Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

55.hakan

1 maç saha kapatma cezası alan Samsunspor, bu kara itiraz etmişti. Sonuç ise yarın açıklanacak

Kardemir Karabükspor maçının son dakikalarında çıkan olaylardan dolayı Samsunspor 1 maç saha kapatma cezası almıştı. Bu kara itiraz eden Kırmızı-Beyazlıların yarın gelecek yanıtı bekliyor. Perşembe günü kararın açıklanacağını belirten kırmızı-Beyazlı yöneticiler, "Maçı Samsun'da oynamak istiyoruz. Verilen ceza da ağırdı. Artık son kararı beklemekten başka çaremiz yok" dediler.
kaynak:http://www.gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=3983

Sadece Samsunspor

Kais

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 02 Eylül 2009, 20:00:11
İnşallah ceze kalkarda maç Samsunda olur.
inşallah ya.ben saha kapanacak kadar bir olay olduğunu sanmıyorum.diyar'la aynı cezayı alıyoruz.bu mudur adalet?

jean

d3ngesiz

Bizim desteğimize ihtiyacınız olmayabilir ama ben şahsım adıma söylüyorum, destek vereceğim. Ne olursa olsun, eses maçımızda bizleri desteklediğinizi unutmadım. Merak etmeyin ben böyle düşünüyorum ama böyle düşünmeyenlerde var. Yalnız şunu söyleyeyim, Ordu'ya gelipte Ordu'ya sövmeye kalkışmayın kardeşlerim. Fidangör'den sevgilerle...

berusa55

Alıntı yapılan: d3ngesiz - 02 Eylül 2009, 21:16:32
Yalnız şunu söyleyeyim, Ordu'ya gelipte Ordu'ya sövmeye kalkışmayın kardeşlerim.

Kalkışmayın derken? Gelip stadın arkasından taş atılmazsa sövülmez! Anladın sen onu kardeşim.

Jnr.Serkan

inşallah ceza iptal olur kereme topluca küfür etmek istiyorum

Akyol

Bir mucize olsunda maç burda olsun yoksa başka bir mucize benim ordu ya gitmem olacak  :(

beşnumara

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 02 Eylül 2009, 21:40:04
inşallah ceza iptal olur kereme topluca küfür etmek istiyorum
neden kerem?  :D :D topluca derken? ;)

oguz_5528

5BrK5

Alıntı yapılan: 35ama55 - 03 Eylül 2009, 00:52:33
@ fidangör

Adam gibi karşılarsanız kimsenin böyle bir densizliğe kalkışacağını sanmıyorum. Çünkü Samsunspor taraftarı hiçbir deplasmana önyargı ile gitmiyor, gördüğü karşılık üzerine hareket ediyor.

Ben Ordu'luların bizi destekleyeceğini sanıyorum , herşey bir yana Karadenizlilik bir yana ..

2 sene önce  1-1 biten kar yağan  maçta orduluların samsun kümeye demesi garipti samsun süper ligdeyken samsuna maç izlemeye gelen adamlar o gün öle dedi bence bu dostluk mevzuları bazı takımlarda hikaye. .

beşnumara

3-1 4-1 gibi alırız maçı ama attığımız kadar da en az %100lük kaçırırz çünkü turgut dönüyor sahalara :D

eLLis

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Eylül 2009, 03:01:16
3-1 4-1 gibi alırız maçı ama attığımız kadar da en az %100lük kaçırırz çünkü turgut dönüyor sahalara :D
Bune rahatlık ya valla düşündükçe ya yenemezsek diye heyecan yapıyorum :)

beşnumara