''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: 35ama55 - 28 Şubat 2009, 16:59:15
yusuf ziya yılmaz  samsunun başkanı olmadıgını dun trt2'ye cıkamayarak gösterdi zaten ..

celebi

yusuf ziya yılmaz  samsunun başkanı olmadıgını dun trt2'ye cıkamayarak gösterdi zaten ..

Kais

süper bir laf...onun yaptığı işi zaten ondan sonra kim gelirse yapar ben bu yüzden oyumu ona vermicem..akp den yanayım ama ona oy vermicem..

pitbul055

Baskent_Samsunspor

hayatında samsunspor için bi şeyler yap yusuf ziya büyük otelin kullanım hakkını samsunspora devret

Kais

03 Mart 2009, 13:04:08 #350 Son düzenlenme: 03 Mart 2009, 13:07:43 samsuni
orduya giresuna yenildikçe yzy kına yaksın

HaKanReiS

03 Mart 2009, 22:15:49 #351 Son düzenlenme: 03 Mart 2009, 22:18:21 MeL_55
BAKSIN İŞİNE ADAM KAFASINA GÖRE MEYDAN OKUYOR BİZİM HALKIMIZ HALA BİŞEYLERİ HAYEL ZANNEDİYOR BU TAKIMI BU AHLE GETİREN YUSUF ZİYADI EN YAPMIŞ SAMSUNSPORA VEYA SAMSUNA YOLSUZLUK ALMIŞ BASINI GİDİYOR RAYLI SİSTEM SAMSUNA 10 SENE SONRA ANCA KALDIRIRDI SMSUN GENÇLİĞİ İŞCİZ CARESİZ CEZAEVLERİNDE YATMAYA YER KALMADI NASIL OLCAK HERKEZ BAKSIN DALGASINA BENCE SAMSUNSPORUN MENFAİTLERİNE ÖNEM GÖSTREN ADAM GİBİ ADAM LAZIMDI

*** Mesajlarınızın tümünü büyük harflerle yazmayınız lütfen gerekli düzenlemeleri yapınız. ****

ramcQ_55

04 Mart 2009, 01:01:04 #352 Son düzenlenme: 10 Mart 2009, 01:19:27 samsuni
Alıntı yapılan: HaKanReiS - 03 Mart 2009, 22:15:49
BAKSIN İŞİNE ADAM KAFASINA GÖRE MEYDAN OKUYOR BİZİM HALKIMIZ HALA BİŞEYLERİ HAYEL ZANNEDİYOR BU TAKIMI BU AHLE GETİREN YUSUF ZİYADI EN YAPMIŞ SAMSUNSPORA VEYA SAMSUNA YOLSUZLUK ALMIŞ BASINI GİDİYOR RAYLI SİSTEM SAMSUNA 10 SENE SONRA ANCA KALDIRIRDI SMSUN GENÇLİĞİ İŞCİZ CARESİZ CEZAEVLERİNDE YATMAYA YER KALMADI NASIL OLCAK HERKEZ BAKSIN DALGASINA BENCE SAMSUNSPORUN MENFAİTLERİNE ÖNEM GÖSTREN ADAM GİBİ ADAM LAZIMDI

*** Mesajlarınızın tümünü büyük harflerle yazmayınız lütfen gerekli düzenlemeleri yapınız. ****

hakan reis seni getirelim
şaka bi yanada hiç bi parti kendi adayına güvenmiyor cünkü biliyolar  kaybedecekler

mehmet yılmaz

AlıntıErdem EROL

Ben varım, Yılmaz ve Şara yok mu ?

Dün Bolu yendi Samsun'u!
         4 tane attı.
         Samsun da bir!
         Skor 1-4 oldu!
         Bolu'nun plakası!
              *
         Geçen hafta da Ordu yenmişti.
         Giresun da...
         Tıpkı...
         Adana, Gaziantep Büyükşehir Belediye, Diyarbakır, Malatya, Manisa, Kartal'ın yendiği gibi!
                   *
         Samsun'u önüne gelen yeniyor!
         Birileri de çıkmış masal anlatıyor!
"Samsun bizim sevdamız!"
         Samsun'a şunu yaptık...
         Samsun'a bunu yaptık...
         Samsun'u ilk 10 şehir arasına sokacağız!
         Samsun marka şehir oluyor...
                  *
         Hafta sonu da Samsunspor'un genel kurulu var!
         Altın adamlar tutmadığı gibi...
"Bin lira da benden" kampanyası da tutmadı elbette!
         Tutmaması demek, Başkan Köktaş'ın hafta sonunu şehir dışında geçirmesi anlamına geliyor!
         Nasıl olmasın ki;
         Para yok!
         Destek yok!
         Samsun'un kaymağını yiyenler ortada yok!
                  *
         Geçenlerde bir spor yazarı arkadaşın "Başkan Yılmaz maçlara niye gelmiyor?" sorusuna Genel Sekreter Kenan Şara yanıt vermiş.
         "Tribünlerden küfür ederler diye çekiniyoruz!" demiş!
         Bahaneye bak!
         Küfür edenler yabancı mı?
         Samsunlu!
         Tribünde küfür eder, sandıkta oy verir!
         Takıma destek olursunuz, takımı Süper Lig'e çıkarırsınız...
          "En büyük başkan buraya" diye tezahürat yapar!
                  *
         Peki, Bolu'dan gelen tezahüratı duymuyor musunuz?
         "Evirdik, çevirdik... geçirdik" diye bağırıyorlar!
         Bu şehrin gazetecisi olarak 'geçirdikleri' arasında ben varım!
         Peki Yılmaz ve Şara yok mu?
         Boluların haklı olarak yaptığı, 'haka dansı' hareketinden ben üzerime düşeni alıyorum!
         Peki Yılmaz ve Şara da alıyor mu?

