''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

Akyol

sadece ŞİRİNLER'i değil SAMSUNSPOR'u seven hiç kimseyi ikna edemezler bugün maçta protesto nasıl olur görecekler ya çıkıp adam gibi konuşur yzy ya da bu şehir verdiğini geri almasını bilir  >:(

forzasirinler55

bu adam yine alır bizde bu anlayışlı insanlar oldukca hamdolsun diyen anlayış

Yalnızca BİZ

Clint_Eastwood

son dönemlerde yzy'a olan tepkiyi her yerde görüyorum, akp'li olup yzy'a oy vermeyeceğim diyen çok... Önümüzdeki 1 hafta çok önemli, dengeler değişebilir... Kesin kazanır demeyelim artık... Olumlu düşünelim her zaman...

YaşarDoğu

55.hakan

anketlere inanmasam da geçen hafta rastladığım bir araştırma şirketinin büyükşehir anketlerinde yusuf ziya oy oranı %40 mehmet atalay %30

HoliganSamSunLu

yzy bana göre fenere verilen stad olayından sonra şahsına yapılan yoğun baskı ve küfürden ötürü samsunspordan intikam alıyor

MeL_55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Mart 2009, 22:21:43
anketlere inanmasam da geçen hafta rastladığım bir araştırma şirketinin büyükşehir anketlerinde yusuf ziya oy oranı %40 mehmet atalay %30

FACEBOOK'a göre

mehmet yılmaz

kayacan

Pankart çok güzel olmuş.Yapanları kutluyorum....Samsunun ve Samsunsporun durumu çok güzel özetlenmiş.Tabi bu pankarttan İzmirli ve İzmirde olan yada Trabzonlu vekilerimizin haberi olurmu yada umurlarında olurmu bilmem...

misafir

merak ettim acaba koskoca türkiyede kendi şehrinin kendi ilçesinin kendi köyünün maçına gidemeyen bir  başka belediye başkanı varmı ...

Clint_Eastwood

Yılmaz'ın açıklamaları şaka gibi ama doğru dediği tek şey ''Halk cevabı sandıkta verecek''

30 Mart Sabahı herşey değişir umarım...

yaman55

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 23 Mart 2009, 01:47:38
Yılmaz'ın açıklamaları şaka gibi ama doğru dediği tek şey ''Halk cevabı sandıkta verecek''

30 Mart Sabahı herşey değişir umarım...

Doğru halk verecek ATALAY BAŞKAN olacak

Mert

Arkadaşlar videoda yuh sesleri vardı.Acaba ben mi yanlış duydum?

celebi