''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

yönetici

Y.Ziya Yılmaz adeta esas duruşta...

Başbakanın boynundaki atkıya sahip çık Y.Ziya Yılmaz!

Akyol

Ah yzy ah sen bizlerin ahını alıyosun bu ne düşmanlık bu ne kin çok beğendiğim bir söz var GÜN OLUR DEVRAN DÖNER kimse padişah değil yzy samsun için bişeyler yaptın ama en büyük markayı hep bir kenara attın inşallah gözün açılırda bizleri yanıltırsın ...

55_HayLAZ_55

yalaka adam işte başka birley değil bu adamdan samsunspora zerre yarar gelmez

Vuslat55

benim anlamadığım birşey var neden yusuf ziya yılmaza bu kadar insafsızca saldırılıyor ben 5 sene önce samsuna gittiğimde utanıyordum şimdi samsunu görünce göğsüm kabarıyor tamam samsunsporu yalnız bırakmış olabilir ama bir belediye başkanının görevi başkan olduğu şehre hizmet etmektir bence yusuf başkan samsuna fazlasıyla hizmet etmiştir. el insaf

mehmet yılmaz

İşte tipik bir Samsunlu yaklaşımı daha...

Biz burada belediyecilik anlayışını tartışmıyoruz ( Onun da tartışılacak yönleri vardır ayrı mevzu... )

Bu sitenin adı samsun.biz değil samsunspor.biz, dolayısıyla biz burada öncelik olarak Samsunspor'u alıyoruz.

Ayrıca şuna inanıyoruz, Samsunspor'dan nefret eden birinin Samsun'u sevdiğini iddia etmesi saçmalıktır.

El insaf denilecek bir kişi varsa o da Samsunspor söz konusu olunca kör, sağırı oynayan, kendi hatalarını Samsunspor'a mal eden ve işi resmen düşmanlık boyutuna vardıran Y.Ziya Yılmaz'ın ta kendisidir.

İnsaf be Y.Ziya...

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 15:09:06
benim anlamadığım birşey var neden yusuf ziya yılmaza bu kadar insafsızca saldırılıyor ben 5 sene önce samsuna gittiğimde utanıyordum şimdi samsunu görünce göğsüm kabarıyor tamam samsunsporu yalnız bırakmış olabilir ama bir belediye başkanının görevi başkan olduğu şehre hizmet etmektir bence yusuf başkan samsuna fazlasıyla hizmet etmiştir. el insaf

Samsunspor'u yalnız bırakmış olabilir.... dedikten sonra kurulacak olan cümlelerin hiçbir anlamı yoktur birader. Samsun'u görünce göğsün kabarıyormuş!!! Ya Samsunspor'umuzu görünce ne hissediyorsun? Ayıp!

Vuslat55

ama zamanında yusuf başkana samsunspor camiası ihanet etmedimi bir maçta fenere tirübünleri verdi diye bi adamı asmadıkları kaldı rüzgar ekenler fırtına biçecek

gozgoz yýlmaz

Sen kafayı mı yedin birader? Bri maçta Fener'e tribünleri verdi diyen adam eğer bundan rahatsız olmuyorsa, Fener'e bir kerecik verdik demektir bu, Samsunsporluyum deme sağda solda. Böyle kör mantık mı olur?

Sercan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 17 Şubat 2009, 15:18:55
Sen kafayı mı yedin birader? Bri maçta Fener'e tribünleri verdi diyen adam eğer bundan rahatsız olmuyorsa, Fener'e bir kerecik verdik demektir bu, Samsunsporluyum deme sağda solda. Böyle kör mantık mı olur?

kuzey55

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 15:09:06

arkadaşım trabzon bizim yarımız kadar ama karadeniz deyince akla tranzon geliyo sebei ts...sivas daha önceleri madımaktan başka bilinmeyen bir şehir şimdi ne oldugunu hepimiz gördük.bir şehir ne kadar güzel olursa olsun takımı başarısız olunca hiçbir anlamı yok.ayrıca bize göre herşeyden önce samsunspor...sizin gibi istanbul takımı tutsaydık emin ol senin gibi düşünürdük.şunu da söylemek istiyorum.park bahce yol yaptı evet ama düşünün bakalaım samsuna ekonomi açısından ne kazandırdı.içi boş boyalı bir şehir oldu samsun.

