''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

nomak55

yine sıkıntılarla dolu 4 sene hayırlı olsun samsunspor adına

celebi

artık yusuf ziyanınn Samsunsporumuza yardım vaktinin gelmesi lazım

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 02 Ocak 2009, 08:28:38
artık yusuf ziyanınn Samsunsporumuza yardım vaktinin gelmesi lazım
bence artık yzy nin gitme vakti geldi
bu güne kadar bi icraat yapmayan biri bundan sonra söz bile verse tam bir seçim vaadi olur gerisi yine hava civa

METE_55

sevgili samsunsporlu aslan arkadaşlarım,kardeşlerim,abilerim ben diyorimki gelin şu yerel seçimlerden sonra eğer yusuf ziya yılmaz aday olurda olacakta  seçimleri kazanırsa heb beraber hayırlı olsuna belediyeye gidelim gidelimki o trabzonlu il başkanı ali akyüz ve yine samsunsporun her zeman önünü kapatmaya çalışan o trabzonlu vekillere inat destek verelim nede olsa o da samsunlu ve inanıyorumki samsunsporludur ve o na diyelimki biz senin yanındayız sende bizimle olda evladın olan samsunspora sahip çık şu trabzonlu siyasetçilere inat yoksa samsunu nekadar süslersen süsle hiç bir değeri olmaz diyelim....55

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: METE_55 - 02 Ocak 2009, 10:01:00
sevgili samsunsporlu aslan arkadaşlarım,kardeşlerim,abilerim ben diyorimki gelin şu yerel seçimlerden sonra eğer yusuf ziya yılmaz aday olurda olacakta  seçimleri kazanırsa heb beraber hayırlı olsuna belediyeye gidelim gidelimki o trabzonlu il başkanı ali akyüz ve yine samsunsporun her zeman önünü kapatmaya çalışan o trabzonlu vekillere inat destek verelim nede olsa o da samsunlu ve inanıyorumki samsunsporludur ve o na diyelimki biz senin yanındayız sende bizimle olda evladın olan samsunspora sahip çık şu trabzonlu siyasetçilere inat yoksa samsunu nekadar süslersen süsle hiç bir değeri olmaz diyelim....55

süper bir fikir, yusuf ziyada hemen oracıkta imana gelip, gözyaşı döker. ucuz film senaryosu gibi oldu. trabzonluarın ihanetini anlaysbilirim ama sözde samsunlu birisinin samsunspor'un bu hallere düşmesindeki payını anlamıyorum, asıl terbiyesizlik bunun yaptığıdır. gölgesile bile kavgalı, ruh hali bozuk, egosu şişkin bir adam.

bu yusuf ziyanın samsunspora hiç bir hayrı olmaz, geçmişte de böyleydi.

Sem Samsunspor'un katilisin Yzy. İnşallah o tahtından inersin de görürsün sevenini sevmeyeneni, bu devran birgün döner elbet.

HoliganSamSunLu

Yusuf ziya hakkında her gün bir haber çıkıyor bir eski Tüfek olayı var günlerdir hatta haftalardır devam ediyor  aday olabilmek için çakal oyunları yapıyor .....

samsunmania

Gelişmelere bakılırsa YZY aday gösterilecek. Yine ellerine kaldık galiba. >:( :'(

since1965

Taraftarlar görevini yapmıştır.Bundan sonrası yzy ın kendi düşüncesidir.Ama bu seçimde bir Samsunspor baskısı olacagı kanısındayım.

samsunmania

Alıntı yapılan: since1965 - 04 Ocak 2009, 01:25:59
Taraftarlar görevini yapmıştır.Bundan sonrası yzy ın kendi düşüncesidir.Ama bu seçimde bir Samsunspor baskısı olacagı kanısındayım.

Umarım dediğin gibi olur. Yoksa işimiz çok zor. Adaylık sürecinde yardım için söz vermesini sağlamalıyız, baskı yapmalıyız, biz burdayız demeliyiz. Gerçekten Samsunspor'u kurtarmak belediye için çok zor değil.

yönetici

AlıntıAK Parti'nin Samsun adayı da belli oldu
Diğer SİYASET haberlerini okumak için tıklayınız...

Büyükşehir Belediye başkan adaylarını tek tek açıklayan AK Parti'de son açıklanan yer Samsun oldu. İşte AK Parti'nin adayı:09 Ocak 2009 23:41

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin(AK Parti), Samsun'da Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile yola devam kararı aldığı bildirildi.

Samsun'da uzun süredir merak edilen AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı konusu netlik kazandı. AK Parti, temayül yoklaması ve yapılan çok sayıda anket sonucunda, 29 Mart yerel seçimlerindeki Samsun Büyükşehir Belediyesi adayını belirledi.

AK Parti Genel Merkezi'ne bugün çağrılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın parti yetkilileri ile görüştüğü ve 'devam' kararının kendisine bildirildiği öğrenildi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın pazar günü Ankara Altındağ Kapalı Spor Salonu'nda saat 13.30'da yapılacak aday tanıtım töreninde Başkan Yılmaz'ın adaylığını resmen açıklayacağı belirtildi.

İHA
haber7

Eğer yine seçilir ve aynı kafa ile devam ederse bizi çok kötü günler bekliyor demektir...

samsunmania

Aynı kafa ile gideceği kesin. Çok inatçı bir insan. Yönetim kurulumuz inşallah ikna edebilir kendisini.

mehmet yılmaz

inşallah yanılırım ama ben hiç umutlu değilim, aynı kafa ile devam eder o... bu yüzden inşallah bir mucize olur da seçilemez. ben bu zihniyetteki bir adama şehrin her yanını altınla döşese de oy vermemeyi düşünüyorum.

yanılt bizi, mahcup et, sen samsunspor'u omzunda taşı biz de seni taşıyalım ama nerde?..

beşnumara

__ samsunsporlular samsunsporlular
__ ne oldu? ne var?
__ seçimler...
__ ne seçimleri?
__ 29 mart yerel seçimleri
__ eee ne olmuş 29 mart yerel seçimlerine?
__ AKP yusuf ziyayı aday olarak göstermiş
__ YANDIIIIIIKKKK...

acı ama gerçek ne yapalım.bundan sonra tek diyeceğimiz: ALLAH seni ıslah etsin ::)

beşnumara

celebi