samsunmania

Çok güzel bir yazı yazmış Erdem Erol. Gerçekten Samsun'u ve Samsunsporu seven herkes alınır. Ha bizim gibi cahiller alınır zaten. Alınmayan kendileri bizim gezegenden değil. Aynı zamanda Samsunsporu bu halde görüp de kılını kıpırdatmayanlar da bizim gezegenden değil. Bizim gezegende tutku var, aşk var, harbilik var, dürüstlük var. Buradaki insanlar dün geceyi uykusuz geçirdi üstün insanlar haberiniz var mı?
Nietzsche diye filozof vardır. Der ki güçlü olmak için önüne ne geliyorsa ez geç, tepesine bin, aradan birey olarak kendini sıyır.Altta kalanlar senin günlük ihtiyacını bir köle gibi karşılasın. Sen kendi ahlakını kendin yarat. Aynen başımıza gelen de bu. Bu kişiler bizim tepemize böyle çıktılar işte. Benimle uykusuz kalan kardeşlerimi ahı bir gün gelir sizi de bulur. Dünyadaki adalet mekanizması elbet harekete geçer. Gün olur elbet herşey tersine döner.

Bir kez de buraya kopyalıyorum yazıyı. Cuk oturur, tam başlığı.

mehmet yılmaz

Bir de Kenan Şara bana soruyor, "siz hiç Samsunspor için bir fedakarlık yaptınız mı?" diye.

Ben Samsunsporluyum, Samsunsporlu olmak başlı başına bir fedakarlıktır zaten. Bzıları gibi bulunduğu makamdan kaynaklanan, üstün körü bir ilgi değil bizimkisi, tutku, bir kara sevda...

Kendileri 100 gün hapis yatmışlar. Saygı duyarım lakin biz 1.000 gündür acı çekiyoruz, her gün ölüyoruz, aşağılanıyoruz, dalga geçiliyoruz!

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Mart 2009, 01:31:30
Bir de Kenan Şara bana soruyor, "siz hiç Samsunspor için bir fedakarlık yaptınız mı?" diye.

Ben Samsunsporluyum, Samsunsporlu olmak başlı başına bir fedakarlıktır zaten. Bzıları gibi bulunduğu makamdan kaynaklanan, üstün körü bir ilgi değil bizimkisi, tutku, bir kara sevda...

Kendileri 100 gün hapis yatmışlar. Saygı duyarım lakin biz 1.000 gündür acı çekiyoruz, her gün ölüyoruz, aşağılanıyoruz, dalga geçiliyoruz!

Eğer bu son dört yıl ömrümden ömür gitmediyse en adi şerefsizim. Bence en değerli şeyleri biz gerçek Samsunsporlular verdi ve veriyor. Tabi bunlar anlamazki ne demek olduğunu her anın Samsunspor ile geçmesinin ne demek olduğunu, Samsunspor için uykusuz kalmayı, acı çekmeyi, sevinince haftanın güzel geçmesini.

Bizler sağlığımızı, ömrümüzü verdik, veriyoruz.Bence paradan çok önemli şeyler bunlar Sn.Şara.

kuzey55

yapmasaymış yolsuzlul yatmasaymış beyefendi.asfaltta bile yolsuzluk yapmışlar.sahtekarlıklarının bedelini ödediler işte.az bile yatmış...şehrimizi yönetenlerin zihniyeti işte.bu taraftarın ahı birgün tutacak sizi ama ne zaman bilmem.

berusa55

10 Mart 2009, 01:46:05 #358 Son düzenlenme: 10 Mart 2009, 01:49:37 berusa55
Pazar aksamı Kadir Has Stadı açılışında stadın zemininde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayserispor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki ile yapılan röportajı içim burkularak izledim. Adam ne kadar da gururluydu. Aynı sahneleri Samsun'da görmek sanırım "Yok 100 gün hapis yattık; yok şundan bundan bir şey yapamıyoruz" gibi baheneler üretemeye devam eden yöneticiler yüzünden şimdilik hayal!

gozgoz yýlmaz

10 Mart 2009, 02:05:07 #359 Son düzenlenme: 10 Mart 2009, 10:05:45 samsuni
Bunlar tam politikacı. Duyan da sanki Samsunspor için hapis yatmışlar sanacak!

Velev ki Samsunspor için olsun, onunla konuşmak için bizim de mi 100 gün hapis yatmamız gerekiyor yani? Herkes kendi çapında fedakarlık yapar, bir öğrenci kardeşim 10 lira verir bilet alır, bir teyzem kırmızı-beyaz kaşkol örer, torununa verir.

Gerçi bunların desteklediği yönetim bir ara 19 Mayıs Stadını hapishaneye çevirmişti zaten. Özel Timler, Çevik Kuvvetler, Jandarma... Kafeslerle de çevirmişlerdi stadı.

19 Mayıs Açık Cezaevi. Bir de işkence vardı içeride. Paso mağlubiyet!