Sioux

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 15:16:03
ama zamanında yusuf başkana samsunspor camiası ihanet etmedimi bir maçta fenere tirübünleri verdi diye bi adamı asmadıkları kaldı rüzgar ekenler fırtına biçecek

doğru konuş! rüzgar eken fırtınayı biçecekle ne diyorsun sen? samsunspor bunu hak ettim diyorsun. dengenmi bozuk senin? bir de utanmadan samsunspouyum diyorsun.

kuzey55

Rüzgar eken fırtını biçecekse bunu yzy biçecek merak etme sen...senin gibi düşünenler oldugu kadar bizim gibi düşünenler de var bu şehirde...dağdaki köylünün eline 3 kuruş verip oyunu alırsın ama bizim gibilerin asla.

mehmet yılmaz

Arkadaşlar vuslat55 kardeşimiz samsun dışında yaşafığı için bazı şeyleri bilmiyor olabilir.

Y.Ziya Yılmaz 1999 seçimleri öncesinde ANAP'tan aday gösterilirken Kamuran Çörtük vE ismail Uyanık'a şeref sözü vermiştir ve Samsunspor'u belediye kaynaklarından istifade ettirip başkanlığını alacağım demiştir. Bunun üzerine o zaman Samsun'un tek yerel gazetesi olan Halk Gazetesi resmen Y.Ziya Yılmaz için çalıştırılmış ve yıkılmaz denilen Muzaffer Önder devrilmiştir. Hatta o süreçte İstanbul İnnü Stadında oynadığımız bir Beşiktaş maçından önce Y.Ziya Yılmaz, İsmail Başkanla birlikte sahaya inmiş ve Samsunspor tribünlerini selamlamıştır.

Sonra bld. bşk. seçilince uzun süre yine İsmail Uyanık'ı oyalamış ve nihayetinde 2002 şubatında başkanlığa gelmiştir. İlhan ve Tümer'in elden kaçırılması gibi maddi ve FB'ye stadımızın peşkeş çekilmesi igib manevi zararları olmuştur. Ama en büyük zararı tüm ikazlara rağmen Kent Bank'tan faizli mark kredisi çekip 2001 krizindeki develüasyona takımı takmasıyla yaşatmıştır.

Samsunspor'un bugünkü borcunun büyük kısmı onun zamanında olmuştur.

İ.Uyanık'ı 2. defa yalvar yakar geri çağırmış, şeref sözü vermiş destek olacağım diye amasadece 18.000 lira yardım yapmıştır 3 yılda. Akabinde Galip Öztürk^'ün başkan olma isteği yine onun tarafında engellenmşitir.

Kendinin has adamı olan Adnan Ölmez'i başkan yaptırmış -ki şu an araları açık- ve kulübe maddi kaynak sağlamıştır. Ama başarısız bir yönetici olduğu için onca paraya rağmen Süper Ligden düşütük. Sonra ise Mazhar Başoğlu'nu o koltuğa otırtmuş, 2 liralık topçulara 10 lira veren adamlara iş buyurmuştur.

Özetle, kendi hatalarını, kendi işilmezliğini şimdi Samsunspor'uma mal etmeye çalışan, Samsunspor'a karşı üst düzey psikolojik saplantıları olan bir başkandır.

Ayrıca bir belediye başkanının o ildeki spor faaliyetlerine destek vermesi 5272 sayılı belediyeler kanunuyla mümkündür. Bu onun hem şahsi hem de hukuki borcudur.

red_white

yzy ........................................................  işte sana bu kadar söz söylemek istiyorum sen anlıyorsun bunu

ali ihsan

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 15:16:03

Birahaneden mi bağlanıyorsun siteye birader.Kafan güzel galiba .