''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

Pergani 55

göstermelik bir iki iş yapıyorlar ondan sonra çok hizmet ettik diyorlar. Allah kimsenin yaptıgını yanına bırakmaz Yusuf Ziya Yılmaz Efendi seni artık başkan olarak görmek istemiyoruz git artık başımızdan da kurtulalım senden

Nuri Asan

Kabahat YZY'de değil ki onu başımıza bel.başkanı yapanlarda

mimar55

biz isyankar sokaklarda büyüdük
anlamayız baldan şekerden
markalı giyinmekten
15 yaşında maçlar hobimiz
18  yaşında stadlar evimiz
20 yaşında İSE TRİBÜNLERDE UYUYORDUK BİZ....
nasıl geldiysek öyle gideceğiz SAMSUNLU olarak
geldik SAMSUNSPORLU olarak öleceğiz...............
BİR GÜNDE KRAL OLMADIK BİR GÜNDE TAHTAN İNMEYİZ.....
samsunluluğu 3 kuruşluk adamlara yar ETMEYİZ....

FUAT ACAR

Alıntı yapılan: mimar55 - 22 Kasım 2008, 14:07:20
markalı giyinmekten
mimar55 in seni buralarda görmekten onur duydum bu siteye geldiğin için ayrıca siteye HOŞ GELDİN arkadaşım.

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: mimar55 - 22 Kasım 2008, 14:07:20
markalı giyinmekten

süper yorumlamışssın aramıza hoşgeldin...

Baskent_Samsunspor

red_white

arkadaşlar yusufu yine biz göndericez o yüzden bilinçli birer Samsunsporlu olalım vede uyaralım herkesi

celebi

bırak bizimkisini bu şekilde yapmayı daha da zararı var

ali ihsan

Ben destekten vazgeçtm KÖSTEK olmasınlar barı.

red_white

yzy bu kadar kişinin ahını aldın o yakan bir araya gelmez senin

mehmet yılmaz

AlıntıCinayeti Gördüm 

Aynı başlığı usta yazar A.Turan Alkan da kullanmıştı bir denemesinde. Onun da maksadı aynı idi; benim gibi dikkat çekmek. Ortada bir cinayet var mı derseniz, evet var. Bu yüzden benimki gerçek sayılabilir.

Cinayete kurban giden taraf Samsunspor. Bu şehir el birliğiyle öldürüyor onu. 5 tane kombine alamayan yerel idareciler, Samsunspor'a zerre kadar faydası olmayan vekiller, iş adamları dolaşıyor ufuklarımızda.

Oysa son günlerde aksi örnekler iyiden iyiye arttı. Eskişehirspor'un bir siyasi rüzgârla nasıl Süper Lige çıkarıldığı ve nasıl ayakta tutulmaya çalışıldığı hepimizin malumu; D.Bakırsporlu futbolculara kesilen çekler T.C. Diyarbakır Valiliği damgasını taşıyor; Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursaspor için 5 yıldızlı otel kalitesindeki Özlüce Tesisleri'ni yaptırdı.

Son örnek ise Trabzon'dan geldi ve Trabzonspor aralarında belediyelerin de olduğu onlarca firmanın oluşturduğu konsorsiyum aracılığıyla Hidroelektrik Santrali işletim hakkı elde etti. Böylece sabit ve muazzam bir gelir elde etmiş oldu.

Mümkün değil ancak insan sormadan edemiyor. Acaba Samsun'da böyle bir şey olsa idi, yani üretilen elektrikten Samsunspor'a bir miktar para verilse idi ne olurdu? Emin olun bir kısım vatandaş, sırf Samsunspor'a para gitmesin diye ya hiç elektrik kullanmaz ya da kaçak elektriğe yönelirdi.

Dahili ve harici düşmanlar tabirinden pek hazzetmem ama bu şehirde yaşayıp da Samsunspor'a düşman olan kişilerin varlığından da eminim. Belki seveni kadar değilse de nefret edeni de vardır Samsun'da Samsunspor'un...

Beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz ama Samsunspor'un bir yönetimi var. Bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ancak onlar da gördüler ki, bu iş böyle gitmez. Yönetici ödemeleri ve bağışlar dışında tek kuruş girdisi olmayan profesyonel bir futbol takımından söz ediyoruz zira. İsmiyle, marka değeriyle bir şehri temsil eden Samsunspor'a o şehir el uzatmıyor, sırt çeviriyor.

