samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

berusa55

Sitenin sağ üst köşesine başta İspanyolca olmak üzere çeşitli dil seçenekleri istiyoruz. Artık global bir forum olma yolunda hızla ilerliyoruz :D

AntZ

Alıntı yapılan: berusa55 - 26 Aralık 2010, 23:10:18
Sitenin sağ üst köşesine başta İspanyolca olmak üzere çeşitli dil seçenekleri istiyoruz. Artık global bir forum olma yolunda hızla ilerliyoruz :D

puede ser  :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Mustee13 - 26 Aralık 2010, 23:09:24
arada çift yumurtalı kaşarlı samsun pidesi geçti sanki ama :D

bkz. Türk futbolcusunun uyum sorununu aşması :)

Alıntı yapılan: Ant55 - 26 Aralık 2010, 23:07:52
Fácil convertirse en un campeón con la Liga de Campeones y Samsuni Edmontdante, más apretada sistema trae un campeón como yo se

yani
Samsuni ve Edmontdante ile şampiyonlar ligi şampiyonu olmak kolay, sıkıysa benim gibi sistemini oturtup şampiyon ol.
Josep Guardiola

guardilo hibinesi de şimdi böyle mi diyor? :) az önce facede yazışıyorduk, iniestadan memnun değilim, keşke sen bizde olsan diyordu.
messiyi de fiziken yetersiz buluyormuş, engin abi gelir mi acaba dedi.

dedim birader, iyisin hgoşsun da sizin renkler ofsayt, üste para versen -ki mantıken verecekler zaten- igiyilmez o forma, hele engin abi kırmızı adidastan bakşka tövbe giymez dedim.

üzüldü tabii.. :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Aralık 2010, 23:00:10
Ohoooo... Böyle taraftar mı olur? Küstüm ben, gelmiyorum, kaldıramam böyle eleştiriler. Ne yapalım, Samsunspor kaybetti, kimin yüzünen? Tabii ki Jordi Kar yüzünde.n Kalpar'ın adamı mısın birader, eksiğim yok, 10 kilo fazlam vardı üstelik.  :-*

gelmezsen gelmee adlı parçayı armagan ediyourum sana abiii :D

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Aralık 2010, 23:12:45
guardilo hibinesi de şimdi böyle mi diyor? :) az önce facede yazışıyorduk, iniestadan memnun değilim, keşke sen bizde olsan diyordu.
messiyi de fiziken yetersiz buluyormuş, engin abi gelir mi acaba dedi.

dedim birader, iyisin hgoşsun da sizin renkler ofsayt, üste para versen -ki mantıken verecekler zaten- igiyilmez o forma, hele engin abi kırmızı adidastan bakşka tövbe giymez dedim.

üzüldü tabii.. :)

Rize de tanıdıkları varmış, torpil yaptırıp, Manchester, Liverpool, Ajax, Arsenal den birine geçecekmiş ikinizi almak için, ben zaten Barça ya aldırmayacaktım diyor.  :)

Serkan

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Aralık 2010, 23:17:04
gelmezsen gelmee adlı parçayı armagan ediyourum sana abiii :D

Ondan sonra, Türk futbolu niye gelişmiyor?
Senin gibiler yüzünden gelişmiyor işte!!!!
Bizim gibi gencecik ( hönk :) )  fidanları kırdın geçirdin, köşe yazlarınla, yuhhhhhhh..........

>:( >:( >:(  8) :-* 8)

Alıntı yapılan: Serkan - 26 Aralık 2010, 23:19:04
( =

kaleci lazımmıymış iki şişeye oynarım

Olur ama rakip takımlrdan onayabilir misin mümkünse her maç? :)
Penaltı canavarı seni...

**KaR6**

Türk Futboluna yapabileceğim en buyuk katkıyı yapmış bulunuyorum böylece, daha bunun üstüne çıkamam, saygılarımla çekiliyorum sahneden :)

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Aralık 2010, 23:21:40
Türk Futboluna yapabileceğim en buyuk katkıyı yapmış bulunuyorum böylece, daha bunun üstüne çıkamam, saygılarımla çekiliyorum sahneden :)

Yaşasın Mustafa futbolu bıraktı  :)

berusa55

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Ant55 - 26 Aralık 2010, 23:22:21

şu an çiftlikte konvoy var :) :) yıkılıyo ortalık :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: Ant55 - 26 Aralık 2010, 23:22:21

o 8 sene önce idi.. puslu bir kış günü idi.. melekler ağlıyordu.. yaşamayan bilemez o günü..  :P

Kadir ÇELEBİ

az eylenelim sonra başlık toparlanır uzun zamandır hasretiz gelişmeler ve takımda iyi giderken bol pideli pardon espirili konuşmalar iyi oluyor :D

samsunmania

Şu Bank Asya yedi bitirdi bizi. :D :D
Hepimizin hali ortada. Bitmişiz biz. Bi de süper lig olursa honiler benden. :P :P

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Aralık 2010, 23:24:00
o 8 sene önce idi.. puslu bir kış günü idi.. melekler ağlıyordu.. yaşamayan bilemez o günü..  :P

Evet... Evet... Hatırlıyorum. Futbola başladığın gündü değil mi bu tarif ettiğin...

Vay Anaaaam! Çiftlik yanıyo valla, millet cozuttu, Alman turistler bile konvoy yapıyor.  8) ;D