''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

pitbul055

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 11 Ocak 2009, 18:54:46
En büyük Baskan yusuf baskan okadar hak yerini buldu

Neoldiiiiiiiiiii Dondunizmiiiiiii?

calisan demir paslanmaz okadar
admin kardeşler şu densizi atın buradan.yoruma bak.yazı şekli bile trabzonlu rumların yazısı.daha neler derdimya yeri değil burası kaybol git lan YZY yalakası

Yalnızca BİZ

Gerekli çalışmalar yapılacaktır elbet...

beşnumara

kumköylü ben sana dedim heralde hollandadan farklı görünüyor bu şehir ve yönetimi.

mehmet yılmaz

Arkadaşlar, Kumköylü'nün yorumu hepimizi rahatsız etti ama son olarak özür dilemiş, bazı şeyleri bilmediğini ifade etmiş. Kapatalım artık onunla ilgili bölümü. Konuya dönelim bence..

Aslında sadece Kumköylü değil şehrin geneli bihaber pek çok şeyden...

beşnumara

abi olanlardan haberi olan bizler ne yapabiliyoruz ki. izleyebiliyoruz sadece :'(

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: beşnumara - 12 Ocak 2009, 15:17:22
abi olanlardan haberi olan bizler ne yapabiliyoruz ki. izleyebiliyoruz sadece :'(
cevremizdekileri iyilikle fikirlerini degıstırmeye calışacagız ben ailem ve akrabalardan basladım etkılıde oldum 6 oy kaybettı bızden ;D

Clint_Eastwood

Kumköylü'nün tipik partizan bir akp yandaşı olduğunu olaylara objektik bakamadığını düşünüyorum... Maalesef ki bilmeden araştırmadan cahilce yaklaşımlarla Kumkölü zihniyetindeki insanlar yüzünden bu hale düşmedik mi? ''Bize kim fayda sağlar'' ''Hangi aday Samsun'a Samsunspor'a daha hayırlıdır'' diye sormaktansa körü körüne akp yağdanlığı değil midir bu? Koskaca bir şehri akp ve dolayısıyla trabzon hegamonyasına terk edilmesi değil midir mi bu???

Bu yüzden Kumköylü ve onun gibi zihniyetteki insanlara laf anlatmak o örümcek beyinlerine bilgi ışığı göndermeye çalışmak nafiledir... Bu gibi insanlar hayatlarnı subjektif sürdürürler ve asla sosyal bir gücün nicel kişisi olamazlar...

Akıllı, mantıklı, Samsunlu ve Samsunsporluyuz...

red_white

banane yzyden şundan bunda konu SAMSUNSPOR kumköylü farkedemediysen bişey demiorum sanaa

pitbul055

bak kumköylümüsün nesin.özelimden mesaj atıp haddini bil it mit gibi şeyler yazmışsın.sen dua etki holandadasın.yoksa sana nasıl had bildirilir gösterirdim.sen değil kim samsunsporu bu hallere düşürüpde arkasını dönenlere yalakalık yaparsa onada söylerim.birdaha birşey yazmadan önce o küçük beynini çalışdırda düşün

METE_55

evet sevgili samsunsporlu arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim, bilindiği gibi yusuf ziya yılmaz yeniden büyükşehire aday oldu ama daha başkan olmadı  yani şimdi söz sırası bizde mutlaka kapı kapı gezecek oy için  destek arıyacak  bizde hemen diyeceğizki peki başkan sen bizim samsunsporumuza şehrimizin tek markasına ne kadar destek olacaksın bizim samsunsporumuz için ne yapacaksın sende bize söyle ve şeref sözü ver yoksa sana oy felan yok diyeceğiz ve böylede demek zorundayız çünkü bu son şansımız şimdi tam zamanı ben buraya yazdıklarımı aynen soracağım ve diyeceğimki  başkan kayseri,antep,bursa,rize,ankara,istanbul, ve daha nice belediye başkanları gibi  sende bize sonsuz destek verecekmisin diye soracağım kendi adıma söz arkadaşlar hemde namus sözü...55

europe_55

arkadaslar kim nereden aday olursa olsun.

bizi partiler ilgilendirmez, bizi ilgilendiren HANGI ADAYIN SAMSUNSPOR´A DAHA FAZLA DESTEK verecegidir...

kim daha fazla destek verecekse oylar ona gitmelidir

Akyol

evet arkadaşlar parklar bahçeler trenler yapılır bunu her gelen yapar ama SAMSUNSPOR a destek çıkacak birisi gelmeli şimdi dışarda geçen konuşmalar şöyle "yzy başkan takıma yasal olarak para veremiyor nedeni aşırı borçlar dolayısıyla hemen haciz altına alınması ve takımımızın bu paradan faydalanamaması o da el altından bişeyler yapmış?"bunlar dışarda konuşulanlar bilmiyorum ne kadar doğrudur yanlıştır ama bizim istediğimiz tek bişey var,bu şehre isterseniz gökdelenleri dikin iş sahaları açın süper bi şehir olsun tanıtamadıktan sonra bizbize yaşar gideriz bu şehrin tek markası SAMSUNSPOR'a sahip çıkın bunuda düşünsün seçilecek kişiler bu güneş yeniden doğsun...

samsunmania

15 Ocak 2009, 01:13:50 #207 Son düzenlenme: 15 Ocak 2009, 01:15:54 samsunmania55
Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Ocak 2009, 01:07:49
ya bunlar anasının gözü kardeşim , isteseler herseyı kılıflarına uydururlar .. Burda da Ksk'nın borcu cok , ama beledıye baskanı Cevat Durak KSK personelininin sigortalarını ve maaşlarını ödüyor , isterlerse herşeyi yaparlar , ona bakarsak Trabzondaki ihaleye de fesat karıstırıldı sadece TS girdi ..

Samsunspor taraftar yöntici ve işadamları derneği var. Oraya aktarsın,bağış yapsın. 1000 altın adam benden desin. O zaman kimse haczedemez. Ama nerdeeee....

gozgoz yýlmaz

Namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmaz derler...

Zaten niyetleri yok bunların, haciz filan hikaye!

pitbul055

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 15 Ocak 2009, 01:59:07
Namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmaz derler...

Zaten niyetleri yok bunların, haciz filan hikaye!