Şunu anlayabilirim; kişilerin arasında anlaşmazlıklar olabilir, birbirlerini sevmeyebilirler lakin şunu anlayamıyorum, bir şehrin kaderinde söz sahibi olanlar şahsi meselelerini niçin toplumu ilgilendiren konulara yansıtırlar?

Bu şehirde belediyecilik yapanların Samsunspor'a maddi manevi destek vermeleri, kaynak aktaramıyorlarsa bile projelere destek olmaları insani, vicdani ve hukuki vazifeleridir. Şu unutulmamalıdır ki, Samsunspor'suz bir Samsun eksiktir, yarımdır ve hatta benim gibiler için hiçtir!

Ben siyasetçi değilim, o yüzden bir siyasetçi için oy demek ne demektir çok da anlamam. Kimileri der ki oy demek her şey demektir... Bazıları hesap yaparken "nasılsa Samsunspor bu şehirde politikayı belirleyici bir unsur değil; Samsunspor yüzünden oy oranım değişmez" diye mi düşünüyorlar bilemiyorum ama kim bilir belki de fena halde yanılıyorlardır...

İnşallah yanılıyorlardır!

Mehmet Yılmaz - Halk Gazetesi

AlıntıHakkı YESİLYURT
hakkiyesilyurt@halkgazetesi.com.tr

Sacayağı 

Samsunspor'un kurtuluşu için, 3'lü sacayağı bir araya gelmeli şeklinde bir vurgu yapıldı. Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş için...

KS Televizyonu'nda geniş bir katılım ile yapılan ama bekleneni vermekten uzak bir görüntü çizen programda.

Programa telefon ile katılan Sayın Başkan Fuat Köktaş da bu vurgunun önemine dikkat çekti, altını çizerek. Hatta, "Biz kendi adımıza hazırız" dedi.

Adımı beklediği isimlerden bir tanesi de, Sayın Yusuf Ziya Yılmaz.

Aynı zamanda Yılmaz kim?
Samsunspor'un müdahil olduğu, "A Takımı" adlı operasyonu sonrası kulüp ile ilişkilerini tamamen kestiğini bildiğimiz kişi.

Gemileri yakmış bu uğurda Yılmaz yani.
Kırgınlığı ve küskünlüğü öyle boyutlara ulaşmış ki, Samsunspor kelimesinin yanından bile geçmek istemediği biliniyor.

Kendisine duyulan tepki de bu nedenle.

Ama empati lütfen!
Bu şehrin Büyükşehir Belediye Başkanı'nın; Samsunspor'u tanımamaya, şehrin rantından yine şehrin takımına aktarmama hakkı olmadığı gibi...

Samsunspor'un da adım atmasını beklediği bir isme, 'müdahil' olarak tavır almaya hakkı olmasa gerek.

Her iki taraf için de; haklı olmak değil, haklı kalmasını bilmekse eğer doğrusu; izlenmesi gereken yol bellidir.

Sayın Yılmaz'a düşen, Samsunspor'u en az "Sahil yolu" projesi kadar sahiplenmek...

Sayın Köktaş'a düşen ise Sezgin Gümüş yönetiminin "müdahil" tavrına "hayır" demek.

Tabii ortada bir niyet varsa.

METE_55

tam 8 yıl oldu senin süren doldu yeter artık yusuf ziya artık istifa samsunspor senden ve senin yandaşlarından çektiği kadar başka hiç bir şeyden çekmedi yusuf ziya ne olurdu şutakıma sahip çıksan.._55

harbisamsunsporlu5517

allah bızlere samsunu ve samsunsporu seven beledıye baskanı nasıp etsın yzyden kurtuluyoruz inşallah

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 03 Aralık 2008, 12:41:20
allah bızlere samsunu ve samsunsporu seven beledıye baskanı nasıp etsın yzyden kurtuluyoruz inşallah

aminnnnn

Kais

evet yzy gıdıcı kesın dun bır tv kanalında malum partının 8 ılınden 4 unun kalıp 4 unun gıdecegını gosderdı bu gıdenlerın arasında yzy da var