdi ihaleyi oda maça gidemezse diye sordum ;)
o kadar düşünüyorsan gelde anlat birader öyle klavye başında konuşması kolay >:( >:( ;) ??? :P :)

Shevamania

03 Eylül 2009, 11:50:33 #126 Son düzenlenme: 03 Eylül 2009, 13:23:12 Shevamania
Beyler siz maçı kafadan koparmışsınız. Bu ne geniş yaşam tarzı :D
Yenebilirmiyiz bilmiyorum ama yenileceğimizi sanmıyorum. Ceza da sanki size değilde bize verilmiş gibi oldu. Neyse ne olursa olsun orada olacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 03 Eylül 2009, 10:50:06
o kadar düşünüyorsan gelde anlat birader öyle klavye başında konuşması kolay >:( >:( ;) ??? :P :)

elbet o da olur  8)

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsunspor hırs küpü!

Samsunspor'a transfer edilen ve idman eksikliği bulunan oyuncular, günde çift antrenman yapıyor. İdmanda yeni oyuncuların bir hayli hırslı olduğu gözlendi..

Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan idman teknik direktör Turan Özyazanlar gözetiminde gerçekleştirildi.

Transfer edilen 13 oyuncudan idman eksikliği olan 9 oyuncu antrenmana katıldı. İdman eksikliği bulunmayan Giorge ile Orhan Taşdelen'in yanı sıra Fransa'da bulunan Kerim ve adalesinde ağrısı olan Eray idmanda yer almadı. İlk olarak topla pas çalışması yapan yeni oyuncular, çalışmalarını kısa alanda çalım atma ve şut çalışmalarıyla sürdürdü. Daha sonra kısa alanda çift kale maç yapan oyuncuların hırslı performansı göz doldururdu. İdmanda ceza sahası içinde 'şut' çekilmesini isteyen Özyazanlar, topu oyuna geç sokan kalecileri uyardı. Ardından düz koşu ve ısınma hareketleri yapan oyuncuların idmanı sona erdi. Yaklaşık 1 saat süren idmandan sonra futbolcuların bir hayli yorgun düştüğü gözlendi.

Daha önceden tanıdıkları oyuncuları
kadrolarına kattıklarını belirten Samsunspor Teknik Direktör Turan Özyazanlar, "Tabi beraber olmadığımız süre içindeki durumlarını öğrenmeye çalışıyoruz. İdman eksikliği olan oyuncular inşallah kısa zamanda istenilen performansa ulaşacak. Kısa zamanda yeni oyuncuların seviyesi netlik kazanacak" dedi.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20090903/samsunspor_hirs_kupu.html

eLLis

Alıntı yapılan: Shevamania - 03 Eylül 2009, 11:50:33
Beyler siz maçı kafadan koparmışsınız. Bu ne geniş yaşam tarzı :D
Yenebilirmiyiz bilmiyorum ama yenileceğimizi sanmıyorum. Ceza da sanki size değilde bize verilmiş gibi oldu. Neyse ne olursa olsun orada olacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Amin.Sende gelip buradan tribündergiye mesaj aktarmazsın umarım bişe yazdım şok oldular filan diye geniş insanlarız şokluk durum yok :)

Baskent_Samsunspor

Shevamania

Alıntı yapılan: eLLis - 03 Eylül 2009, 13:50:18
Amin.Sende gelip buradan tribündergiye mesaj aktarmazsın umarım bişe yazdım şok oldular filan diye geniş insanlarız şokluk durum yok :)

Ben orada dönen muhabbetin aksine, daha ılımlı bir yaklaşım sergilemeye çalışıyorum. Belkide bir nebzede olsa yumuşar, unuturuz atar-giderleri :) . Samsun'a, Samsunspor'a ve Samsun taraftarına özel  bi sempatim var. Selametle.

eLLis

Alıntı yapılan: Shevamania - 03 Eylül 2009, 15:07:28
Ben orada dönen muhabbetin aksine, daha ılımlı bir yaklaşım sergilemeye çalışıyorum. Belkide bir nebzede olsa yumuşar, unuturuz atar-giderleri :) . Samsun'a, Samsunspor'a ve Samsun taraftarına özel  bi sempatim var. Selametle.
Eyvallah  ;)

yunusefa

Mersin idman yurdu lige iyi başlayamadı ve 2 haftada 0 çekti.Onlar için de bu maç önemli bir maç.İlk puan ya da puanlarını almak için savaşacaklardır.Samsunsporumuz ise tahtanın açılması ile 13 futbolcu transferi gerçekleştirdi.Bunun da getirdiği moral ve samsundan gelecek taraftarının desteğiyle maçı alacaktır.Yolumuz açık olsun. . .