''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

baha055

bencede bıktık artık bu yusuf ziya yılmazdan,gına geldik artık.Ayrıca o programı bende seyrettim ama bahadır biz 5-6 trilyon para topladık samsunspora ama başkan bizi sattı dedi.hapise düşünce bir kere dahi aramamışşş...enteresan çok enteresan.yeter ARTIK böyle şaibeli başkan istemiyoruz!!!!!!!!!!!!

ghost55

Ya birde şunları söyledi,balığın kilosu 5000 ytlden,ekmeğin tanesi 300 ytlden alınıp bunlar gider defterine işlenmiş,toplamındada trilyonlar ettiğini söylüyor.Adnan ölmezin döneminden bahsedilior anladığm kadarıyla..bu adamın bildiği çok şey var ve bunlarıda anlatıyor alanen..Artık iş savcılarımıza düşüyorr..Samsunsporumuzun paralarını kim iç ettiyse cehenneme dibini boylasınlar..ayrıca zamanında arkadşlarında dediği gibi belediye bahadır ve şarayla samsunporumuza yüklü miktarlarda para aktarmış..petrolculerden ve işadamlarından direk samsunspor yardım makbuzu getirmeleri halinde evraklarını mecliste hızlandırmışlar.tabii bu ne kadar etik bilemem ama ortada birşey var samsunsporumuz için taşın altına el sokulmuş...

AntZ

Alıntı yapılan: ghost55 - 18 Ekim 2008, 02:43:29
Ya birde şunları söyledi,balığın kilosu 5000 ytlden,ekmeğin tanesi 300 ytlden alınıp bunlar gider defterine işlenmiş,toplamındada trilyonlar ettiğini söylüyor.

Aynı şeyleri daha önce Sezgin Gümüş ve onun zamanındaki yöneticilerde söylemişti.

AlıntıTabii bu ne kadar etik bilemem ama ortada birşey var samsunsporumuz için taşın altına el sokulmuş...

Yol yordam olarak etik değil en azından direkt yardım yerine reklam vs. gibi işin bir karşılığı olmalıydı. Hepsi iş bilmezlikten kaynaklanıyor

sbc_emir

nerde para yencekse yusuf ziya yılmaz orda  samsunsporumuzuda yemedimi bu adam ama bu insanların vebalinide çekemezz bizim ahallemizde onca kirada oturan garibanlar wardı bu insanlar yeri geldimi yemeye ekmek bulamıyodu mahalle insanı weriodfu bu garibanlar nereye gitti kimsenin haberi yok yusuf ziyanınad hçi olmaz umrunda deil çünük mahaleeyi yıktı paralar geldi aha ne olcakki

mehmet yılmaz

21 Ekim 2008, 11:29:19 #79 Son düzenlenme: 21 Ekim 2008, 18:30:44 samsuni
AlıntıKıyamet zamanı

Şehrin takımını, şehrin belediyesinden ayrı düşünebilmek mümkün değil. Can ile canan gibidir her ikisi! Hele, siyasetin futbolun içerisine bu denli girdiği bir dönemde.

Liglerimizde hiçbir takım yoktur ki, sırtını şehrin belediyesine yaslamamış olsun. Öyle ki, çok sayıda takımın isminin, Belediyespor olarak tamamlanması da işte bundandır.

Belediye kaynaklarından nasiplenen takımlardan bir tanesi de, bu hafta yerinde gördüğümüz Boluspor.

Aylık 200 bin YTL'lik bir kaynak üretmiş Bolu Belediyesi, Boluspor'a. Yani senede, 2 milyon 400 bin YTL...

Otopark, otobüs hattı, hal, halk ekmek fabrikası ve benzeri yerlerden.
    Herşeyi kılıfına uydurarak. Tamamen yasal.

Sezon başında destek amacıyla aldıkları 6 bin kombine de işin diğer boyutu. Buradan gelen gelir de, diğer gelirlere ciddi bir destek.

Hem de 80 bin nüfuslu bir şehrin belediyesi üretmiş bu kaynağı. Bir de Samsun'da düşünün bu zihniyetin üretebileceği değerleri.
    "Bize ne?" dememişler yani. Gereğini yerine getirmişler. Şehrin kaynaklarını, yine şehrin en önemli dinamiği, takımlarına aktarmışlar.

Durum bu iken; Samsunspor üvey evlat mı? diye bir soru sorulsa, verilecek cevap belli değil midir?
    Bu belediye Samsun'un; Samsunspor'da, bu şehrin takımı değil midir?
    Hangi akıl ve mantık kabul edebilir, bu ayrılık ve sırt dönüşü?
    Var ise kişilerin birbirleri ile hesapları, kendi aralarında halletsinler. Kişisel hırs ve ihtiraslarını Samsunspor üzerinden değil...

Samsunspor bir üst kimliktir ve kişilerin çok üzerindedir.

Boşuna dememişler: Biri yer biri bakar, kıyamet ondan kopar.
    Hafıza kaybına uğramayalım.   
    Her seçim dönemi, yeni bir kıyamet zamanıdır!

