''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Artık iyice bıktım, iki tane hattım var ve her ikisine de günde en az 1 mesaj geliyor, Y.Ziya Yılmaz ya da Samsun Bş B. ismiyle. Mail adresime gelenler de ayrı bir sıkıntı. Başkanımız şurda, başkanımız burda vs. vs.

Bugün saat 15.10'da Kanal 24'te, Ardan Zentürk'ün programında imiş bu sefer de. Tam da Rize maçımızın bitişine yakın bir saat. Eğer SMS ya da mail ile sorularımızı iletebiliyorsak, Samsunspor'u soralım, bakalım orada da "bunları burada konuşmayalım!" diyecek mi?

http://www.yirmidort.tv/

HoliganSamSunLu

aynen yüklenmek lazım kaçacağı kesin ama olsun bizde sessiz kalmayalım

HoliganSamSunLu

yzy şuan yaptıklarını anlatıyor

mehmet yılmaz

İnanamıyorum...

Biz tam Rize'den 2. golü yerken başkan Kanal 24'te Ardan Zentürk'e "bir şehrin en önemli dinamiklerinden birisi Spor OrgNİZASYONLARIDIR. mESELA BİR KENTTE uluslararası bir organizasyon olursa aylarca orası konuşuluyor. Bu nedenle spotif alanda belediyemizin çalışmaları olacak. diyor.

Ardan Zentürk de "Kayseri yeni stadının yaptı, biraz Anadolu şehirleri arasında ön plana çıktı değil mi?"

Evet, ama biz de bu alanda çalışmalar yapacağız.

Bu arada ekran ikiye bölünmüş ve bir tarafta YZY ile Ardan Zentürk var iken yanda 19 Mayıs Stadyumunu ve Samsunspor idmanını gösteren görüntüler veriliyor.

Tam bir karamizah!

HoliganSamSunLu

aynen yaa nasıl soru sorucaz biz bu adama

HoliganSamSunLu

canlı yayın olmucak sanırım sadece tanıtım görüntüleri olucakmış gibi duruyor.

ahk34

yok ya canlı yayın olur heralde adem bektaşda geldi büyük samsunspor taraftarlarını kes az ya :):):)

HoliganSamSunLu

ahk34

Recep

reklamını yaptı yazıklar olsun ya sanada senin gibi düşünenlerede

HoliganSamSunLu

ben son 10 dakikayı izleyebildim halk çok seviyormuş falan fıstık yerel yönetici olmak çok önemli bir işmiş insanlardan ilham alıyormuş halktan almış olduğu fikirler doğrultusunda hizmet üretiyorlarmış bi dünya yalan

cgr

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Mart 2009, 16:39:37
Programı izleyip , özet geçebilecek olan var mı ?

Programda birşey olduğu yok...Amisos tepesi ve tütün iskelesinde yzy ile sohbet ediyor sunucu... Şu böyle güzel olmuş , bunun burdan açısı güzel vs. vs.

Daha sonra Bandırma Vapuru'nu gösterdiler... Sonra da YZY Adem Backtash ve diger yalakalar arkalarında Atakumda sanırım Karayolları'Nın oldugu yerde biraz yürüyüp , sohbet ettiler.. Kahveye girip milletle el sıkışmalar falan... TAbi o arada kimsenin ne konuştuğu duyulmuyor arka fondaki müzik sesinden dolayı...

Yapacağı işler bilmemnler... Park Bahçe İşler Sorumlusu niyetine Belediye Baskanlıgı yapıor iste...

red_white

yusuf ziya yılmazzzzzzzzzzzzzzzzzz
sözünde durmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
bu taraftar sana oy kullanmazzzzzzzzzzzzz

Haydi Samsunlu uyuma Samsunspora sahip çık yzy yi sandığa göm

Mert

Yine çiçekten bahçeden bahsetti herif.Bu adamdan daha birşey beklenmesin.Keşke kaybetse ama zor gibi gözüküyor.

delikurt 55

Yaw Samsun halkı gömsün onu sandığa daha neyi bekleyecekler bu adamdan. Neymiş Samsunu Samsun yapmış nasıl yaptığıda ortada zaten.