Yusuf Ziya Çakır - Halk Gazetesi

İnsan başka şehirlerdeki örnekleri gördükçe daha da kahrediyor, daha da kızıyor doğrusu. Ben de bayramda Giresun'da idim. Limana kocaman bir otopark yapmışlar; ismi Giresunspor otoparkı. Aracımızı çektik ve isteyerek ya da istemeyerek Giresunspor'a katkıda bulunmuş olduk.

Samsun Büyükşehir Belediyesi imiş? Pöh!

ahk34

BRAVO BOLU BELEDİYESİ'NE
Bolu Belediyesi, kenti markası olan Boluspor'a aylık 200 bin YTL'lik maddi kaynak bularak..
21 Ekim 2008 Salı 14:18
Bolu Belediyesi, kenti markası olan Boluspor'a aylık 200 bin YTL'lik maddi kaynak bularak destek veriyor

SAHİPSİZLİK
Borç batağı içinde olan ve kapanma noktasına kadar gelen anadolu kulüplerinde maddi kriz her geçen gün büyüyor. Krizi içinde en çok hisseden kulüplerin başında ise Samsunspor geliyor. Samsunspor'da göreve gelen her yönetim, maddi sıkıntılardan takımı kurtarmak için çabalasada karşısına maalesef sahipsizlik çıkıyor ve başarılı olamıyor.

HERŞEY MARKA İÇİN
Ancak bu konuda şanslı olan kulüplerde var. Örnek Boluspor. Pazar günü deplasmanda yenildiğimiz 80 bin nufuslu şehrin takımı Boluspor'un sadece belediyeden aylık geliri 200 bin YTL. Belediye ekmek fabrikası kurmuş gelirini Boluspor'a aktarmış. Şehrin bütün otoparkları kulübün. Hal ve otogar girişi ücretleri yine külübün. Kombine satışları ise 6 bin adet.

VAAT DEĞİL DESTEK
Şimdi gözler çok yakın bir zamanda yapılacak olan belediye seçimlerinde. Adaylar yine şehrin markası Samsunspor için çok vaatlerde bulunacak. Gönül istiyorki verilen vaatler yerine getirilsin ve Samsunspor'umuz borç batağından kurtulup o eski şaşalı günlerine geri dönsün. Samsunlu fazla birşey istemiyor. Sadece şehrin markasına biraz sahip çıkmak yetiyor.

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş'a takımın gelirleri hakkında bilgi verdi.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=12588

Yusuf Ziya seni birkere daha andım, hemde nasıl andım sorma..!

kuzey55

biz devamlı anıyoruz sayın başkanımızı kulakları bol bol çınlıyodur :)

ahk34

Alıntı yapılan: kuzey55 - 22 Ekim 2008, 16:08:35
biz devamlı anıyoruz sayın başkanımızı kulakları bol bol çınlıyodur :)

:):):)

baha055

hemde nasıl andık.ancak bu kadar olur,bir büyükşehir başkanı ve samsunspora düşman!!!varmı böyle bir örnek daha??ama bize müstehak,taraftar olarak gücümüzü gösteremezsek böyle olur işte!!!!!yazıklar olsun böyle başkana.....

sbc_emir

eee bir fenerbahçeli başkandan samsunsporaa destek beklenirmi arkadaşlarr aslında bütün suç bizlerde böyle adamlara oy kullanıyoruzzda başımıza getiriyoruzzz ama bundan sonraa yusuf ziyaya oy atanlar harbi kerizdirr bize yaptığı haksızlığı bütün samsun gördü bizler bütün mahalleli olarakk seçimler yusuf ziyayı boykot eedecegizz zatenn onaa bizim mahallemizden birtane dahi oy çıkmicak mahallemiz yıkılmış olsadaaa insanlarımızz dernegimize geliyorrr görcezz bakalım yusuff beyii

seckin55

pazartesi gunu ıstanbula giderken havzadan geçtim..yeni otogar yapmışlar havzaya..okadar guzel olmuşki..kırmızı- beyaz...helal olsun havza belediyesine...sizin sahip çıktıgınız kadar da yusuf ziya sahip çıksaydı bu takım belki de super lig de olacaktı..hele istanbul donuşunde bizim otogara uzaktan sole bi baktım..sarı- lacivert..yazıklar olsun.....başka soze gerek yok..inşallah kaybedersın bu seçimlerde...ne diyelim ..sana samsun halkı inşallah cevap verır secimlerde

ondestan_11

ya neden acaba bukadar ilgisiz acaba birşeymi var samsunsporla arasında

kadifekaleli

Seçim Yanaşıyor 2009 Yerel Seçimlerinde Yusuf Ziya ya karşı bir hareket başlatalım.burda forum açalım böyle adamlar bir daha Samsun a başkan değil Temizlik işleri müdürü bile yapmayalım.

lucapicola

www.haberexen.com da Y.Ziya Yılmaz ile ilgili anket var.İlgilenmek lazım arkadaşlar :)

Yalnızca BİZ